Наркологічний центр Нове життя
Це:
icon-success

13 років успішної роботи

icon-success

анонімне лікування

icon-success

результат гарантовано

divider-img

Зробіть крок до нового життя

Зараз
Наші послуги

Наркологічний центр «Нове життя» в Рівному

Науковий підхід

Науковий підхід

Комфортні умови проживання

Комфортні умови проживання

Інтенсивне лікування

Інтенсивне лікування

Наркоманія та алкоголізм на сьогодні стали чи не найпоширенішими залежностями. Ця проблема стосується не тільки незабезпечених верств суспільства, часто молоді люди, маючи високий рівень матеріального забезпечення, і самі не розуміють, як скотилися у прірву, вибратись з якої самостійно надзвичайно важко. На допомогу у таких ситуаціях приходить наркологічний центр «Нове життя» в Рівному.

Ефективне лікування залежностей в Рівному

Провідні спеціалісти наркологічного центру «Нове життя», який знаходиться у місті Рівному, уже 13 років повертають хворих до нормального фізичного і психологічного стану, використовуючи сучасні ефективні методи лікування. Зі свого боку наркологічний центр «Нове життя» гарантує:

 • різносторонню психологічну підтримку як хворого, так і його близьких;
 • анонімне лікування залежностей: наркотичної, алкогольної, ігрової та інших;
 • комфортні умови перебування у клініці;
 • кваліфіковані лікарі мають змогу відвідати хворого за місцем проживання, аби провести першу бесіду та оцінити стан та рівень залежності;
 • демократичні ціни на усі курси терапії та гнучку система знижок. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, який потім стовідсотково отримує позитивний результат;
 • цілодобовий зв’язок через телефон довіри, за яким кожен може звернутися, щоб обговорити свою проблему та отримати консультацію спеціаліста.

Наркологічний центр: лікування алкоголізму в Рівному

Самостійно або з допомогою рідних побороти таку проблему, як алкоголізм, вкрай важко. Хворий часто зривається на півдорозі до бажаного одужання, чим розчаровує як себе, так і оточуючих. Вплив алкоголю страшний, часто має непоправні наслідки:

 • погіршення фізичного стану здоров’я людини. Алкоголь вражає усі системи та органи, розвивається хронічна інтоксикація організму;
 • людина стає дратівливою або, навпаки, замикається у собі. Нервова система слабне, що призводить до психічних порушень і, як наслідок, до психічних захворювань;
 • особа стає соціально небезпечною, вона може робити необдумані вчинки та завдавати як фізичної, так і моральної шкоди оточуючим.

Лікування алкозалежності у центрі відбувається не за шаблоном. Для кожного хворого підбирається спеціальна програма реабілітації та конкретні методи. Спочатку відбувається вивід з запою, а потім, власне, наступає період відновлення організму.

Наркологічний центр: лікування наркозалежності в Рівному

Життя у постійних пошуках наступної дози страшне і безглузде, яке веде до абсолютної деградації людини як особистості. Вилікувати наркомана вкрай важко або взагалі неможливо, якщо він не визнає, що має залежність, від якої самостійно не в змозі відмовитись. Будь-який нарколог підтвердить, що першим кроком до одужання є усвідомлення хворим безвиході і прохання про допомогу. Лікування наркозалежності у клініці «Нове життя» відбувається у декілька етапів:

 1. Курс медикаментозної терапії.
 2. Щоденна фізична активність.
 3. Активна розумова діяльність.
 4. Участь у благодійності (проведення тематичних акцій та заходів).
 5. Постійна робота з психологом.

За телефоном довіри сам хворий або його рідні мають змогу отримати першу безкоштовну консультацію лікаря, аби узгодити всі нюанси подальшого оздоровлення.

Наркологічний центр: лікування ігроманії в Рівному

Хвороба ігроманія порівняно нова, вона захопила людей (особливо молодь) у кінці минулого століття, але наслідки її такі ж важкі, як і від наркотиків чи алкоголю. Різниця лише в тому, що ця залежність більше діє на психічному та нейрохімічному рівнях організму. В результаті непереборної тяги до азартних або комп’ютерних ігор людина стає повністю асоціальною, здатною піти навіть на злочин, аби дістати гроші на наступну гру у казино чи клубі.

