Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

block-divider
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування наркоманії у Харкові

Почати лікування наркоманії в Харкові в центрі «Нове Життя» – рішення, здатне змінити життя, давши надію на порятунок від пристрасті до психостимуляторів. Вживаючи заборонені речовини, людина день за днем ​​руйнує власне здоров’я. Наші фахівці допоможуть зупинитися, відновитися фізично і психічно, стати повноцінним членом суспільства. Програма лікування складається індивідуально для кожного пацієнта, причому ми гарантуємо анонімність допомоги, а ефективність терапії досягається шляхом застосування передових методик. Зв’яжіться з нами за телефонами (099) 427-93-03, (098) 904-73-73, якщо почали вживати амфетамін, героїн, кокаїн, метадон, сіль, спайс та ін., або помітили прояви наркоманії у родича.

 

Симптоми залежності від наркотиків

Консультація нарколога в Харкові

Розпізнати любителя психостимуляторів, якщо бути уважними, можна навіть на початковій стадії розвитку хвороби. Вашому родичу однозначно потрібен нарколог в Харкові, якщо у нього спостерігаються такі ознаки:

 • розширення або звуження зіниць;
 • зміна способу життя: пропуск занять у школі чи у виші, звільнення з роботи, відмова від минулих хобі і друзів;
 • спілкування з сумнівними особистостями;
 • поява слідів уколів на руках, ногах, в паховій області;
 • різкі перепади настрою;
 • постійне чергування періодів бадьорості і апатії;
 • замкнутість, образливість, необґрунтована агресія;
 • просторова, тимчасова дезорієнтація;
 • проблеми із засинанням, нічні кошмари;
 • зміна харчових звичок, сильне схуднення;
 • погіршення стану шкірних покривів;
 • поява в мові характерних для наркозалежних слів.

Залежно від різновиду вживаного наркотику симптоматика може відрізнятися.

 

Методи лікування наркозалежних в центрі “Нове Життя” в Харкові

Заборонені речовини здатні вже після першого вживання негативно впливати на стан організму, а при тривалій залежності виникають серйозні збої в роботі внутрішніх органів, психічні порушення. Щоб вилікуватися, хворому необхідно перебувати в стаціонарі протягом 3-6 місяців (в окремих випадках довше) під цілодобовим наглядом. Успішність терапії визначається бажанням пацієнта стати здоровим, кваліфікацією і досвідченістю лікарів, а також застосовуваними в рамках курсу методиками. Наш наркологічний центр в Харкові використовує перевірені способи позбавлення від наркоманії, планомірно позбавляючи наркозалежних від небезпечної пристрасті:

 1. На початковому етапі кожного пацієнта треба буде пройти обстеження (УЗД внутрішніх органів, ЕКГ, аналізи сечі/крові) і побувати на прийомі нарколога, психотерапевта. Діагностика потрібна, щоб визначити вид і стадію захворювання.
 2. Детоксикаційна терапія передбачає зняття ломки за допомогою плазмаферезу і крапельниць з індивідуально підібраними ліками (кардіопротекторами, гепатопротекторами, седативними і сечогінними засобами, ноотропами, вітамінними комплексами). Ми застосовуємо тільки сертифіковані препарати і забезпечуємо контроль стану хворих в цілодобовому режимі. Усунення ломки при опіоїдної наркоманії може здійснюватися за допомогою УШОД – ультрашвидкого методу очищення організму від токсинів в стані медикаментозного сну.
 3. Після стабілізації стану починається реабілітаційний курс, в рамках якого людині за допомогою психологів, аддиктологів і консультантів належить позбутися від внутрішньої тяги до наркотичних речовин. Для усунення причин і наслідків захворювання ми застосовуємо комбінований підхід, використовуючи елементи гештальт-терапії, когнітивно-поведінкової та арт-терапії, сімейної, групової та індивідуальної психотерапії. Також для психокорекції використовуються принципи програми 12 кроків, системи наставництва.
 4. Щоб після повернення додому людина не повернулася до згубної пристрасті, на завершення терапії наркоманії ми проводимо тренінги з відновлення комунікативних та інших навичок, що дозволяють адаптуватися в соціумі.

 

Вартість лікування наркоманії в Харкові

У центрі «Нове Життя» пацієнтам забезпечується комплексна медична та психологічна допомога, при цьому ціна послуг не виходить за розумні межі. У вартість включено проживання, збалансоване харчування, консультації лікарів, цілодобова психологічна допомога, ліки на етапі детоксикації, індивідуальні та групові тренінги, а також тренування в спортзалі і заняття духовними практиками. Є кілька факторів, що впливають на вартість лікування:

 • стадія наркозалежності – чим довше людина зловживає психоактивними речовинами, тим довше період відновлення;
 • вид прийнятих ПАР і стаж зловживання наркотиками;
 • вік і стан здоров’я, зокрема, наявність супутніх системних захворювань (ішемічної хвороби серця, ниркової або печінкової недостатності тощо);
 • необхідність виклику мотиваційної групи, яка переконає хворого госпіталізуватися;
 • метод усунення абстинентного синдрому (звичайна детоксикація або УШОД);
 • умови проживання.

Вилікувати наркомана в Харкові при своєчасному початку терапії реально, і ви можете в цьому переконатися на власному досвіді, зателефонувавши на гарячу лінію або залишивши запит на зворотний зв’язок на нашому сайті!

Дізнатися вартість лікування
3 Рівні наркотичної залежності
Перший рівень

Наркоман втрачає захисні функції і реакції організму, у нього підвищується толерантність до наркотику. Наркоману потрібно постійно підвищувати дозу для досягнення ефекту ейфорії.

Другий рівень

Розвивається звикання до наркотику, життя наркомана все більше підпорядкована пошуку чергової дози, він рве зв'язки з друзями і рідними, може піти з дому і спілкуватися тільки з тими, хто розділяє його пристрасть до наркотику.

Третій рівень

Фізична залежність. У наркомана атрофуються почуття і інстинкти (голод, спрага і сексуальний потяг). Наркоман не може виконати сімейні функції, бути батьком або матір'ю сімейства, не може будувати кар'єру.

Як вилікувати наркоманію?
 • Як вилікувати наркоманію?

  Мотивація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Медичний огляд

 • Як вилікувати наркоманію?

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Як вилікувати наркоманію?

  Реабілітація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Ресоціалізація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Адаптаційна
  програма

Лікування наркоманії в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю