Про наркологічний центр "Нове Життя"

Алкоголізм, наркоманія та ігроманія - лихо сучасного суспільства. З роками вік залежних стає все нижче, а їх кількість збільшується в геометричній прогресії. Неможливість швидко зреагувати і вилікувати людину - закінчується трагічно. Деградація, погіршення здоров'я, конфлікти на роботі і в сім'ї - лише основні проблеми, що виникають.

Наркологічний центр «Нове життя» надає професійну допомогу в лікуванні різних залежностей, навіть на важких стадіях.

«Нове життя» - профільна медустанова, яка спеціалізується на комплексному лікуванні залежностей. У штаті клініки - кваліфіковані медичні працівники наркологічної сфери. У процесі лікування і проходження реабілітації ми використовуємо новітні методики і програми, які індивідуально підбираються для кожного пацієнта.

Наші Спеціалісти

Тиква Олександр Олександрович


Нарколог

Шевченко Валерія Вячеславівна


Арт-терапевт

Шевченко Денис Володимирович


Керівник центру, психотерапевт, психолог

Римар Анастасія Олександрівна


Психотерапевт

Гуменюк Владислав Вікторович


Консультант по хім. Залежності

Наркологічний центр «Нове життя» це:

  • Великий спектр послуг. Надання реальної допомоги наркоманам, алкоголікам і ігроманам на різних стадіях захворювання. Допомога в боротьбі з депресіями, станами агресії і підвищеної тривожності, а також іншими психічними розладами. Консультації рідних та друзів хворого.
  • Комфортні умови перебування. Стаціонари центру обладнані відповідно до сучасних вимог і обставлені зручними меблями. Всі спеціалізовані кабінети, процедурні, оздоровчі приміщення - оснащені необхідними інноваційними пристроями.
  • Унікальні методики і комплексний підхід до лікування. Ми досягли високої результативності позбавлення від залежностей завдяки сучасним і різнобічним методам лікування, індивідуальній роботі з кожним пацієнтом і різним видам терапії.
  • Професіоналізм лікарів, різнобічний досвід і тепле ставлення до пацієнтів. Використання блокаторів, кодування, препаратів і фізіотерапевтичних процедур лежать в основі лікування, на ряду з соціальною та психологічною реабілітацією і груповими програмами.

Лікування наркоманії в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Наші статті

Як переконати наркомана лікуватися ?

Змусити залежну від наркотичних речовин людину виконати якісь дії спрямовані на повну відмову від вживання – вкрай складно. Зазвичай наркоман [...]

Читати статтю
Opioid_Overdose_And_Death_Are_A_Real_Threat_For_Teens_Experimenting_With_Drugs

Як зрозуміти, що дитина почала вживати наркотики ?

Дитина почала відводити очі, поводиться нервово, намагається уникати спілкування і перестала бачитися з друзями. Ці моменти змушують батьків турбуватися і [...]

Читати статтю