Наркологічний центр Нове життя
Це:
icon-success

13 років успішної роботи

icon-success

анонімне лікування

icon-success

результат гарантовано

divider-img

Зробіть крок до нового життя

Зараз
Наші послуги

Наркологічний центр «Нове життя» у Чернігові

Науковий підхід

Науковий підхід

Комфортні умови проживання

Комфортні умови проживання

Інтенсивне лікування

Інтенсивне лікування

Залежність від наркотиків, спиртних напоїв або азартних розваг стає важким випробуванням як для самого хворого, так і для членів сім’ї. Наркологічний центр «Нове Життя» надає повний спектр послуг лікування алкоголізму, наркоманії та ігроманії в Чернігові, гарантуючи результативність, анонімну та адекватну вартість. У нашому розпорядженні кваліфіковані лікарі, прогресивні методики, 13-річний досвід боротьби з різними видами аддикцій, що дозволяє знайти підхід до кожного пацієнта, допомогти йому вилікуватися і стати щасливим. Звертаючись до фахівців, ви або ваш родич отримуєте шанс повністю одужати, позбувшись від симптомів, причин, наслідків небезпечної пристрасті.

Ефективне лікування залежностей в Чернігові

Розвиток патологічного захоплення азартними розвагами, алкоголем або психостимуляторами призводить до руйнування психічного, фізичного здоров’я, заважає продуктивно працювати і вчитися, змушує влазити в борги і сваритися з близькими. Самостійно перестати пити, нюхати, колотися або грати неможливо – потрібно повноцінний лікувально-реабілітаційний курс, який можна пройти в нашому наркологічному центрі в Чернігові. Ми забезпечуємо пацієнтам:

 1. Персональне складання плану терапії з урахуванням виду і стадії захворювання, загального стану здоров’я, темпераменту та інших факторів. В процесі відновлення схема може коригуватися з урахуванням темпів поліпшення самопочуття.
 2. Комфортабельні умови перебування. Учасники програми проживають в затишних світлих номерах зі всіма необхідними меблями. Територія центру закрита, що виключає проникнення сторонніх або отримання заборонених речовин.
 3. Психологічну підтримку, наркологічний контроль в цілодобовому режимі. З будь-якою проблемою можна звернутися до психолога, а наркологи контролюватимуть життєві показники в період детоксикації.
 4. Лікування із застосуванням надійних методик, таких як програма 12 кроків, система наставництва, арт-терапія, гештальт і когнітивно-поведінкова психотерапія, психоаналіз, емотивно-раціональна психотерапія і т.д. Обов’язковою складовою курсу є участь в житті центру і благодійних акціях.
 5. Всебічне відновлення – крім групових, сімейних, індивідуальних тренінгів пацієнти роблять щоденні прогулянки на свіжому повітрі, тренуються в спортзалі, відвідують заняття медитативними практиками.
 6. Наркологічну допомогу з використанням сертифікованих ліків в персонально підібраних дозах.
 7. Знаходження в терапевтичному співтоваристві, спілкування з колишніми реабілітантами. Навколо наркозалежних, алкоголіків і лудоманів будуть тільки однодумці, а зустрічі з консультантами дозволять переконатися в можливості повноцінного одужання.

Коли виникають труднощі з госпіталізацією, наприклад, хворий не усвідомлює себе залежним, оптимальним виходом стане виклик мотиваційної бригади. Психологи виїдуть протягом 30 хвилин для проведення інтервенції – бесіди, спрямованої на отримання згоди наркомана, ігромана, алкоголіка на негайний початок лікувального курсу.

Наркологічний центр: лікування алкозалежності в Чернігові

Коли потреба в спиртних напоях стає постійною, і всі бажання людини пов’язані виключно з пияцтвом, потрібно терміново записуватися на прийом нарколога для початку комплексної терапії. Стаціонарне лікування від алкоголю в Чернігові в нашому наркологічному центрі – оптимальний варіант, коли потрібно повністю перемогти недугу без ризику рецидиву в майбутньому. Незалежно від стадії залежності, ви можете стати учасником лікувально-реабілітаційної програми, яка включає:

 1. Комплексне обстеження – здача біохімічних аналізів, зняття електрокардіограми, УЗД внутрішніх органів, додаткові діагностичні процедури, консультація нарколога, психолога, інших лікарів.
 2. Детоксикаційну терапію, спрямовану на виведення з організму продуктів розпаду етилового спирту. Очищення проводиться під наглядом лікаря за допомогою крапельниць. Препарати (седативні, знеболюючі, кардіопротектори, діуретики, гепатопротектори і т.д.) і дозування підбираються індивідуально.
 3. Кодування (при відсутності протипоказань) за допомогою вливання або вшивання препаратів на основі дисульфіраму або проведення сеансів гіпнотерапії.
 4. Психокоррекцию на основі методик програми 12 кроків і принципів терапевтичної спільноти.
 5. Соціальну адаптацію, в рамках якої людина відновлює втрачені за період хвороби навички міжособистісного спілкування.

Велике значення для дотримання тверезості має підтримка родичів, які часто занурюються в залежність близької людини і заважають йому повернутися до нормального життя. Щоб цього не сталося, ми проводимо анонімні зустрічі співзалежних і сеанси сімейної психотерапії, що допомагають сформувати здорові відносини між членами сім’ї.

Наркологічний центр: лікування наркозалежності в Чернігові

Доступність наркотичних речовин, популяризація їх як засобу релаксації і яскраво виражена ейфорія після прийому є причинами стрімко зростаючої кількості залежних. Наркоманом може стати підліток і дорослий з несприятливою спадковістю, психологічною травмою, нервовою роботою, а також люди, які пережили важку втрату, сильний стрес або відчувають самотність.

Щоб вилікуватися від наркоманії, хворим потрібно:

 1. Пройти діагностику, проконсультуватися з наркологом і психологом.
 2. Очистити організм і зняти ломку. Детоксикація може займати 6-8 годин при виконанні УШОД (підходить до опіоїдних наркозалежним) або 2-3 дня і довше.
 3. Відновити функціональність внутрішніх органів шляхом орального і внутрішньовенного прийому медикаментів.
 4. Стати учасниками реабілітаційної програми, позбавляючись від причин захворювання, змінюючи світогляд, ставлячи нові цілі, знаходячи внутрішню гармонію.
 5. Відновити навички соціальної взаємодії для того, щоб після повернення додому знайти роботу, друзів і не почати знову приймати заборонені препарати.

Наркологічний центр: лікування ігроманії у Чернігові

Невинне на перший погляд захоплення азартними розвагами дуже швидко переростає у важку залежність, позбавитися від якої вдасться завдяки реабілітаційному курсу. Наші психологи, психотерапевти і аддиктологи вже не перший рік успішно лікують хворих, залежних від:

 • спортивних ставок в букмекерських конторах;
 • ігрових автоматів;
 • офлайн- і онлайн-казино;
 • розіграшів, лотерей;
 • торгів на фінансових ринках;
 • комп’ютерних ігор всіх різновидів.

Звертаючись до фахівців наркологічного центру в Чернігові, ви отримуєте шанс на щасливе життя без величезних боргових зобов’язань, сімейних конфліктів, звільнень з роботи, відрахувань з вишу, безсоння і багатьох інших проблем, до яких призводить лудоманія. Відновлювальна програма підбирається окремо для кожного хворого і передбачає покрокове усунення потреби в азартних розвагах. Після завершення курсу колишні ігромани:

 • починають нести відповідальність за вчинені дії, віддають борги;
 • змінюють спосіб життя – відмовляються від минулих компаній, знаходять роботу і безпечні хобі;
 • підвищують самооцінку, відновлюють душевну рівновагу;
 • справляються з глибинними страхами, комплексами, психологічними травмами;
 • налагоджують контакти з сім’єю;
 • перестають тікати від проблем, вчаться їх вирішувати без повернення до небезпечної пристрасті;
 • позбавляються від постійних думок про ігри;
 • застосовують на практиці принципи позитивного мислення.

