Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

divider-img
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування алкоголізму у Чернігові

Лікування алкоголізму в ЧерніговіДосвідчені наркологи та психологи центру «Нове Життя» допоможуть вилікувати алкоголіка в Чернігові, і чим швидше ви звернетеся за допомогою, тим менше шкоди здоров’ю завдасть небезпечна пристрасть. Тривалість відновлення варіюється від 3-4 до 6 місяців, протягом яких хворі отримують всебічну підтримку, позбавляючись від фізичних і психологічних наслідків згубної пристрасті. Ефективність терапії забезпечується завдяки індивідуальному складанню програм, дієвим методикам лікування та професіоналізму лікарів. Не менше уваги ми приділяємо конфіденційності лікування, гарантуючи, що інформація про діагноз і факт перебування в стаціонарі не потрапить в розпорядження сторонніх осіб.

Особливості лікування алкоголізму в центрі “Нове Життя”

Ми пропонуємо комплексний підхід до боротьби з алкозалежністю, розробляючи тактику лікування з урахуванням тяжкості стану пацієнта, попередніх спроб одужати, наявності супутніх недуг і його внутрішнього прагнення перестати випивати. Лікувально-реабілітаційна програма включає:

 1. Первинну консультацію нарколога, психолога. Призначення і проведення аналізів, УЗД, інших діагностичних процедур.
 2. Медикаментозне лікування алкоголізму – купірування абстинентного синдрому, виведення з запою за допомогою крапельниць, нормалізацію роботи внутрішніх органів.
 3. Курс психокорекції, заснований на принципах терапевтичної спільноти, програмі 12 кроків із застосуванням методів групової, сімейної та індивідуальної психотерапії. Додатково ми організуємо регулярні спортивні та творчі заняття, залучаємо пацієнтів до участі в житті центру і благодійних акціях.
 4. Соціальну адаптацію. Спеціальні тренінги допомагають відновити навички комунікації, інтелектуальні здібності, навчитися адекватно реагувати на стрес і конфлікти.

Ефективне виведення із запою в Чернігові

Велику небезпеку при розвитку алкоголізму несе неконтрольоване вживання спиртного. Людина постійно відчуває потребу випити, а якщо не отримує дозу, то мучиться від сильного похмілля, що супроводжується нудотою, головним болем, депресивним станом і т.д. Самостійні спроби поліпшити самопочуття, як правило, безуспішні, особливо при великому стажі зловживання алкогольними напоями. Тому правильніше буде довірити виведення із запою в Чернігові дипломованим наркологам центру «Нове Життя». Ми надаємо оперативну і професійну медичну допомогу на дому і в стаціонарі, дотримуючись таких принципів:

 • обов’язкова попередня діагностика;
 • застосування виключно сертифікованих ліків в правильно підібраних дозах – для поліпшення стану і очищення організму застосовують ноотропи, вітаміни, седативні, знеболюючі, сечогінні препарати, стабілізатори тиску, гепатопротектори, ліки від нудоти тощо;
 • дотримання санітарно-епідеміологічних норм при виконанні будь-яких медичних процедур;
 • контроль показників і знаходження поруч з пацієнтом до стійкого поліпшення стану;
 • надання рекомендацій щодо подальшого догляду за пацієнтом. Додатково наші лікарі проводять мотиваційні бесіди, щоб переконати алкоголіка на проходження курсу психокорекції та соціальної адаптації.

Кодування від алкоголю: ціна в Чернігові

Детоксикаційна терапія дозволяє вивести з організму токсини, позбавляючи алкоголіка від фізіологічної тяги до випивки, але психологічна потреба автоматично не зникає. Подолати її можна тільки після проходження повного лікувально-реабілітаційного курсу, а для профілактики рецидиву можна закодуватися від алкоголю в Чернігові. Процедура дозволяє сформувати огиду до спиртних напоїв і актуальна в різних ситуаціях, наприклад, якщо немає можливості відразу після виведення з запою почати курс психокорекції або є ризик серйозного погіршення самопочуття при вживанні алкоголю. У нашому центрі кодування проводять після ретельного обстеження і підтвердження відсутності протипоказань, підбираючи той метод, який найкраще підходить конкретному хворому:

 1. Кодування по Довженку передбачає кілька сеансів гіпнозу тривалістю 4-6 годин (іноді довше), під час яких у алкоголіка на підсвідомому рівні формують установку на відмову від спиртного.
 2. Вшивання – малоінвазивна операція в наркологічному стаціонарі, при якій під лопатку або в сідничну зону поміщають капсули з препаратом на основі дисульфіраму. Ліки дозовано потрапляють в кровотік, не даючи організму розщеплювати етиловий спирт. Тривалість дії може варіюватися від 3-6 місяців до 3 років і довше.
 3. Вливання – внутрішньовенна ін’єкція сертифікованих препаратів (тетлонг, вівітрол, еспераль, торпедо), що дозволяє заблокувати механізм переробки алкоголю.

При важких формах захворювання може бути рекомендована комбінована терапія, наприклад, введення ліків внутрішньовенно або підшивання + проведення сеансів гіпнотерапії. Для остаточного звільнення від залежності має сенс пройти повноцінне лікування алкоголізму, ціна якого буде залежати від стадії хвороби, тривалості та умов перебування в стаціонарі, способу кодування і наявності супутніх патологій.

Дізнатися вартість лікування
ЯК ВИЛІКУВАТИ АЛКОГОЛІЗМ?
 • Мотивація

  Мотивація

 • Медичний огляд

  Медичний огляд

 • Спостереження у стаціонарі

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Реабілітація

  Реабілітація

 • Ресоціалізація

  Ресоціалізація

 • Адаптаційна програма

  Адаптаційна
  програма

8Фактів про
зловживання
алкоголем
 • Близько 70% чоловіків, які зловживають алкоголем не доживають до 50 років.
 • Викликає виразку, захворювання серця, цироз печінки, поліневрити, порушення в роботі кори головного мозку.
 • Важке алкогольне отруєння - часта причина гибелі молодих людей.
 • Зловживання може викликати моментальну смерть через зупинку серця або аритмію.
 • Ризик травматизму вдома, на роботі і в транспортних засобах. Загроза для себе і оточуючих.
 • На третьому по смертності, після онкології і серцево-судинних захворювань.
 • До 50% вбивств скоєно в стані алкогольного сп'яніння.
 • У десятки разів підвищує схильність до суїциду.
Лікування алкоголізму в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю