Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

divider-img
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування алкоголізму у Львові

На даний момент лікування алкоголізму в Львові є досить важливою ціллю, адже з кожним роком кількість залежних людей зростає, і далеко не всі з них мають бажання та можливість звернутися до спеціалізованого закладу зі своєю хворобою. Причини, з яких люди уникають послуг спеціалістів, бувають різні. Дехто не хоче розголошувати про свою негаразди, інші не вірять у дієвість клінічних засобів, а більшість людей не бачать проблеми.

У деяких популярних клініках ціна лікування алкоголізму досить висока, тому далеко не кожен може дозволити собі послуги професіоналів. Люди звертаються до народних методів, намагаються самі позбутися алкозалежності або просто не звертають уваги на те, що спиртні напої поступово стають невід’ємною частиною їхнього життя. Спеціалісти не одноразово намагалися виявити головні причини тяги до спиртного, найбільш поширеними серед них є:

 • Ритм сучасного життя. Люди змушені весь час працювати, аби заробити гроші, крім того існують домашні справи, певні обов’язки перед рідними, плани та потреби – усе це на рівні свідомості тисне на людину. Вона починає шукати вихід розслабитися, відпочити від навантаження, і тут з’являється келих вина або інші напої. З часом частота вживання та розмір дози зростає, і поступово це призводить до необхідності лікування алкозалежності;
 • Ускладнення у родині. Причин є багато – втрата близької людини, сварки, нестача коштів, побутові проблеми та інше. У пошуках позитивних емоцій особа починає прикладатися до пляшки, вважаючи, що усі незгоди йдуть на другий план у стані сп’яніння. Якщо вчасно не звернутися по допомогу, вилікувати алкоголіка буде складно;
 • Немає заборон або обмежень. Зараз на кожному кроці працюють бари та ресторани, ладні продати спиртні напої у будь-якій кількості, майже всі вечірки та культурні заходи пов’язані з вживанням спиртного. Поступово це входить до норми, людина вже не бачить різниці між залежністю та розвагами;
 • Особисті комплекси. Невпевнені у собі люди, особи, які не знаходять свого призначення у житті, сором’язливі або закомплексовані особи часто потрапляють під вплив – їм здається, наче спиртні напої роблять їх кращими, сильними та впевненими. Скоро вони не бачать свого життя без пляшки, і перетворюються на алкоголіків.

У будь-якому випадку, треба вчасно розпізнати алкоголізм, лікування якого з часом лише ускладнюється. Не варто сподіватися, що існують чудодійні ліки проти алкоголю, й прийнявши одну пігулку, хворий більш ніколи не доторкнеться до спиртного. Ефективне лікування алкоголізму – це комплекс заходів, які мають привести людину до норми, досягти успіху можна лише завдяки кваліфікованій допомозі.

 

Вивід із запою в Львові

Особа, що знаходиться у запої, сама не здатна просити по допомогу у 99% випадків, тому ця проблема лягає на плечі родичів або близьких. Намагатися вивести з запою хворого самостійно не тільки важко, але й небезпечно, адже він не розуміє що робить, та не контролює свої дії. Тривалість запою може бути різною:

 1. 2 – 4 дня – вихід із запою не настільки важкий, особливо якщо особа рідко вживає спиртне.
 2. 4 – 10 днів – це говорить по серйозні проблеми з алкоголем та необхідність звернення до спеціалістів.
 3. 10 днів та більше – ситуація стає небезпечною, людина сама не знає, як вийти з запою, бо за такий час її мозок вже потрапив під сильний вплив спиртного, могли з’явитися серйозні проблемі зі здоров’ям та психічні негаразди.

Ступінь не має значення, якісне виведення із запою в Львові пропонують професійні наркологи медичного реабілітаційного центру «Нове Життя». Сучасний підхід, наявність усіх необхідних медикаментів, обладнання та кваліфіковане лікування поверне хворого до нормального життя.

 

Кодування від алкоголізму в Львові

Раніше кодування алкоголю вважалося одним з найбільш дієвих методів для виведення людини зі стану залежності. Обіцянки екстрасенсів та магів, які кодують проти алкоголю по фотографії або особистих речах, не варті уваги. Як і будь-яку хворобу, залежність треба лікувати у спеціалізованих установах, і діяти тільки за рекомендаціями професіональних лікарів. Інакше захворювання нікуди не подінеться, хіба що деякий час алкоголік буде тримати себе у руках через те, що сам впевнить себе у силі кодування.

Проблеми та обставини, які змусили його обрати такий шлях у житті, не підуть самі собою. Вони знову почнуть тиснути на психіку, а колишні друзі, що полюбляють випити, не залишать спроб знову посидіти за пляшкою. Алкоголік має зрозуміти – йому це не потрібно, і не тому, що він вирішив закодуватися, а через наявність інших інтересів, бажань та мети у житті.

 

Чи є ліки від алкоголізму?

Останнім часом почала з’являтися реклама про ліки від алкоголізму. Існують різні пропозиції, на будь-який гаманець та тип залежності. Виробники обіцяють – варто пропити таблетки від алкоголю, і людина більш не краплі спиртного не вип’є, й лише кваліфіковані наркологи бачать у цьому диво, на яке сподіватися не треба. Алкоголізм – це не нежить або головний біль, й таблетки тут не допоможуть.

Багато хвороб починають розвиватися через погіршення фізичного стану організму, але при залежності ми маємо справу з психологічними аспектами. Таблетки від алкоголізму – це лише седативні, заспокійливі препарати та процедури, які виводять токсини. Все інше полягає у боротьбі з психічними травмами, психологічною залежністю. Замість витрачати гроші на пігулки та краплі від алкоголізму, зверніться до професіоналів клініки Нове Життя, які сучасними методами, швидко та недорого позбавлять вас потреби у вживанні спиртного. Лікування алкоголізму в Львові – це реально й доступно кожному.

 

Дізнатися вартість лікування
ЯК ВИЛІКУВАТИ АЛКОГОЛІЗМ?
 • Мотивація

  Мотивація

 • Медичний огляд

  Медичний огляд

 • Спостереження у стаціонарі

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Реабілітація

  Реабілітація

 • Ресоціалізація

  Ресоціалізація

 • Адаптаційна програма

  Адаптаційна
  програма

8Фактів про
зловживання
алкоголем
 • Близько 70% чоловіків, які зловживають алкоголем не доживають до 50 років.
 • Викликає виразку, захворювання серця, цироз печінки, поліневрити, порушення в роботі кори головного мозку.
 • Важке алкогольне отруєння - часта причина гибелі молодих людей.
 • Зловживання може викликати моментальну смерть через зупинку серця або аритмію.
 • Ризик травматизму вдома, на роботі і в транспортних засобах. Загроза для себе і оточуючих.
 • На третьому по смертності, після онкології і серцево-судинних захворювань.
 • До 50% вбивств скоєно в стані алкогольного сп'яніння.
 • У десятки разів підвищує схильність до суїциду.
Лікування алкоголізму в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю