Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

block-divider
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування наркоманії в Чернівцях

«Легкі наркотики не викликають залежності, лише на деякий час піднімають настрій» – на просторах Інтернету безліч подібних тверджень. ООН внесла Україну до списку з найбільшою смертністю від наркоманії. Тут щороку помирає близько 150 тисяч людей. Майже всі вони спочатку вживали легкі наркотики, а згодом і важкі.

З точки зору медицини наркотична залежність є тяжким недугом. Вже багато хто безуспішно намагався лікувати хворого таблеткою. Та вилікувати наркомана цілком можливо.

Вживання наркотиків: стадії залежності

В Чернівцях лікарі пояснюють, наркоманія починається далеко не зі стадії залежності, а ще з етапу інтересу. Перша спроба вживання наркотиків закінчується неприємними відчуттями:

 • сльозоточивість очей;
 • головокружіння;
 • запаморочення;
 • блювотні рефлекси;
 • втрата свідомості.

Це пов’язано з тим, що в організмі живої людини є рефлекси, скоординовані на захист.

Багато людей свій перший негативний експеримент з наркотиками на цьому завершує. Але, якщо людина подолала захисну реакцію організму і відчула «задоволення», то і надалі може дозволити собі інколи вживати наркотичні речовини. Нарколог з великим досвідом роботи Івасюк С. Ю стверджує, що це вже вважається доклінічною залежністю.

Цей етап потребує найменшого лікування – психологічного, а саме когнітивно-поведінкової терапії із висококваліфікованим спеціалістом. Це така форма наркоманії, коли хворий може вживати наркотики 1 раз в місяць, 1 раз в тиждень, чи навіть щодня, але якщо заборонених речовин нема, він їх особливо і не шукає.

Якщо на цій стадії позбутися наркозалежності, то людина має всі шанси розпочати нове життя. Але, як у Чернівцях буває досить часто, хворий починає розуміти, що з’являється бажання. Тоді ж людина починає вживати важчі наркотики, що і призводить до важкого захворювання.

Така залежність відрізняється від інших тим, що бажання є щоденно. Спочатку хворий не відчуває особливої проблеми в своїй залежності. Іноді можуть проявлятися лише слабкість, пригнічений настрій, в’ялість чи безсоння. Але ніяких розладів немає.

Через деякий час формуються хвороби, які викликаються наркотиками, – серцево-судинні захворювання, проблеми з легенями, ротовою порожниною, ШКТ, нервовою системою. Тобто є недуги, які викликаються лише наркотиками. Третій етап хронічний – це коли всі хвороби прогресують настільки, що залежний вже не може ні вживати, ні кинути.

Методи лікування від наркотичної залежності

Вживання наркотиків є одним із головних симптомів захворювання. Зцілити залежного на сьогоднішній день реально, лише потрібне бажання працювати спільно з фахівцями. Найкращий центр лікування наркоманії «Нове життя» знаходиться у Чернівцях.

Методів лікування є кілька.

 1. Гіпнотерапія є досить спірним способом лікування наркотичної залежності. «Абсурдний вплив на підсвідомість», – коментує нарколог Івасюк С.Ю спробу позитивної взаємодії на залежну людину. Слід зазначити, що у такому випадку працювати з підсвідомістю досить складно, також є відсоток населення, не схильних до гіпнотичного стану.
 2. Класичний вид кодування дуже поширений в Чернівцях, але і в такому випадку варто пам’ятати, що з психікою та підсвідомістю хворого ніхто не працював. Тому чекати позитивного результату від такого методу лікування для наркоманів не варто. Це допомагає місяць-два, або ж у кращому випадку півроку. Потім ситуація повторюється знову, і про термін «стійка ремісія» вже не йдеться.

Ефективний метод лікування наркотичної залежності направлений на біологічні, психічні, соціальні та духовні аспекти людини. Це реальна робота з внутрішніми проблемами хворого, які й з’явилися через заборонені речовини. Стаціонарне лікування у Чернівцях довготривале. Після його проведення важливо, щоб колишній залежний спробував проявити себе в соціум, і всі результати роботи, яких було досягнуто, закріпилися.

Лікування залежності від всіх видів наркотиків в м. Чернівці

На сьогоднішній день є багато способів лікування наркозалежності. Найефективніші направлені як на фізичну, так і на психологічну стабілізацію людини. Але насамперед необхідно вирішити, який підхід до проблеми буде найбільш ефективним. Для цього потрібно безпомилково виявити причину.

З боку медицини наркотична залежність характеризується психічним порушенням фізичних, поведінкових і психічних станів. Саме тому ефективне лікування всіх видів наркотиків має відбуватися з психікою хворої людини, зняттям фізичних симптомів особливостей наркозалежності та коригування поведінки.

Реабілітаційний центр «Нове Життя», що у Чернівцях, не передбачає глобальних змін життя пацієнтів. Це лише психологічне відновлення внутрішніх моментів хворої людини, які були у неї до початку формування залежності.

Дізнатися вартість лікування
3 Рівні наркотичної залежності
Перший рівень

Наркоман втрачає захисні функції і реакції організму, у нього підвищується толерантність до наркотику. Наркоману потрібно постійно підвищувати дозу для досягнення ефекту ейфорії.

Другий рівень

Розвивається звикання до наркотику, життя наркомана все більше підпорядкована пошуку чергової дози, він рве зв'язки з друзями і рідними, може піти з дому і спілкуватися тільки з тими, хто розділяє його пристрасть до наркотику.

Третій рівень

Фізична залежність. У наркомана атрофуються почуття і інстинкти (голод, спрага і сексуальний потяг). Наркоман не може виконати сімейні функції, бути батьком або матір'ю сімейства, не може будувати кар'єру.

Як вилікувати наркоманію?
 • Як вилікувати наркоманію?

  Мотивація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Медичний огляд

 • Як вилікувати наркоманію?

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Як вилікувати наркоманію?

  Реабілітація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Ресоціалізація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Адаптаційна
  програма

Лікування наркоманії в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю