Наркологічний центр Нове життя
Це:
icon-success

13 років успішної роботи

icon-success

анонімне лікування

icon-success

результат гарантовано

divider-img

Зробіть крок до нового життя

Зараз
Наші послуги

Наркологічний центр «Нове життя» в Вінниці

Науковий підхід

Науковий підхід

Комфортні умови проживання

Комфортні умови проживання

Інтенсивне лікування

Інтенсивне лікування

В нашому житті є безліч способів отримувати задоволення та бути щасливими. Але іноді трапляється так, що люди обирають далеко не кращі з них. А часом і дуже небезпечні.

Спиртні напої, наркотичні та психотропні речовини, азартні та комп’ютерні ігри – все це завдає нищівного удару свідомості. Людина втрачає здоровий глузд і окрім свого небезпечного захоплення нічого і нікого не помічає. Так розвивається залежність. Вона, немов павутина, густою сіткою обплітає людину, не даючи змоги ступити і кроку по іншому, більш правильному шляху, в житті.

Виплутатися з таких тенет самостійно досить складно. І щоб не залишитись в них назавжди та не загинути, потрібна правильна та своєчасна допомога. Рідні та близькі наркозалежного, ігромана та алкоголіка можуть будь коли звернутися в наркологічний центр «Нове Життя» у Вінниці.

І наші фахівці знайдуть найбільш дієвий спосіб раз і назавжди розірвати пута згубної звички.

 

Ефективне лікування залежностей у Вінниці

Іноді страх неприємних пересудів зупиняє рідних та друзів нарко- чи алкозалежного на шляху до отримання професійної допомоги. Особливо ця проблема актуальна для невеликих містечок. Пацієнти центру у Вінниці проходять на 100% анонімне лікування, тому після звернення до нас ваше життя і суспільний статус нітрохи не зміниться.  

Кваліфікована та якісна допомога людині, яка потрапила у прірву залежності надається з використанням методик, які відмінно себе зарекомендували як на території України, так і за її межами. В наркоцентрі «Нове Життя» діють найбільш ефективні комплексні програми лікування, які допомагають покращити стан фізичного та психічного здоров’я хворого.

Працюючи індивідуально з кожним пацієнтом, ми ретельно вивчаємо та аналізуємо його психоемоційний портрет, логіку, мислення, інтелект, сприйняття та фактори, що впливають на поведінку.  Така ґрунтовна робота фахівців психології, психіатрії та гіпнотерапії допомагає збагнути, яких конкретних заходів потрібно вжити, щоб допомогти певному хворому позбавитися від його залежності.

Реабілітаційний центр «Нове Життя» стає для кожного пацієнта, котрий одного разу оступився, можливістю стерти всі помилки минулого і почати з чистого аркуша. Новітні методи лікування допомагають людині повірити в себе і свої сили, віднайти натхнення для добрих справ та навчитися бути відповідальними за свої вчинки.

 

Лікування алкоголізму: наркологічний центр у Вінниці

Індивідуальний підхід, доцільне призначення медичних препаратів, фізіопроцедури та психотерапевтична допомога – складові лікування алкоголізму.  Такий комплекс дозволяє швидко і результативно відновити в організмі ряд функцій, що були порушені частим та тривалим вживанням спиртних напоїв.

Наші фахівці допоможуть людині позбутися навіть найменшого бажання випити алкоголь. А професійна детокс-терапія звільнить організм хворого від будь-яких проявів абстинентного синдрому.  

Психологічне лікування алкозалежності допоможе людині віднайти нові інтереси до життя, і зрозуміти, що воно має великий сенс без присутності спиртного.

 

Лікування наркозалежності: наркологічний центр у Вінниці

Метод лікування наркозалежності в наркоцентрі «Нове Життя» обирається на основі анкетних даних хворого. До них відносяться:

  •         Види вживаних наркотичних речовин;
  •         Вік, маса тіла пацієнта;
  •         Хронічні захворювання в анамнезі;
  •         Стадія залежності;
  •         Ступінь погіршення стану здоров’я, викликаного згубною звичкою.

