Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

block-divider
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування наркоманії у Львові

Лечение наркоманииНаркозалежність – це страшне захворювання, яке здатне за короткий час повністю перевернути життя людини. На доказ цьому існує безліч прикладів, коли заможні, відомі та перспективні особи згорали від психотропних препаратів буквально за декілька місяців. Втратити все, що будувалось протягом багатьох років, підштовхує пагубна звичка. Прояви наркотичної залежності у кожного різні. На те, як саме буде проявлятися захворювання, впливають наступні фактори:

 • Фізичний стан. Якщо особа має слабке здоров’я, страждає від низького імунітету та часто хворіє, то більш схильна до наркотичної залежності.
 • Психологічний стан. Відомо, що у розпачі психіка дуже яскраво сприймає будь-які емоції та відчуття, вона відкрита до формування шкідливих звичок у спробах виходу зі скрути, і люди дуже часто потрапляють у наркотичну пастку.
 • Спадковість. Якщо у родині вже були випадки залежності від наркотиків, така особа потрапляє у групу ризику автоматично. Треба бути максимально обережними, та мінімізувати контакт з людьми, які можуть запропонувати спробувати якісь сумнівні засоби.
 • Вік. Чим старша людина, тим швидше в неї виникає залежність – організм ослаблений, є певні проблеми зі здоров’ям, це стає ідеальними передумовами для розвитку наркоманії. Але у наш час дуже гостро стоїть проблема наркозалежних підлітків.  Це пояснюється доступність препаратів, колом спілкування, недостатністю часу у батьків на постійний нагляд за дитиною.

Вилікувати наркомана можливо, але для цього потрібен час, піклування та професійний підхід. Тільки кваліфіковані наркологи зможуть визначити правильний методи лікування наркозалежності – Львів пропонує послуги клініки Нове Життя. Професіонали знайдуть вихід та нададуть допомогу навіть у найважчих ситуаціях, більше 90% пацієнтів повертаються до нормального життя після певного курсу, та забувають шкідливі звички.

 

Які бувають стадії наркотичної залежності

Наркоманія – це проблема усього світу, яка стає причиною розвитку небезпечних хвороб, підвищення рівня смертності та приступності. Реабілітаційний центр для наркозалежних вивчає хворобу з усіх боків, аналізуючи різні показники, ефективність тих чи інших методик й, головне, причини, які змушують людей ставати на цей шлях. Спеціалісти впевнені – наркоманія розвивається поступово, вона стає частиною життя людини за три кроки:

 1. Спочатку організм втрачає свої захисні можливості, реакції, він не відчуває, як пагубна звичка затягує його до прірви, починаючи ставитися нормального до того, що 1 або 2 рази на тиждень прийняти дозу, та відчути ейфорію. На початковій стадії ніхто не бачить проблеми, у голові є думка – «Всі роблять, і я роблю – нічого страшного тут нема», і саме з таким ставленням поступово розвивається других етап.
 2. Наркотик вже стає частиною життєдіяльності, щодня залежний думає про те, де він візьме дозу, скільки йому потрібно. Ця думка переслідує на роботі, вдома, на прогулянці. Поступово змінюється коло спілкування, руйнуються стосунки у родині, з колишніми друзями, й усіма, хто не розділяє тяги до ейфорії.
 3. Найстрашніший етап характеризується втратою майже усіх відчуттів. Людина не хоче їсти, пити, в неї зникає сексуальне бажання. На роботі виникають проблеми, що у більшості випадків призводить до звільнення У родині – матеріальні труднощі, порушується довіра, добробут.

Ні в якому разі не чекайте, поки прийде третя стадія, навіть за найменшою підозрою потрібен кваліфікований нарколог, Львів пропонує послуги професіоналів у сфері боротьби з залежністю, які працюють у клініці Нове Життя. Гарантія результату, піклування на європейському рівні, повага до кожного хворого – це принципи роботи реабілітаційного центру

 

Методи лікування наркоманії

Сучасна реабілітація наркозалежних використовує комплекс заходів у боротьбі з хворобою. Недостатньо вивести з організму токсичні речовини або закрити пацієнта у чотирьох стінах, як було прийнято раніше. Для досягнення результату треба перейти від примусового змушення відмовитися від вживання препаратів до виявлення самого кореня проблеми та позбавлення його. Ефективне лікування наркоманії базується на наступних принципах:

 • Відсутність агресії, образ, тиску на пацієнта;
 • Використання професійного психологічного підходу;
 • Підтримка фізичного стану організму;
 • Допомога у розвитку впевненості у собі, віри у майбутнє;
 • Формування інтересів, зацікавленості та мети.

Залежна від наркотиків особа потребує кваліфікованої підтримки, тому реабілітація наркозалежних має проходити лише у відповідних умовах, за методикою та програмами, розробленими спеціалістами.

 

Психологи та допомога наркозалежним

Центр лікування наркоманії має у своєму штаті тільки перевірених, надійних спеціалістів, які ладні цілодобово надати допомогу хворим. Для кожної стадії існують свої методи з позбавлення пацієнту тяги до шкідливої звички. Позбутися наркозалежності допомагають кваліфіковані психотерапевти, психологи та наркологи. Допомога психолога досить важлива у боротьбі з хворобою, адже проблема знаходиться у голові.

Сприйняття світу зруйноване хімічними та психотропними речовинами, що впливає на ставлення до себе, оточуючих та майбутнього. Лікування для наркоманів має бути організовано у комплексі з сеансами психологів, які зможуть знайти причину розвитку залежності та шляхи її подолання.

Лікування для наркоманів у Львові доступне кожному з професіоналами від нашого реабілітаційного центру – зв’яжіться з нами та дізнайтеся, як стати на вірний шлях або допомогти в цьому рідній людині.

 

Дізнатися вартість лікування
3 Рівні наркотичної залежності
Перший рівень

Наркоман втрачає захисні функції і реакції організму, у нього підвищується толерантність до наркотику. Наркоману потрібно постійно підвищувати дозу для досягнення ефекту ейфорії.

Другий рівень

Розвивається звикання до наркотику, життя наркомана все більше підпорядкована пошуку чергової дози, він рве зв'язки з друзями і рідними, може піти з дому і спілкуватися тільки з тими, хто розділяє його пристрасть до наркотику.

Третій рівень

Фізична залежність. У наркомана атрофуються почуття і інстинкти (голод, спрага і сексуальний потяг). Наркоман не може виконати сімейні функції, бути батьком або матір'ю сімейства, не може будувати кар'єру.

Як вилікувати наркоманію?
 • Як вилікувати наркоманію?

  Мотивація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Медичний огляд

 • Як вилікувати наркоманію?

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Як вилікувати наркоманію?

  Реабілітація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Ресоціалізація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Адаптаційна
  програма

Лікування наркоманії в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю