Наркологічний центр Нове життя
Це:
icon-success

13 років успішної роботи

icon-success

анонімне лікування

icon-success

результат гарантовано

divider-img

Зробіть крок до нового життя

Зараз
Наші послуги

Наркологічний центр «Нове життя» у Харкові

Науковий підхід

Науковий підхід

Комфортні умови проживання

Комфортні умови проживання

Інтенсивне лікування

Інтенсивне лікування

 «Нове життя» – наркологічний центр, де можна пройти анонімне лікування алкоголізму в Харкові, остаточно подолати наркотичну або ігрову залежність. Наші лікарі допомагають вилікуватися людям як з початковою, так і з пізньою стадією захворювання, складаючи персональну схему терапії та забезпечуючи всебічну психологічну підтримку. Великий досвід боротьби з аддикціями, комплексний підхід до терапії, уважне ставлення до кожного пацієнта і демократичні ціни роблять нас кращим місцем для тих, хто мріє одужати і почати нове щасливе життя.

Телефонуйте нам на гарячі лінії (099) 427-93-03 або (098) 904-73-73 цілодобово, щоб позбутися небезпечного захоплення, стати повноцінним членом суспільства або допомогти близькій людині. Якщо необхідно, ми організуємо виїзд мотиваційної бригади додому, щоб переконати хворого зважитися на госпіталізацію.

 

Ефективне лікування залежностей в Харкові

Залежні люди потребують тривалої та спеціалізованої терапії під наглядом лікарів, тому ми пропонуємо пацієнтам стаціонарну наркологічну і психотерапевтичну допомогу в Харкові. Досягати успіху навіть у дуже складних випадках нам допомагають:

 • послідовне позбавлення хворих від фізіологічної та психологічної залежності;
 • огорожу від зовнішніх факторів, що виключає ризик рецидиву, погіршення стану через вплив колишньої компанії;
 • надання підтримки психологами в режимі 24/7;
 • передові методики – ми використовуємо для боротьби з хворобами програму 12 кроків, систему наставництва, гештальт і арт-терапію, психоаналіз, гіпноз, психодрама та ін.;
 • організація спілкування з колишніми наркоманами, алкоголіками, ігроманами;
 • залучення учасників програми до благодійної діяльності;
 • створення умов для фізичного відновлення – в центрі обладнані місця для прогулянок, спортивний зал, приміщення для йоги і медитацій, занять творчістю;
 • використання сертифікованих медикаментів і сучасного обладнання в наркологічному стаціонарі;
 • досвідченість і високий рівень кваліфікації персоналу.

 

Наркологічний центр: лікування алкозалежності в Харкові

У домашніх умовах впоратися з тягою до спиртних напоїв неможливо, особливо при тривалому алкоголізмі та багаторазових рецидивах в минулому. У нашому центрі пацієнтам зможуть надати комплексну допомогу в позбавленні від алкогольної залежності:

 1. Провести діагностику, яка включає здачу аналізів, ультразвукове дослідження, ЕКГ та інші процедури за призначенням нарколога.
 2. Вивести із запою і зняти похмільний синдром. При проведенні детоксикації ми застосовуємо седативні і сечогінні препарати, анальгетики, ліки для поліпшення стану печінки і серця, стабілізатори тиску і т.д.
 3. Стабілізувати стан за допомогою медикаментозної терапії.
 4. Здійснити кодування. Лікарі центру підбирають найбільш безпечний і ефективний спосіб кодування – вшивання, вливання, метод Довженка.
 5. Розробити індивідуальну реабілітаційну програму, що враховує стаж залежності, вид вживаних напоїв, особливості характеру, вік, психоемоційний фон.
 6. Забезпечити соціальну адаптацію. Разом з психологами, аддиктологами і консультантами алкоголіки відновлюють душевну рівновагу та інтелектуальні здібності, ставлять цілі на майбутнє, формують здорове ставлення до стресів, вчаться нормально спілкуватися з родичами і сторонніми людьми.

Після курсу терапії людина повертається додому, готовий зберігати тверезість протягом усього життя, націлений на пошук роботи і відновлення відносин з друзями.

 

Наркологічний центр: лікування наркозалежності в Харкові

Захоплення психоактивними речовинами може призвести до серйозних наслідків: відмови внутрішніх органів, розвитку психічних відхилень, зараження ВІЛ-інфекцією, критичного ослаблення імунної системи, коми і навіть летального результату. Щоб вилікувати наркомана в Харкові, необхідно, перш за все, звернутися до нарколога, і у нас це можна зробити в будь-який час доби. Ми допомагаємо людям, що вживають амфетамін, метадон, сіль, спайс, героїн, кокаїн та інші психостимулятори, відмовитися від згубної звички і повернутися до нормального життя. Раннє звернення дозволить уникнути особистісної деградації, збоїв в роботі внутрішніх органів, а також скоротить період відновлення.