Вартість лікування в наркологічному центрі в Чернігові

Прагнучи дати можливість кожному перемогти залежність, ми проводимо демократичну цінову політику і розраховуємо вартість лікування ігрової, алкогольної або наркотичної залежності в індивідуальному порядку. При ранньому зверненні відновлення зажадає менше часу і грошових коштів, оскільки хвороба не завдасть критичних наслідків для психічного, фізичного здоров’я. На підсумкову суму вплинуть вид захворювання (ігроманія, наркоманія, алкоголізм), стадія, наявність минулих невдалих спроб вилікуватися, тяжкість перебігу недуги, супутні патології. У розрахунок приймаються також кількість пацієнтів в палаті, спосіб виведення з запою або зняття наркотичної ломки, метод кодування (при алкозалежності), потреба у зверненні до вузьких спеціалістів (гастроентеролога, ендокринолога, нефролога, гінеколога і т.д.).

Оплатити курс можна будь-яким зручним для вас способом, не сумніваючись, що у вартість включено весь необхідний перелік послуг:

 • діагностичні процедури;
 • первинна консультація нарколога, психолога;
 • зняття ломки;
 • індивідуальні, групові, сімейні психотерапевтичні тренінги;
 • проживання, п’ятиразове харчування;
 • відвідування спортзалу, заняття творчістю тощо;
 • кодування від алкоголізму за допомогою вливання, підшивки або гіпнозу;
 • допомога психолога в режимі 24/7.

Середня тривалість перебування в стаціонарі становить від 2-3 місяців до півроку, але в складних випадках процес може зайняти більше часу. Ми пропонуємо пройти ефективне і доступне за ціною лікування залежності від комп’ютерних ігор, наркотичних речовин або алкоголю в нашому наркологічному центрі в Чернігові – телефонуйте в будь-який час за телефонами (098) 904-73-73, (099) 427-93-03!

Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Часто задавані питання
Часто задавані питання
Стаціонари центру «Нове життя» охоплюють західну частину України, маючи філії у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.
Реабілітація - процес із залученням профільних фахівців (психолог, нарколог, терапевт та інші). Послуги кожного з них оплачуються. Чіткої вартості реабілітації немає, ціна визначається після спілкування з хворим по ряду факторів, в тому числі терміну вживання і виду речовини
Пацієнти бачаться з рідними у відведений для цього час, іноді проводяться спільні заняття. Список відвідувачів визначається в момент укладення договору. Візитери проходять огляд перед входом на територію.
Реабілітаційний термін повністю залежить від особливостей пацієнта: чи є прагнення побороти згубну пристрасть, стан здоров'я, тривалість захворювання та інше.
Наш центр приймає на лікування як чоловіків, так і жінок. Звісно, проживають вони окремо, але ходять на спільні заняття. Будь-які стосунки під час проходження реабілітації заборонені і суворо присікаються.
Одна лише детоксикація не допоможе позбутися від хвороби, тільки нормалізує стан, що нічим не завадить повернутися до вживання. До лікування хімічних залежностей ми підходимо комплексно, зачіпаючи всі життєві сфери пацієнта.
Головна причина - ізоляція людини з середовища вживання. Залишаючись в звичних умовах, залежний може зірватися, просто зустрівши товариша або не впоратися з тягою до предмету залежності. Також потрібно стежити за психологічним станом, в такий період людина ранима і нестабільна.
Багато залежних не хочуть отримувати лікування, головні причини в невизнанні факту хвороби, страху і не впевненості в результаті. В такому випадку, родичі можуть скласти заяву і викликати мотиваційну групу.
Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю
Медицинское кодирование наркомании - “Новая Жизнь” Черновцы.
Медичне кодування наркоманії

Навіть на ранній стадії залежності від психоактивних речовин людині необхідно звернутися в наркологічний центр, щоб пройти комплексне лікування. Процес позбавлення [...]

Читати статтю
Наші статті
Як переконати наркомана лікуватися ?
Як переконати наркомана лікуватися ?

Змусити залежну від наркотичних речовин людину виконати якісь дії спрямовані на повну відмову від вживання – вкрай складно. Зазвичай наркоман заперечує сам факт існування проблеми, звісно зустрічаються випадки самостійного усвідомлення наявності хвороби – але це скоріше виключення. Людина потребує допомоги сама того не розуміючи і як би не було важко – їй потрібно допомогти.

Читати далі