Пройшовши реабілітацію у Рівному, пацієнти можуть назавжди позбутися залежності від ігор. Досвідчені спеціалісти встановлять причини залежності, розроблять індивідуальну програму оздоровлення. Хворий перебуватиме під постійним наглядом спеціалістів. Важливим методом роботи є групові бесіди, де пацієнт обговорює свою проблему з іншими залежними під керівництвом психологів. Завдяки цьому лікування лудоманії (інша назва ігроманії) дає більш ефективний результат.

Реабілітаційний центр Рівне: ціна лікування

Якщо хтось стикався хоча б з однією з вищезгаданих проблем, він безперечно знає, що її подолання вимагає значних матеріальних ресурсів. І, на жаль, не завжди реабілітація в сумнівних медичних закладах дає бажаний результат. Вартість лікування в наркологічному центрі «Нове життя» найнижча у регіоні, а процес реабілітації гарантовано дає позитивний результат на тривалий період або ж повністю позбавляє пацієнта від залежності. Ціна терапії може варіюватися і залежить від наступних факторів:

 • тривалості перебування у клініці;
 • вартості підібраної індивідуальної програми лікування;
 • вартості процедур та препаратів, які приймає хворий;
 • стадії і виду залежності;
 • особливих умов або потреб пацієнта.

У будь-якому разі наркологічний центр «Нове життя» в Рівному враховує усі нюанси в оплаті, і, незалежно від матеріальних статків пацієнта, тут працюють на результат.

Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Часто задавані питання
Часто задавані питання
Стаціонари центру «Нове життя» охоплюють західну частину України, маючи філії у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.
Реабілітація - процес із залученням профільних фахівців (психолог, нарколог, терапевт та інші). Послуги кожного з них оплачуються. Чіткої вартості реабілітації немає, ціна визначається після спілкування з хворим по ряду факторів, в тому числі терміну вживання і виду речовини
Пацієнти бачаться з рідними у відведений для цього час, іноді проводяться спільні заняття. Список відвідувачів визначається в момент укладення договору. Візитери проходять огляд перед входом на територію.
Реабілітаційний термін повністю залежить від особливостей пацієнта: чи є прагнення побороти згубну пристрасть, стан здоров'я, тривалість захворювання та інше.
Наш центр приймає на лікування як чоловіків, так і жінок. Звісно, проживають вони окремо, але ходять на спільні заняття. Будь-які стосунки під час проходження реабілітації заборонені і суворо присікаються.
Одна лише детоксикація не допоможе позбутися від хвороби, тільки нормалізує стан, що нічим не завадить повернутися до вживання. До лікування хімічних залежностей ми підходимо комплексно, зачіпаючи всі життєві сфери пацієнта.
Головна причина - ізоляція людини з середовища вживання. Залишаючись в звичних умовах, залежний може зірватися, просто зустрівши товариша або не впоратися з тягою до предмету залежності. Також потрібно стежити за психологічним станом, в такий період людина ранима і нестабільна.
Багато залежних не хочуть отримувати лікування, головні причини в невизнанні факту хвороби, страху і не впевненості в результаті. В такому випадку, родичі можуть скласти заяву і викликати мотиваційну групу.
Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю
Медицинское кодирование наркомании - “Новая Жизнь” Черновцы.
Медичне кодування наркоманії

Навіть на ранній стадії залежності від психоактивних речовин людині необхідно звернутися в наркологічний центр, щоб пройти комплексне лікування. Процес позбавлення [...]

Читати статтю
Наші статті
Як переконати наркомана лікуватися ?
Як переконати наркомана лікуватися ?

Змусити залежну від наркотичних речовин людину виконати якісь дії спрямовані на повну відмову від вживання – вкрай складно. Зазвичай наркоман заперечує сам факт існування проблеми, звісно зустрічаються випадки самостійного усвідомлення наявності хвороби – але це скоріше виключення. Людина потребує допомоги сама того не розуміючи і як би не було важко – їй потрібно допомогти.

Читати далі