Наркологічний центр Нове життя
Це:
icon-success

13 років успішної роботи

icon-success

анонімне лікування

icon-success

результат гарантовано

divider-img

Зробіть крок до нового життя

Зараз
Наші послуги

Наркологічний центр «Нове життя» в Хмельницькому

Науковий підхід

Науковий підхід

Комфортні умови проживання

Комфортні умови проживання

Інтенсивне лікування

Інтенсивне лікування

Наркологічний центр «Нове Життя» у Хмельницькому – це сучасний медичний заклад, який надає допомогу людям, що потрапили у скрутну ситуацію через проблеми з алкоголем, наркотиками або ігроманією. Клініка існує вже багато років, її філіали є у різних містах країни. За період своєї активної роботи у боротьбі з залежностями, реабілітаційний центр отримав багато нагород за розробку методів та заходів у сфері наркології.

Більш ніж 90% пацієнтів не повертаються до своїх пагубних звичок після перебування у центрі, що пов’язано з комплексним підходом до формування індивідуальної програми, професійними психологічними консультаціями, тренінгами та заняттями. Спеціалісти, що працюють у Хмельницькому філіалі, є найкращими лікарями у місті, які гарантують досягнення успіху.

 

Лікування залежностей у Хмельницькому

Реабілітаційний центр допомагає людям позбутися шкідливих звичок, які здатні зруйнувати їхнє життя. Лікарі проводять комплексну роботу з:

 • Наркозалежними;
 • Алкозалежними;
 • Ігроманами.

Спеціалісти здатні повернути до нормального життя людину у будь-якій стадії хвороби. Термін та методи лікування залежать від багатьох обставин та характеристик, які визначаються під час опитування та діагностики стану пацієнта. У клініці впроваджені європейські умови для клієнтів, які дозволяють кожному відчути підтримку та віру у себе. Головним принципом є відсутність тиску та дорікань, повага та професіоналізм в роботі з пацієнтами.

Програми лікування побудовані на аналізах психологічного та фізичного стану, комплексному обстеженні та виявленні наявних недугів. Записатися у наркологічний центр Хмельницький можна за подзвонивши або залишивши заявку на сайті.

 

Лікування алкоголізму: наркологічний центр у Хмельницькому

Зараз алкоголь можна зустріти скрізь у житті людини. Будь-яке свято на роботі, вечірка або відвідання публічних закладів передбачає вживання спиртних напоїв. Для того, щоб відмовитися від смачного коктейлю, та замінити його мінеральною водою або соком, треба мати міцну силу волі. Особливо важко це для тих, хто має схильність до пагубної звички. Позбутися залежності від алкоголю досить важко, а розвивається вона досить швидкими темпами. Чому лікування алкоголізму слід починати якомога раніше?

 1. Чим менший термін залежності, тим легше позбавити від неї людину. Психіка ще не встигла змінитися та значно постраждати від отруєння, тому мозок ладен сприйняти інформацію та вчасно зупинитися.
 2. Вплив алкоголю на внутрішні органи та життєво важливі процеси не такий сильний на початку, тому розвиток серйозних захворювань ще можна зупинити.
 3. Термін перебування пацієнта у клініці залежить від ступеню хвороби.

У більшості випадках людина не готова визнати себе хворою, тому починає діяти навпаки. Головна помилка близьких у такій ситуації – постійні напади та звинувачення. Таким чином вони лише дратують хворого, й він починає діяти від зворотного – намагатися менше бувати вдома, не спілкуватися з рідними. Для того, що не чути докорів, починає вживати більше спиртного та шукати розуміння у сумнівних компаніях.

У таких випадках потрібно терміново організувати професійне лікування алкозалежності – Хмельницький надає можливість це робити у сучасному закладі «Нове Життя». Тут вашу проблему вирішать з усім розумінням, за доступними цінами й з повагою.

