Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

divider-img
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування алкоголізму у Вінниці

Лікування алкоголізму у ВінниціНестримний потяг до спиртного – це не просто шкідлива звичка, а захворювання, яке потребує кваліфікованої допомоги.  Своєчасне та високоефективне лікування від алкоголю дарує людям нове життя і можливість стати успішними та щасливими в ньому.

Наш наркологічний центр у Вінниці допоможе позбутися як від фізіологічної, так і психологічної пристрасті до спиртних напоїв. Основна мета фахівців – докорінно вирішити проблему. Саме так можливо вилікувати алкоголіка, котрий в майбутньому ніколи більше не загляне до чарки.

Ми враховуємо те, що у кожного пацієнта згубна звичка розвивалась по-різному. Хтось починав із келиха пива після роботи, а хтось відразу під впливом несприятливих життєвих обставин почав масово вживати міцні напої. Будь-який алкоголь містить етанол. Ця речовина спочатку викликає ейфорію, а потім нещадно починає вбивати клітини головного мозку. Саме тому позбутися алкозалежності доволі непросто.

Свідомість людини, яка постійно випиває дуже швидко перебудовується, і починається процес її зворотної еволюції. Людина стає неуважною, її інтелект знижується, а нестабільність поведінки зростає. Лікування алкозалежності направлене також на усунення деменції та неврозів, викликаних синдромом відміни. Саме тому наші пацієнти дуже швидко здобувають життєво-необхідний спокій.

Виведення із запою у Вінниці

Вживання спиртного у великих кількостях на наступний день викликає стан похмілля. Людині дуже холодно, її шкіру немов хтось сушить на батареї, в тілі відчувається слабкість, а голова ось-ось лусне від неймовірно сильного болю. В цей період «добрі товариші» пропонують підлікуватись черговою чаркою. Людина випиває і відчуває значне полегшення. Так може тривати декілька днів і якщо своєчасно не здійснити виведення із запою, тяжке отруєння організму буде неминучим.

Іноді рідні та близькі можуть спробувати промити шлунок, але це не допомагає вивести токсичний метаболіт етанолу – ацетальдегід із кровотоку. Крім того, повноцінний вихід із запою повинен означати не тільки очищення організму, але й покращення психологічного самопочуття пацієнта.

Лікарі реабілітаційного центру «Нове Життя» фахівці добре здатні вжити комплекс максимально потрібних для кожного наркозалежного заходів, щоб його стану здоров’я більше нічого не загрожувало. Детоксикація, блокування тяги до спиртного, використання аналогів ГАМК та інших необхідних для покращення роботи ЦНС амінокислот допомагає нашим фахівцями повністю вивести з запою, яке триває 3-4 і більше діб.

 

Кодування алкозалежних у Вінниці

Техніки гіпнозу та психологічного навіювання того, що спиртне являє собою смертельну небезпеку для людини – основа кодування алкоголю. Це комплексна методика, що дозволяє на тривалий час позбавити залежного будь-якого бажання випити етаноловмістний напій.

В центрі «Нове Життя» у Вінниці кодують від алкоголю, обираючи максимально підходящий для конкретного хворого спосіб:

 •         психологічний,
 •         медикаментозний (вшивання під шкіру засобу, котрий пригнічує потяг до спиртного);
 •         лазерний (на ділянки мозку, відповідальні за алкогольну ейфорію, направляються пучки випромінювання);
 •         умовно-рефлекторний (використання струмів, штучна гіпертермія).

Подібна методика лікування залежності від алкоголю потребує від пацієнта та його рідних докласти певних зусиль. А саме, забезпечити цілковиту тверезість алкозалежного на протязі 14 діб перед тим, як закодуватися.

Також важливо бути впевненим у тому, що у хворого температура тіла останні 2-3 дня зберігалась в межах норми. Кодуванню також не підлягають алкозалежні з цукровим діабетом, вагітністю, старечим слабоумством та тяжкими хронічними захворюваннями серцево-судинної та видільної систем.

 

Таблетки від алкоголізму

Звільнити людину від згубної залежності на біохімічному, фізіологічному та навіть психо-емоційному рівні допомагають правильно підібрані ліки від алкоголізму. Для їх максимального ефекту фахівці центру «Нове життя» у Вінниці враховують вік, масу тіла, алергограму та аналіз ферментативної активності клітин печінки (АЛАТ, АСАТ).

В комплексному лікуванні як правило використовуються таблетки від алкоголізму, що належать до трьох функціональних груп.

 1. Ті, що викликають відрази до етаноловмістних напоїв.
 2. Ті, що блокують збудження від думок про спиртне.
 3. Ті що, усувають інтоксикацію організму.

Остання група ліків застосовується на початку терапії алкогольної залежності. Повний курс прийому таблеток і крапель від алкоголізму сприяє відновленню функцій серця, кровообігу, печінки, нервової системи та ШКТ.

 

Дізнатися вартість лікування
ЯК ВИЛІКУВАТИ АЛКОГОЛІЗМ?
 • Мотивація

  Мотивація

 • Медичний огляд

  Медичний огляд

 • Спостереження у стаціонарі

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Реабілітація

  Реабілітація

 • Ресоціалізація

  Ресоціалізація

 • Адаптаційна програма

  Адаптаційна
  програма

8Фактів про
зловживання
алкоголем
 • Близько 70% чоловіків, які зловживають алкоголем не доживають до 50 років.
 • Викликає виразку, захворювання серця, цироз печінки, поліневрити, порушення в роботі кори головного мозку.
 • Важке алкогольне отруєння - часта причина гибелі молодих людей.
 • Зловживання може викликати моментальну смерть через зупинку серця або аритмію.
 • Ризик травматизму вдома, на роботі і в транспортних засобах. Загроза для себе і оточуючих.
 • На третьому по смертності, після онкології і серцево-судинних захворювань.
 • До 50% вбивств скоєно в стані алкогольного сп'яніння.
 • У десятки разів підвищує схильність до суїциду.
Лікування алкоголізму в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю