Наркологічний центр Нове життя
Це:
icon-success

13 років успішної роботи

icon-success

анонімне лікування

icon-success

результат гарантовано

divider-img

Зробіть крок до нового життя

Зараз
Наші послуги

Наркологічний центр «Нове життя» в Чернівцях

Науковий підхід

Науковий підхід

Комфортні умови проживання

Комфортні умови проживання

Інтенсивне лікування

Інтенсивне лікування

Будь-яка залежність несе в собі загрозу привести до більш глибоких незгод, які внаслідок призводять до психічного і фізіологічного розладу. Тому вкрай важливо вчасно звернутися за професійною допомогою. Сучасний наркологічний центр «Нове життя» в Чернівцях надає допомогу в лікуванні різних видів залежності, які мають відмінні ступені тяжкості. Анонімно та з індивідуальним підходом допомога надається за унікальними методиками, під наглядом кваліфікованих фахівців, в комфортних умовах стаціонару.

Анонімне лікування залежності в Чернівцях

Наркологічний центр з повагою ставиться до своїх пацієнтів, тому лікування проходить анонімно. Першим кроком на шляху до одужання, як правило, є детоксикація. Триває вона від двох тижнів до місяця. Це найважчий час для пацієнта. І саме визнання того, що людина залежна від алкоголю або наркотиків, є найскладнішим, але дуже важливим кроком.

Методи лікування пацієнта різняться відповідно від тяжкості самої залежності. Так, наприклад, після детоксикації наступає інша фаза, яка потребує подальшого оздоровлення. Це може бути:

 1. Короткострокове лікування в стаціонарі. Основна увага приділяється саме детоксикації та підготовці людини до тривалого періоду життя в терапевтичному співтоваристві з допомогою інтенсивного консультування.
 2. Терапевтичне співтовариство. Людина, якій необхідна тривала допомога від важких форм залежності, буде проживати в період одужання (від 6 до 12 місяців) в стаціонарі з іншими людьми, під наглядом персоналу. За такий тривалий час будуть відпрацьовуватися різні ситуації, з якими залежні не можуть впоратись в суспільстві.
 3. Групові зустрічі в постреабілітаційний період.

В будь-якому випадку, саме анонімне лікування залежності дає змогу хворому після тривалої реабілітації почати нове життя без тіні минулого.

Наркологічний центр: лікування алкозалежності в Чернівцях

До різних типів залежностей різний підхід. У разі лікування від алкоголю так само існують індивідуальні методики, які використовують залежно від тяжкості інтоксикації. Для хворого розмова з лікарем первинної медичної допомоги є важливим першим кроком, після чого буде встановлено:

 • наскільки ризиковано пацієнту пити;
 • план лікування;
 • наскільки складний стан здоров’я;
 • як провести вивід із запою, які потрібні ліки.

Подолання розладу, пов’язаного з вживанням алкоголю, – це безперервний процес, в якому можуть траплятися невдачі. Оскільки розлад може бути хронічним рецидивуючим захворюванням, наполегливість є ключовим фактором.

Також варто враховувати, що відбувається вплив алкоголю не лише на фізичне здоров’я людини. Депресія і занепокоєння часто йдуть поряд з пияцтвом. Тому цілодобовий нагляд лікарів та робота з психологом прискорюють процес одужання.

Наркологічний центр: лікування наркозалежності в Чернівцях

Лікування наркозалежності починається з усвідомлення проблеми. Люди не тільки стають залежними від наркотиків і алкоголю. Існують також поведінкові залежності або залежності від процесів. Це змушує людину повторювати нездорову поведінку знову і знову. Це категорія наркоманів, що мають психологічну залежність від поведінки або діяльності. Це стає центром їхнього життя та впливає на них фізично, емоційно, фінансово і професійно.

У наркологічному центрі “Нове життя” ми лікуємо людей з наркоманією і супутніми зловживаннями або іншими психічними розладами. Наші лікарі, в тому числі і нарколог, використовують суміш традиційних та альтернативних методів. Ми допомагаємо клієнтам з’ясувати, що рухає руйнівними симптомами в їх житті.