Процес позбавлення від наркоманії в нашій клініці в Харкові включає:

 1. Обстеження, консультацію нарколога і психотерапевта.
 2. Зняття ломки в стаціонарі (від 2-3 днів) за допомогою крапельниць і плазмаферезу. Внутрішньовенно хворому вводять ліки із заспокійливим ефектів, кардіо- та гепатопротектори, ноотропи, знеболюючі та вітамінні комплекси. Поруч постійно знаходиться медсестра, яка відстежує життєві показники. Хворим із залежністю від опіатів може проводитися ультрашвидка детоксикація.
 3. Курс психокорекції для встановлення і усунення причин хвороби, зміни світосприйняття, стабілізації психоемоційного фону, формування установки на відмову від вживання наркотиків.
 4. Ресоціалізацію – комплекс заходів, спрямованих на відновлення втрачених навичок спілкування і поведінки в суспільстві.
 5. Допомога родичам в рамках персональних сеансів з психологом, сімейної психотерапії та відвідування анонімних зустрічей співзалежних.

 

Наркологічний центр: лікування ігроманії у Харкові

Прагнучи втекти від проблем або в надії на отримання легких грошей, багато підлітків і дорослих захоплюються азартними розвагами. Залежність може мати різні форми – спортивні ставки в букмекерських конторах, пристрасть до комп’ютерних ігор, покупка лотерейних білетів, відвідування віртуальних і класичних казино або залів з автоматами. Психологи і аддиктологи допоможуть вилікуватися від ігроманії, використовуючи прийоми когнітивно-біхевіоральної, групової, індивідуальної, сімейної психотерапії, а також психоаналізу і арт-терапії. Завдяки проходженню реабілітаційної програми лудомани зможуть:

 • усвідомити проблему;
 • зрозуміти і нейтралізувати причину хвороби;
 • навчитися жити без азартних ігор, знаходити безпечні джерела позитивних емоцій;
 • повернути душевну гармонію, поміняти світогляд;
 • відновити комунікаційні навички;
 • прийняти усвідомлене рішення більше не грати;
 • налагодити взаємини з родичами;
 • перестати перекладати власні проблеми на інших людей, розплатитися з боргами;
 • сформувати життєві цілі, зробити перші кроки для їх досягнення.

 

Вартість лікування в наркологічному центрі в Харкові

Ми встановлюємо доступні ціни на лікування ігроманії, наркотичної та алкозалежності, з огляду на наступні фактори:

 • вид захворювання;
 • тривалість зловживання наркотиками, іграми, спиртними напоями;
 • тяжкість стану на момент звернення – від цього залежить тривалість перебування в стаціонарі (в середньому від 2-3 до 6 місяців);
 • умови проживання (кількість людей в номері);
 • необхідність залучення вузьких фахівців, проведення додаткових діагностичних та лікувальних процедур;
 • потреба у виклику мотиваційної бригади;
 • спосіб виведення з запою, купірування наркотичної ломки.

Індивідуально розрахована сума включає розміщення, складання реабілітаційного плану, наркологічне і психотерапевтичне лікування, допомога родичам.

Як наркоманія, так і алкоголізм і ігрова залежність – важкі захворювання, яка охоплює всі аспекти життя людини, тому важливо якомога швидше звернутися до лікарів, і в нашому наркологічному центрі в Харкові вам або родичу обов’язково зможуть допомогти, а вартість терапії буде прийнятною!

Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Часто задавані питання
Часто задавані питання
Стаціонари центру «Нове життя» охоплюють західну частину України, маючи філії у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.
Реабілітація - процес із залученням профільних фахівців (психолог, нарколог, терапевт та інші). Послуги кожного з них оплачуються. Чіткої вартості реабілітації немає, ціна визначається після спілкування з хворим по ряду факторів, в тому числі терміну вживання і виду речовини
Пацієнти бачаться з рідними у відведений для цього час, іноді проводяться спільні заняття. Список відвідувачів визначається в момент укладення договору. Візитери проходять огляд перед входом на територію.
Реабілітаційний термін повністю залежить від особливостей пацієнта: чи є прагнення побороти згубну пристрасть, стан здоров'я, тривалість захворювання та інше.
Наш центр приймає на лікування як чоловіків, так і жінок. Звісно, проживають вони окремо, але ходять на спільні заняття. Будь-які стосунки під час проходження реабілітації заборонені і суворо присікаються.
Одна лише детоксикація не допоможе позбутися від хвороби, тільки нормалізує стан, що нічим не завадить повернутися до вживання. До лікування хімічних залежностей ми підходимо комплексно, зачіпаючи всі життєві сфери пацієнта.
Головна причина - ізоляція людини з середовища вживання. Залишаючись в звичних умовах, залежний може зірватися, просто зустрівши товариша або не впоратися з тягою до предмету залежності. Також потрібно стежити за психологічним станом, в такий період людина ранима і нестабільна.
Багато залежних не хочуть отримувати лікування, головні причини в невизнанні факту хвороби, страху і не впевненості в результаті. В такому випадку, родичі можуть скласти заяву і викликати мотиваційну групу.
Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю
Медицинское кодирование наркомании - “Новая Жизнь” Черновцы.
Медичне кодування наркоманії

Навіть на ранній стадії залежності від психоактивних речовин людині необхідно звернутися в наркологічний центр, щоб пройти комплексне лікування. Процес позбавлення [...]

Читати статтю
Наші статті
Як переконати наркомана лікуватися ?
Як переконати наркомана лікуватися ?

Змусити залежну від наркотичних речовин людину виконати якісь дії спрямовані на повну відмову від вживання – вкрай складно. Зазвичай наркоман заперечує сам факт існування проблеми, звісно зустрічаються випадки самостійного усвідомлення наявності хвороби – але це скоріше виключення. Людина потребує допомоги сама того не розуміючи і як би не було важко – їй потрібно допомогти.

Читати далі