Лікування ігроманії в Чернівцях

Ігрова залежність – це теж саме, що алкоголізм та наркоманія. Суспільство зіткнулось з цією проблемою відносно недавно. Індустрія азартних ігор та комп’ютеризація привела до появи нової поведінкової залежності. Хоч вона і не нищить тіло, проте руйнує сім’ї, губить душу та може навіть забрати життя.

Лудоманія – це залежність від ігор, недуга, яку потрібно негайно лікувати. Більшість ігроманів віддають перевагу іграм на комп’ютері. Це може бути військова, історична та побутова тематика. Наразі ігроманія, лікування в Чернівцях та інших містах України – затребувана послуга, яку надає наркологічний центр «Нове Життя».

Азартна залежність, Чернівці

Ігрова залежність – одне із найпоширеніших захворювань сьогодення. Це психопатичний стан, який проявляється у вигляді емоційної нестабільності, розладів психіки та поступових проблем зі здоров’ям. Залежні люди весь час проводять біля комп’ютера чи ігрового автомату. Ігри стають єдиним, чим цікавиться людина.

При залежності від комп’ютерних ігор відбувається дестабілізація нервової системи. Якщо не було перемоги або виграшу, хворий поводиться агресивно та імпульсивно. Він власними руками руйнує відносини в сім’ї, виносить з дому речі, може скоїти злочин. Також хворі люди можуть поводитися адекватно, але вони не в змозі самостійно позбавитись цієї патології. Лікування комп’ютерної залежності – це тривала та складна процедура, яка потребує зміни способу життя та повного ізолювання від грального середовища.

Ознаки залежності та наслідки

Хворобу виявити дуже важко. Її називають прихованою. Найбільш розповсюджені ознаки ігрової залежності:

 1. Хворий не контролює азарт. Він не може зупинитись, знаючи, що шанс виграти мінімальний. В такому випадку захворювання прогресує.
 2. Залежна людина починає приховувати те, як проводить час. Якщо ігроман не може відірватися від гри та повернутися до буденного життя, потрібно звертатись за допомогою.
 3. Хворий грає, навіть якщо немає грошей. Це головна ознака лудоманії. Залежний позичає гроші, може взяти кредити, виносить з дому цінні речі. Хворий впевнений, що зможе відігратись і поверне кошти.
 4. Втрачається відлік часу. Людина впевнена, що грає кілька хвилин, а насправді міг пройти цілий день.

В таких випадках обов’язково проводиться лікувальна терапія. Наслідки можуть бути непередбачувані, адже в моральному плані хворий страждає не менше, ніж при алкоголізмі та наркоманії.

Стадії залежності від ігор

Існує 4 стадії залежності від азартних ігор:

 1. Людина періодично грає, але не на гроші, а сугубо для розваги. Вона тільки мріє про виграш. На цій стадії терапія не потребує багато часу і зусиль.
 2. Людина починає часто грати, програвати та впадати у відчай. Ігроман може покинути все: родину, дружину з дитиною, роботу, друзів. Якщо допомога не прийде своєчасно, можливий непередбачуваний кінець.
 3. Хворий потребує сторонньої допомоги та лікування. На цій стадії неможливо самостійно подолати залежність.
 4. Хворий відчуває безнадійність, думає про смерть. В такому випадку потрібне термінове медичне втручання. Чим швидше воно починається, тим хворий матиме більше шансів позбутися від проблеми.

Анонімне лікування ігрової залежності у підлітків

Особливо захворювання небезпечне для дітей, підлітків та старших людей. Кожна четверта дитина страждає від комп’ютерної залежності. Частково винні в цьому батьки. Адже дорослі, намагаючись розважити або зайняти чимось дитину, починають використовувати телефони або комп’ютери.

На початку батьки можуть справитись власними силами. Потрібно без конфлікту відволікти лудомана від світу ігор. Можна вигадати альтернативу, яка захопить підклітка: спортивна секція, театральний кружок, музика. Якщо захворювання перейшло на іншу стадію, потрібно звертатись до спеціалістів.

Лікування залежності від ігрових автоматів включає в програму допомогу психолога та способи повернення ігромана до повноцінного життя. Це якщо звернення було на початкових стадіях. Наступні фази включають співпрацю с психіатром. Курс лікувальної терапії проходить анонімно, інформація про пацієнтів не розголошується.

Лікування лудоманії в Чернівцях

Наркологічний центр «Нове Життя», в м. Чернівці надає допомогу хворим цілодобово. Вони знаходяться під пильним наглядом психологів. В програму не входять процедури виведення токсинів, які відновлюють функції ушкоджених органів та систем. Такому пацієнту потрібні методи корекції особистості.

Психолог намагатиметься знайти причини, які підштовхнули людину грати, паралельно змушуючи ігромана усвідомити проблему. Лікар проведе детальний аналіз поведінки пацієнта, попросить його згадати думки та відчуття, які виникали під час гри. Також проводиться робота з родиною гравця та сімейні сеанси психотерапії. Кінцева мета лікування лудоманії – це повернення хворого до повноцінного життя в суспільстві.

Дізнатися вартість лікування
9Ознак
ігромана
 1. Кожна думка людини пов'язана з азартною грою
 2. Постійні обговорення минулих ігор, аналіз і складання сценарію майбутніх
 3. Постійний пошук грошей
 4. Нав'язлива ідея відігратися
 5. Дратівливість і злість при неможливості зіграти
 6. Постійні невдалі спроби покінчити з грою
 7. Приховування суми програшу від близьких людей
 8. Таємні походи в гральні заклади
 9. Звільнення з роботи, розбрат з рідними, втрата сім'ї і друзів
100% ПЕРЕМОГА НАД ІГРОВОЮ ЗАЛЕЖНІСТЮ
arrow
100% ПЕРЕМОГА НАД ІГРОВОЮ ЗАЛЕЖНІСТЮ
ЗВ’ЯЗОК

Ви телефонуєте нам або
залишаєте заявку на сайті

arrow
100% ПЕРЕМОГА НАД ІГРОВОЮ ЗАЛЕЖНІСТЮ
консультація

Наш спеціаліст відповість
на Ваші запитання, і надасть безкоштовну консультацію

100% ПЕРЕМОГА НАД ІГРОВОЮ ЗАЛЕЖНІСТЮ
ДОГОВІР

Підписання договору,та розміщення
пацієнта в стаціонарі.

Лікування ігроманії в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю