Наркологічний центр Нове життя
Це:
icon-success

13 років успішної роботи

icon-success

анонімне лікування

icon-success

результат гарантовано

divider-img

Зробіть крок до нового життя

Зараз
Наші послуги

Наркологічний центр «Нове життя» у Рівному

Науковий підхід

Науковий підхід

Комфортні умови проживання

Комфортні умови проживання

Інтенсивне лікування

Інтенсивне лікування

Сучасний наркологічний центр Нове Життя в Львові – це приватний медичний комплекс, здатний надати кваліфіковану допомогу людям, які страждають від шкідливих звичок, та їхнім близьким. На жаль, біда багатьох людей  полягає в тому, що до їхнього життя приходить проблема, пов’язана з згубними звичками.

Вони призводять до руйнування родини, погіршення стосунків з оточуючими, матеріальних ускладнень та звільнення з роботи. У багатьох випадках людина самостійно не визнає себе залежною, вважаючи, що поводиться так, як усі інші. Досить складно подивитися на свої вчинки зі сторони, але навіть коли приходить розуміння, разом з ним з’являється й сором зізнатися у своїй слабкості. Спеціалісти центру Нове Життя знають, як допомогти у такій ситуації.

 

Ефективне лікування залежностей в Львові

Реабілітаційний центр Нове Життя пропонує допомогу у лікуванні різних типів залежностей. Він існує в Україні вже багато років, і за цей час клініка встигла досягти значних результатів. На сайті представлені нагороди та дипломи, які були отримані закладом за корисні розробки, методики та участь у боротьбі з недугами суспільства.

Завдяки комплексному підходу та інноваційним методам медичному закладу вдалося врятувати велику кількість пацієнтів, яких інші лікарі вважали майже безнадійними. В основі роботи клініки лежать наступні принципи:

 1. Анонімне лікування.
 2. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 3. Повага до хворих та його рідних.
 4. Психологічна підтримка та націленість на результат.
 5. Повний аналіз стану пацієнта з метою підбору оптимальної програми лікування.

Наркологічний центр пропонує гарні умови та якісний догляд за кожною людиною, незалежно від того, що призвело її  до лікаря. Спеціалісти обирають найкращі методи лікування, зважаючи на ступінь залежності, характер та психічний стан людей.

 

Наркологічний центр: лікування алкозалежності в Львові

Алкогольна залежність – це розповсюджена хвороба, яка розвивається непомітно, але призводить до страшних наслідків. На початковій стадії людина не розуміє, що з кожним ковтком спиртного стимулює розвиток алкоголізму, а з часом зупинитися стає все важче. Статистика вказує на те, що першими негаразди помічають оточуючі та близькі люди, а сам хворий продовжує прикладатися до пляшки.

Вплив алкоголю на внутрішні органи, життєво важливі системи та процеси організму величезний, тому при найменших ознаках розвитку недугу треба звертатися до професіоналів. Лікування алкоголізму в Львові пропонується на анонімних умовах, для цього необхідно лише звернутися до нашого реабілітаційного закладу. Лікування алкозалежності – це непростий процес, який складається з декількох кроків:

 • Встановлення контакту з хворим;
 • Виведення токсинів з організму та перевірка фізичного стану;
 • Виявлення причин схильності до алкоголю;
 • Формування бажання позбавитися від залежності;
 • Надання повної медичної та психологічної підтримки;
 • Формування віри у себе, у майбутнє без спиртних напоїв.

Кожен крок важливий для того, щоб не тимчасово позбутися залежності від алкоголю, а знищити саме коріння хвороби. Спеціалісти  нашого закладу спроможні це зробити.

 

Наркологічний центр: лікування наркозалежності в Львові

Вплив наркотиків на психічний та фізичний стан людини важко не помітити навіть на ранньому етапі залежності. Психотропні речовини затягують кожну людину по-різному. Іноді достатньо раз скуштувати небезпечний препарат, і це кардинально змінює життя людини. У галузі лікування наркоманії Львів веде активну діяльність – проводяться розмови з молоддю, надаються приклади, до чого може привести здавалося б, безпечна розвага, правоохоронці регулярно знищують канали продажу наркотиків.

Незважаючи на це, пагубна звичка продовжує поширюватися серед населення, і це є величезною проблемою. Лікування наркозалежності принципово новими методами пропонує наша сучасна клініка. Кваліфіковані психологи допоможуть хворому та його рідним поступово вирішити проблему. Навіть важкі стадії залежності можна подолати, якщо терміново звернутися до спеціаліста.

 

Наркологічний центр: лікування ігроманії в Львові

Ігрова залежність – це небезпечна хвороба, яка призводить до страшних наслідків. Людина може позбутися родини, майна, житла, та лишитися на вулиці через тягу до азартних ігор. Не є виключенням й звичайні ігрові автомати та інтернет казино – саме з них формується важка ігрова залежність. У наш час, коли кожна дитина має доступ до комп’ютера, та швидко орієнтується у мережі, ігроманія – хвороба, що може спіткати будь-кого:

 • Бажання отримати легкі гроші;
 • Підліткова цікавість;
 • Негаразди у родині або на роботі;
 • Вплив друзів та знайомих;
 • Бажання відпочити від проблем.

Усе це формує стійку залежність від ігор, людина потрапляє наче у іншу реальність, й вірить у те, що завтра успіх прийде саме до неї. Головне, вчасно відчути або побачити проблему, та почати лікування ігроманії у реабілітаційному центрі.

 

Скільки коштує лікування в наркологічному центрі

Вартість лікування залежить від багатьох факторів: це вік людини, стадія залежності, стать та інші особливості. Усі люди мають свій індивідуальний психологічний портрет та фізіологію, це теж дуже важливо. Якщо вас цікавить ціна лікування залежності у конкретному випадку, зверніться у будь-який час до реабілітаційної клініки за номерами контактного телефону, або замовте зворотній  дзвінок. Наркологічний центр Нове Життя в Львові – це шлях до побудови світлого майбутнього!

Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Часто задавані питання
Часто задавані питання
Стаціонари центру «Нове життя» охоплюють західну частину України, маючи філії у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.
Реабілітація - процес із залученням профільних фахівців (психолог, нарколог, терапевт та інші). Послуги кожного з них оплачуються. Чіткої вартості реабілітації немає, ціна визначається після спілкування з хворим по ряду факторів, в тому числі терміну вживання і виду речовини
Пацієнти бачаться з рідними у відведений для цього час, іноді проводяться спільні заняття. Список відвідувачів визначається в момент укладення договору. Візитери проходять огляд перед входом на територію.
Реабілітаційний термін повністю залежить від особливостей пацієнта: чи є прагнення побороти згубну пристрасть, стан здоров'я, тривалість захворювання та інше.
Наш центр приймає на лікування як чоловіків, так і жінок. Звісно, проживають вони окремо, але ходять на спільні заняття. Будь-які стосунки під час проходження реабілітації заборонені і суворо присікаються.
Одна лише детоксикація не допоможе позбутися від хвороби, тільки нормалізує стан, що нічим не завадить повернутися до вживання. До лікування хімічних залежностей ми підходимо комплексно, зачіпаючи всі життєві сфери пацієнта.
Головна причина - ізоляція людини з середовища вживання. Залишаючись в звичних умовах, залежний може зірватися, просто зустрівши товариша або не впоратися з тягою до предмету залежності. Також потрібно стежити за психологічним станом, в такий період людина ранима і нестабільна.
Багато залежних не хочуть отримувати лікування, головні причини в невизнанні факту хвороби, страху і не впевненості в результаті. В такому випадку, родичі можуть скласти заяву і викликати мотиваційну групу.
Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю
Медицинское кодирование наркомании - “Новая Жизнь” Черновцы.
Медичне кодування наркоманії

Навіть на ранній стадії залежності від психоактивних речовин людині необхідно звернутися в наркологічний центр, щоб пройти комплексне лікування. Процес позбавлення [...]

Читати статтю
Наші статті
Як переконати наркомана лікуватися ?
Як переконати наркомана лікуватися ?

Змусити залежну від наркотичних речовин людину виконати якісь дії спрямовані на повну відмову від вживання – вкрай складно. Зазвичай наркоман заперечує сам факт існування проблеми, звісно зустрічаються випадки самостійного усвідомлення наявності хвороби – але це скоріше виключення. Людина потребує допомоги сама того не розуміючи і як би не було важко – їй потрібно допомогти.

Читати далі