Про наркологічний центр "Нове Життя"

Алкоголізм, наркоманія та ігроманія - лихо сучасного суспільства. З роками вік залежних стає все нижче, а їх кількість збільшується в геометричній прогресії. Неможливість швидко зреагувати і вилікувати людину - закінчується трагічно. Деградація, погіршення здоров'я, конфлікти на роботі і в сім'ї - лише основні проблеми, що виникають.

Наркологічний центр «Нове життя» надає професійну допомогу в лікуванні різних залежностей, навіть на важких стадіях.

«Нове життя» - профільна медустанова, яка спеціалізується на комплексному лікуванні залежностей. У штаті клініки - кваліфіковані медичні працівники наркологічної сфери. У процесі лікування і проходження реабілітації ми використовуємо новітні методики і програми, які індивідуально підбираються для кожного пацієнта.

Наші Спеціалісти

Наші Спеціалісти

Ковтун Артем Геннадійович


Лікар-психіатр

Наші Спеціалісти

Шайда Євгенія Олексіївна


Лікар-невропатолог

Наші Спеціалісти

Чубенко Дмитро Миколайович


Лікар-хірург вищої категорії

Наші Спеціалісти

Шепеленко Аліна Вадимівна


Лікар-психолог

Наші Спеціалісти

Коркін Андрій Володимирович


Лікар-невролог, психотерапевт

Наркологічний центр «Нове життя» це:

  • Великий спектр послуг. Надання реальної допомоги наркоманам, алкоголікам і ігроманам на різних стадіях захворювання. Допомога в боротьбі з депресіями, станами агресії і підвищеної тривожності, а також іншими психічними розладами. Консультації рідних та друзів хворого.
  • Комфортні умови перебування. Стаціонари центру обладнані відповідно до сучасних вимог і обставлені зручними меблями. Всі спеціалізовані кабінети, процедурні, оздоровчі приміщення - оснащені необхідними інноваційними пристроями.
  • Унікальні методики і комплексний підхід до лікування. Ми досягли високої результативності позбавлення від залежностей завдяки сучасним і різнобічним методам лікування, індивідуальній роботі з кожним пацієнтом і різним видам терапії.
  • Професіоналізм лікарів, різнобічний досвід і тепле ставлення до пацієнтів. Використання блокаторів, кодування, препаратів і фізіотерапевтичних процедур лежать в основі лікування, на ряду з соціальною та психологічною реабілітацією і груповими програмами.

Лікування наркоманії в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Наші статті

небезпечні наркотики

ТОП найнебезпечніших наркотиків

Здається, що сьогодні весело провести час нічого не заважає, тому немає сенсу обмежувати себе, особливо, якщо мова йде про травку. [...]

Читати статтю
поради при похміллі

Поради при похміллі

Після гучної вечірки або корпоративного заходу багато хто замислюється над тим, чи не пора починати лікування алкоголізму, адже самопочуття зранку [...]

Читати статтю