Ця інформація надає змогу послідовно та ефективно вилікувати людей навіть на важкій стадії залежності.  В такій відповідальній місії фахівці зі стажем використовують власний досвід, перевірені часом медикаментозні схеми та психотерапевтичні методики.  

Засоби для лікування наркоманії здатні покращити стан здоров’я та самопочуття хворого. Він поступово і впевнено починає виходити із депресивного стану, перестає відчувати біль, пов’язаний з відмовою від шкідливої звички.

 

Лікування ігроманії: наркологічний центр у Вінниці

Ігрова залежність потребує професійної допомоги психолога та психотерапевта. Наші спеціалісти надають її на вищому рівні уже не перший рік, а тому встигли розробити унікальну програму проведення групових та індивідуальних сеансів, в результаті яких людина поступово звільняється від своєї шкідливої звички та починає знаходити нові інтереси та захоплення.

Курс лікування ігроманії у дітей та підлітків включає також роботу з батьками, в результаті якої вдається оптимізувати виховний процес вдома, та пробудити у малечі цікавість більш корисних та гідних речей у житті.

 

Вартість лікування в наркологічному центрі у Вінниці  

Чи завжди ціна виправдовує якість послуги? Сумніви змушують людину відкладати знову і знову, піддаючи ризику життя та здоров’я близької людини. Ціна лікування залежності в нашому центрі цілком адекватна. До вартості належать фізіотерапевтичні комплекси, послуги психолога та використання лікарських препаратів.

Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Часто задавані питання
Часто задавані питання
Стаціонари центру «Нове життя» охоплюють західну частину України, маючи філії у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.
Реабілітація - процес із залученням профільних фахівців (психолог, нарколог, терапевт та інші). Послуги кожного з них оплачуються. Чіткої вартості реабілітації немає, ціна визначається після спілкування з хворим по ряду факторів, в тому числі терміну вживання і виду речовини
Пацієнти бачаться з рідними у відведений для цього час, іноді проводяться спільні заняття. Список відвідувачів визначається в момент укладення договору. Візитери проходять огляд перед входом на територію.
Реабілітаційний термін повністю залежить від особливостей пацієнта: чи є прагнення побороти згубну пристрасть, стан здоров'я, тривалість захворювання та інше.
Наш центр приймає на лікування як чоловіків, так і жінок. Звісно, проживають вони окремо, але ходять на спільні заняття. Будь-які стосунки під час проходження реабілітації заборонені і суворо присікаються.
Одна лише детоксикація не допоможе позбутися від хвороби, тільки нормалізує стан, що нічим не завадить повернутися до вживання. До лікування хімічних залежностей ми підходимо комплексно, зачіпаючи всі життєві сфери пацієнта.
Головна причина - ізоляція людини з середовища вживання. Залишаючись в звичних умовах, залежний може зірватися, просто зустрівши товариша або не впоратися з тягою до предмету залежності. Також потрібно стежити за психологічним станом, в такий період людина ранима і нестабільна.
Багато залежних не хочуть отримувати лікування, головні причини в невизнанні факту хвороби, страху і не впевненості в результаті. В такому випадку, родичі можуть скласти заяву і викликати мотиваційну групу.
Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю
Медицинское кодирование наркомании - “Новая Жизнь” Черновцы.
Медичне кодування наркоманії

Навіть на ранній стадії залежності від психоактивних речовин людині необхідно звернутися в наркологічний центр, щоб пройти комплексне лікування. Процес позбавлення [...]

Читати статтю
Наші статті
Як переконати наркомана лікуватися ?
Як переконати наркомана лікуватися ?

Змусити залежну від наркотичних речовин людину виконати якісь дії спрямовані на повну відмову від вживання – вкрай складно. Зазвичай наркоман заперечує сам факт існування проблеми, звісно зустрічаються випадки самостійного усвідомлення наявності хвороби – але це скоріше виключення. Людина потребує допомоги сама того не розуміючи і як би не було важко – їй потрібно допомогти.

Читати далі