Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

block-divider
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування наркоманії у Вінниці

Лечение наркоманииУявіть собі, що кожного дня у світі помирає близько 500 людей віком від 14 до 28 років.  Причиною такої безпощадної втрати молоді є наркозалежність. Вона полягає у постійному вживанні небезпечних речовин з психогенною активністю. Людина перебуває у стані постійної жаги до отримання задоволення, котре може їй дати чергова доза.

Але якщо на перших стадіях наркотичної залежності відчуття були приємними і яскравими, то на наступних вони доволі швидко стають болісними. Звичні «порції задоволення» вже не приносять полегшення, тому людина намагається кожного разу збільшувати їх, ризикуючи померти від передозування.

Поширена в народі думка про те, що позбутися наркозалежності допоможе розвинена сила волі і бажання – насправді є міфом. Не варто порівнювати цю згубну звичку з тютюнопалінням, котре не вражає психіки людини.

Наркоманія – це страшна хвороба, яка порушує безліч фізіологічних процесів в організмі, змінює мислення, сприйняття світу і навіть приводить до втрати здорового глузду. Все залежить від тривалості та частоти вживання небезпечних речовин. Щоб відновити стан здоров’я і знову стати нормальною людиною потрібне професійне лікування наркозалежності. В центрі «Нове життя» у Вінниці воно здійснюється за новітніми методиками, які довели свою дієвість та необхідний порятунок життя на психоемоційному та фізіологічному рівні.  Кожному клієнту ми гарантуємо якісний сервіс, супровід необхідних фахівців, повну анонімність та індивідуальний підхід.

Ознаки наркотичної залежності

Людина, залежна від наркотиків, частіше всього заперечує свою згубну пристрасть. Це характерні ознаки перших стадій, що характеризуються отриманням неймовірної насолоди від прийому психоактивних засобів.

Іноді від наркозалежних навіть можна почути, що вони от-от покінчать вживати, а поки що іноді бавляться травичкою, від якої буцім-то нічого страшного бути не може. Ззовні людина, котра «сидить» на небезпечних психотропах, має такі риси:

 •         Дуже швидке або повільне говоріння;
 •         Час від часу невмотивована агресія;
 •         Звужені або розширені зіниці;
 •         Неприродний відтінок шкіри (сірувато-тілесний, жовтуватий);
 •         Шрами не зрозумілого походження в ділянці суглобів (колінного, ліктьового);
 •         Розсіяна увага;
 •         Нездатність виконувати інтелектуальну роботу (читання, письмо, розрахунки і т.д.);
 •         Непевна хода;
 •         Надмірне зниження або підвищення апетиту;
 •         Сонливість;
 •         Пригнічення мислення;
 •         Депресія.

У поведінці наркомана спостерігається бажання знайти, попросити гроші, щось продати для заробітку на чергову дозу. Коли починається ломка, людина може вкриватися холодним потом, очі наливаються кров’ю і вона твердить лише про те як їй необхідні «ліки». В стані такої лихоманки деякі навіть ідуть на крадіжку та інші злочини, не усвідомлюючи фатальності своїх дій.

Вчасне звернення в наш реабілітаційний центр для наркозалежних допоможе вберегти життя хворого, виводячи його зі стану наркодепресії, що веде до суїцидальних спроб.

 

Методи лікування наркозалежних

Комплексне лікування для наркоманів направлене на:

 •         Очищення організму від шкідливих речовин;
 •         Блокування тяги до них;
 •         Усунення проявів залежності;
 •         Поліпшення психоемоційного стану хворого;
 •         Відновлення порушених наркотиками фізіологічних процесів (травлення, статевий потяг, розумова діяльність).    

Такі цілі фахівці центру «Нове життя» ставлять перед собою при роботі з кожним пацієнтом. Високоякісне обладнання та кваліфіковані кадри з досвідом завжди знають, як  вилікувати наркомана, опираючись на його анамнез та фізіологічні особливості.

В своїй діяльності ми застосовуємо наступні методи терапії згубної залежності:

 •         Лазерне опромінення крові;
 •         Плазмаферез;
 •         Ксенонові інгаляції;
 •         Електричний сон;
 •         Голковий масаж.

До них завжди приєднується окремий вид ефективного лікування наркоманії  – гіпнотичний вплив, який поєднується з сеансами йоги та прийомом потужного антагоніста всіх опіатів, психотропів та галюциногенів – ібогаїна – алкалоїда рослинного походження.

 

Наркологічна допомога

Наш центр лікування наркоманії працює, керуючись принципом того, що його пацієнти насамперед потребують допомоги психолога та психотерапевта. Саме так нам вдається усунути не тільки наслідки, а й саму причину хвороби.  Вона завжди «сидить» дуже глибоко у підсвідомості пацієнта. Фахівці з великим досвідом роботи в даній сфері за допомогою індивідуальних методик знаходять головний важіль проблеми.

Таким чином реабілітація наркозалежних дозволяє отримувати максимальний ефект від проходження лікувального курсу в центрі «Нове життя» у Вінниці.

 

Дізнатися вартість лікування
3 Рівні наркотичної залежності
Перший рівень

Наркоман втрачає захисні функції і реакції організму, у нього підвищується толерантність до наркотику. Наркоману потрібно постійно підвищувати дозу для досягнення ефекту ейфорії.

Другий рівень

Розвивається звикання до наркотику, життя наркомана все більше підпорядкована пошуку чергової дози, він рве зв'язки з друзями і рідними, може піти з дому і спілкуватися тільки з тими, хто розділяє його пристрасть до наркотику.

Третій рівень

Фізична залежність. У наркомана атрофуються почуття і інстинкти (голод, спрага і сексуальний потяг). Наркоман не може виконати сімейні функції, бути батьком або матір'ю сімейства, не може будувати кар'єру.

Як вилікувати наркоманію?
 • Як вилікувати наркоманію?

  Мотивація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Медичний огляд

 • Як вилікувати наркоманію?

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Як вилікувати наркоманію?

  Реабілітація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Ресоціалізація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Адаптаційна
  програма

Лікування наркоманії в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю