Наркологічний центр Нове життя
Це:
icon-success

13 років успішної роботи

icon-success

анонімне лікування

icon-success

результат гарантовано

divider-img

Зробіть крок до нового життя

Зараз
Наші послуги

Наркологічний центр «Нове життя» в Тернополі

Науковий підхід

Науковий підхід

Комфортні умови проживання

Комфортні умови проживання

Інтенсивне лікування

Інтенсивне лікування

Уявіть собі, що може бути з людиною, яка заблукала в темному лісі і, зрозумівши, що з нього виходу не має, опустила руки і здалась. Такий стан слабкості та небажання змінити ситуацію на краще характерний для залежності.

Вживання алкоголю, наркотиків, використання спеціальних речовин для їх самостійного приготування, а також надмірне захоплення комп’ютерними іграми – приводить до самозабуття.  Людина перестає розуміти, хто вона і її свідомість деградує. Нічого крім чергової дози, без якої ось-ось настане смерть, не існує.

Самостійно вийти зі світу темряви та повернутися до нормального життя людині із залежністю дуже важко. Особливо, коли стаж згубної звички чималий. Це схоже на прірву між життям і повільною смертю. І чим більша відстань, тим складніше її подолати самотужки.

Наркологічний центр «Нове Життя» прокладає надійний місток, по якому хворим набагато легше перебратися на сторону відновлення психічного та фізичного здоров’я, повернення власної особистості та покращення стосунків з рідними та близькими.   

   

Ефективне лікування в наркологічному центрі в Тернополі

«Нове Життя» дарує кожному із своїх пацієнтів шанс стати нормальною, суспільно корисною та щасливою людиною.  Наші програми лікування базуються на повній психологічній підтримці, котра необхідна для соціальної адаптації, розвитку впевненості в собі, здатності самостійно приймати рішення та нести за них відповідальність.

В штаті працюють виключно висококваліфіковані спеціалісти. Вони повністю віддані власній справі і готові в будь-який момент надати вчасну, якісну та професійну допомогу кожному алко-, наркозалежному та ігроману.  Сучасні та провірені багаторічним досвідом методи лікування дозволяють повноцінно попрацювати з емоційним фоном хворого. Комплексний індивідуальний підхід включає вивчення та ретельний аналіз всіх особистих даних психологічного стану пацієнта:  

  •         Тип темпераменту;
  •         Напрямок духовного пошуку;
  •         Риси характеру;
  •         Творчі здібності;
  •         Рівень когнітивного мислення;
  •         Швидкість та довготривалість пам’яті.  

На основі таких даних лікарі можуть чітко та влучно віднайти спосіб позбавлення будь якої залежності. Основною метою терапії реабілітаційний центр вважає необхідність навчити хворого отримувати радість від різноманітних речей у житті.

Ми розуміємо, наскільки важливо мати гідну репутацію і пацієнтам, і членам їх сім’ї.  Анонімне лікування дозволяє позбутися від небезпечної для життя та довколишніх залежності, не залишаючи жодних неприємних плям, які заважали б нормально взаємодіяти з соціумом.

 

Наркологічний центр: лікування алкозалежності в Тернополі

Лікування алкоголізму включає в себе як медикаментозну терапію, так і психотерапевтичну. Використання спеціальних препаратів в стаціонарних умовах направлено на очищення, детоксикацію, боротьбу з проявами «білої гарячки», вироблення рефлексу відрази до запаху і смаку спиртного.

Психологічне лікування алкозалежності націлене на зупинення процесів розладу особистості, поліпшення комунікативних функцій та здорового сприйняття світу, в якому немає місця зеленому змієві.

 

Наркологічний центр: лікування наркозалежності в Тернополі

В ході лікування наркоманії проводиться робота над усвідомленням своїх вчинків, почуттів. Хворих плавно виводять на розмову, в якій вони зможуть розповісти про проблеми, заподіяну ними шкоду, болі та страхи. Психотерапія професійно та грамотно поєднується з медикаментозною.

Препарати для лікування наркозалежності допомагають покращити самопочуття та стан здоров’я організму пацієнта. Навіть на важких стадії залежності, коли препарати з психоактивною дією, не приносять очікуваної ейфорії, наші спеціалісти віднаходять найбільш вдалі шляхи виведення людини із депресивного стану.

Колишні наркомани – випускники центру – повертаються сюди, але не для отримання медичної допомоги, а щоб подякувати своїм рятівникам за справжнє нове життя. Більшість із них з радістю спілкується та проводить колективні бесіди, присвячені нашим пацієнтам. Такі заходи прекрасно заряджають позитивом та мотивують хворих зібратися з духом та забути про те, що тягне їх на дно раз і назавжди.

 

Наркологічний центр: лікування ігроманії в Тернополі

Лікування ігроманії включає групове та індивідуальне поетапне психологічне консультування, комплекс спеціальних вправ, які допомагають підвищити рівень самоконтролю, відновити сприйняття духовних цінностей.

Для цього використовуються найкращі американські та австрійські методики. Завдяки повному психологічному супроводу ігрова залежність втрачає свою владу над людиною.

 

Вартість лікування в наркологічному центрі

Ціна лікування залежності не лише не перевищує ваших сподівань, а також повністю виправдовує їх. Загальна сума включає фізіотерапевтичні процедури, проживання та медикаменти.

Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Часто задавані питання
Часто задавані питання
Стаціонари центру «Нове життя» охоплюють західну частину України, маючи філії у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.
Реабілітація - процес із залученням профільних фахівців (психолог, нарколог, терапевт та інші). Послуги кожного з них оплачуються. Чіткої вартості реабілітації немає, ціна визначається після спілкування з хворим по ряду факторів, в тому числі терміну вживання і виду речовини
Пацієнти бачаться з рідними у відведений для цього час, іноді проводяться спільні заняття. Список відвідувачів визначається в момент укладення договору. Візитери проходять огляд перед входом на територію.
Реабілітаційний термін повністю залежить від особливостей пацієнта: чи є прагнення побороти згубну пристрасть, стан здоров'я, тривалість захворювання та інше.
Наш центр приймає на лікування як чоловіків, так і жінок. Звісно, проживають вони окремо, але ходять на спільні заняття. Будь-які стосунки під час проходження реабілітації заборонені і суворо присікаються.
Одна лише детоксикація не допоможе позбутися від хвороби, тільки нормалізує стан, що нічим не завадить повернутися до вживання. До лікування хімічних залежностей ми підходимо комплексно, зачіпаючи всі життєві сфери пацієнта.
Головна причина - ізоляція людини з середовища вживання. Залишаючись в звичних умовах, залежний може зірватися, просто зустрівши товариша або не впоратися з тягою до предмету залежності. Також потрібно стежити за психологічним станом, в такий період людина ранима і нестабільна.
Багато залежних не хочуть отримувати лікування, головні причини в невизнанні факту хвороби, страху і не впевненості в результаті. В такому випадку, родичі можуть скласти заяву і викликати мотиваційну групу.
Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю
Медицинское кодирование наркомании - “Новая Жизнь” Черновцы.
Медичне кодування наркоманії

Навіть на ранній стадії залежності від психоактивних речовин людині необхідно звернутися в наркологічний центр, щоб пройти комплексне лікування. Процес позбавлення [...]

Читати статтю
Наші статті
Як переконати наркомана лікуватися ?
Як переконати наркомана лікуватися ?

Змусити залежну від наркотичних речовин людину виконати якісь дії спрямовані на повну відмову від вживання – вкрай складно. Зазвичай наркоман заперечує сам факт існування проблеми, звісно зустрічаються випадки самостійного усвідомлення наявності хвороби – але це скоріше виключення. Людина потребує допомоги сама того не розуміючи і як би не було важко – їй потрібно допомогти.

Читати далі