 

Лікування наркоманії: наркологічний центр у Хмельницькому

Для того, щоб допомогти наркозалежному потрібно звернутися до професіоналів, які знають, з чим мають справу. Народні методи, відвари та інші варіанти самостійного вирішення проблеми не дадуть потрібного результату. Лікування наркозалежності – це поступовий, поетапний процес, який проходить плавно та протягом певного часу. Він складається з наступних кроків:

 1. Розробка мотиваційної програми, що базується на психологічному аналізі пацієнта.
 2. Медичний огляд, що виключить наявність складних хвороб, до яких призводять важкі стадії залежності.
 3. Постійний догляд та контроль стану пацієнта.
 4. Реабілітаційні програми, що поступово зменшують вплив наркотиків на організм.
 5. Соціальна адаптація людини.
 6. Побудова перспективи подальшого життя без наркотиків.

Людина має відчути, що для щасливого та самодостатнього життя їй не потрібні додаткові підсилювачі відчуттів та емоції. Головна мета лікарів та психологів донести цю думку до хворого, та впевнити його в цьому. Для якісного лікування наркоманії Хмельницький наркологічний центр «Нове Життя» приймає пацієнтів цілодобово!

 

Лікування ігроманії: наркологічний центр у Хмельницькому

Ігроманія – хвороба, яка може розвиватися у будь-якому віці, і тільки своєчасне лікування ігроманії допоможе повернутися людині до нормального життя. Ігрова залежність може витіснити усі інші інтереси, а залежність від комп’ютерних ігор позбавить дитину або підлітка дитинства. Не зволікайте, та звертайтеся за консультацією до професіоналів у разі розвитку проблеми.

 

Вартість лікування в наркологічному центрі у Хмельницькому

Для того, щоб дізнатися скільки коштує лікування, треба вказати всі обставини хвороби, адже ціна лікування залежності формується на основі багатьох факторів. Наркологічний центр «Нове Життя» у Хмельницькому надає доступні розцінки своїм пацієнтам.

Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Часто задавані питання
Часто задавані питання
Стаціонари центру «Нове життя» охоплюють західну частину України, маючи філії у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.
Реабілітація - процес із залученням профільних фахівців (психолог, нарколог, терапевт та інші). Послуги кожного з них оплачуються. Чіткої вартості реабілітації немає, ціна визначається після спілкування з хворим по ряду факторів, в тому числі терміну вживання і виду речовини
Пацієнти бачаться з рідними у відведений для цього час, іноді проводяться спільні заняття. Список відвідувачів визначається в момент укладення договору. Візитери проходять огляд перед входом на територію.
Реабілітаційний термін повністю залежить від особливостей пацієнта: чи є прагнення побороти згубну пристрасть, стан здоров'я, тривалість захворювання та інше.
Наш центр приймає на лікування як чоловіків, так і жінок. Звісно, проживають вони окремо, але ходять на спільні заняття. Будь-які стосунки під час проходження реабілітації заборонені і суворо присікаються.
Одна лише детоксикація не допоможе позбутися від хвороби, тільки нормалізує стан, що нічим не завадить повернутися до вживання. До лікування хімічних залежностей ми підходимо комплексно, зачіпаючи всі життєві сфери пацієнта.
Головна причина - ізоляція людини з середовища вживання. Залишаючись в звичних умовах, залежний може зірватися, просто зустрівши товариша або не впоратися з тягою до предмету залежності. Також потрібно стежити за психологічним станом, в такий період людина ранима і нестабільна.
Багато залежних не хочуть отримувати лікування, головні причини в невизнанні факту хвороби, страху і не впевненості в результаті. В такому випадку, родичі можуть скласти заяву і викликати мотиваційну групу.
Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю
Медицинское кодирование наркомании - “Новая Жизнь” Черновцы.
Медичне кодування наркоманії

Навіть на ранній стадії залежності від психоактивних речовин людині необхідно звернутися в наркологічний центр, щоб пройти комплексне лікування. Процес позбавлення [...]

Читати статтю
Наші статті
Як переконати наркомана лікуватися ?
Як переконати наркомана лікуватися ?

Змусити залежну від наркотичних речовин людину виконати якісь дії спрямовані на повну відмову від вживання – вкрай складно. Зазвичай наркоман заперечує сам факт існування проблеми, звісно зустрічаються випадки самостійного усвідомлення наявності хвороби – але це скоріше виключення. Людина потребує допомоги сама того не розуміючи і як би не було важко – їй потрібно допомогти.

Читати далі