Таким чином, завдяки сукупності правильних дій кваліфікованих спеціалістів наш центр ефективно працює та доказує, що вилікувати наркомана можливо.

Наркологічний центр: лікування ігрової залежності в Чернівцях

Залежність від азартних ігор була офіційно визнана психічним розладом. Хвороба ігроманія з 2018 року, завдяки Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ), є в Міжнародній класифікації хвороб (МКБ-11).

Люди з азартною залежністю часто потерпають від фінансового краху. Це один з найскладніших типів поведінкових проблем, які необхідно подолати. Такі хворі живуть з помилковим переконанням, що «на цей раз я виграю». Залежність від ігор змушує людей ризикувати всім. В кінцевому підсумку борговий тягар веде до злодійства і незаконної діяльності. Тому вкрай важливо проводити лікування лудоманії не самостійно, а в спеціалізованому центрі, за допомогою фахівців.

Реабілітаційний центр в Чернівцях: скільки коштує лікування

Коли проходить час і ти бачиш, як близька тобі людина залишає пагубні звички і починає жити радісним життям, розумієш, що ціна лікування повністю себе виправдовує. Але на початку багато хто не розуміє, за що віддає кошти. А іноді саме цей фактор може стати вирішальним в обранні реабілітаційного центру.

Але варто розуміти, що саме вартість лікування в наркологічному центрі складається:

 • від кількості кваліфікованих кадрів;
 • від якості надання медичних послуг;
 • від терміну реабілітації;
 • від умов проживання в стаціонарі.

Ці та інші складові впливають на вартість надання послуг, а згодом і на кінцевий результат.

Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Часто задавані питання
Часто задавані питання
Стаціонари центру «Нове життя» охоплюють західну частину України, маючи філії у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.
Реабілітація - процес із залученням профільних фахівців (психолог, нарколог, терапевт та інші). Послуги кожного з них оплачуються. Чіткої вартості реабілітації немає, ціна визначається після спілкування з хворим по ряду факторів, в тому числі терміну вживання і виду речовини
Пацієнти бачаться з рідними у відведений для цього час, іноді проводяться спільні заняття. Список відвідувачів визначається в момент укладення договору. Візитери проходять огляд перед входом на територію.
Реабілітаційний термін повністю залежить від особливостей пацієнта: чи є прагнення побороти згубну пристрасть, стан здоров'я, тривалість захворювання та інше.
Наш центр приймає на лікування як чоловіків, так і жінок. Звісно, проживають вони окремо, але ходять на спільні заняття. Будь-які стосунки під час проходження реабілітації заборонені і суворо присікаються.
Одна лише детоксикація не допоможе позбутися від хвороби, тільки нормалізує стан, що нічим не завадить повернутися до вживання. До лікування хімічних залежностей ми підходимо комплексно, зачіпаючи всі життєві сфери пацієнта.
Головна причина - ізоляція людини з середовища вживання. Залишаючись в звичних умовах, залежний може зірватися, просто зустрівши товариша або не впоратися з тягою до предмету залежності. Також потрібно стежити за психологічним станом, в такий період людина ранима і нестабільна.
Багато залежних не хочуть отримувати лікування, головні причини в невизнанні факту хвороби, страху і не впевненості в результаті. В такому випадку, родичі можуть скласти заяву і викликати мотиваційну групу.
Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю
Медицинское кодирование наркомании - “Новая Жизнь” Черновцы.
Медичне кодування наркоманії

Навіть на ранній стадії залежності від психоактивних речовин людині необхідно звернутися в наркологічний центр, щоб пройти комплексне лікування. Процес позбавлення [...]

Читати статтю
Наші статті
Як переконати наркомана лікуватися ?
Як переконати наркомана лікуватися ?

Змусити залежну від наркотичних речовин людину виконати якісь дії спрямовані на повну відмову від вживання – вкрай складно. Зазвичай наркоман заперечує сам факт існування проблеми, звісно зустрічаються випадки самостійного усвідомлення наявності хвороби – але це скоріше виключення. Людина потребує допомоги сама того не розуміючи і як би не було важко – їй потрібно допомогти.

Читати далі