Про наркологічний центр "Нове Життя"

Алкоголізм, наркоманія та ігроманія - лихо сучасного суспільства. З роками вік залежних стає все нижче, а їх кількість збільшується в геометричній прогресії. Неможливість швидко зреагувати і вилікувати людину - закінчується трагічно. Деградація, погіршення здоров'я, конфлікти на роботі і в сім'ї - лише основні проблеми, що виникають.

Наркологічний центр «Нове життя» надає професійну допомогу в лікуванні різних залежностей, навіть на важких стадіях.

«Нове життя» - профільна медустанова, яка спеціалізується на комплексному лікуванні залежностей. У штаті клініки - кваліфіковані медичні працівники наркологічної сфери. У процесі лікування і проходження реабілітації ми використовуємо новітні методики і програми, які індивідуально підбираються для кожного пацієнта.

Наші Спеціалісти

Наші Спеціалісти

Ковтун Артем Геннадійович


Лікар-психіатр

Наші Спеціалісти

Шайда Євгенія Олексіївна


Лікар-невропатолог

Наші Спеціалісти

Чубенко Дмитро Миколайович


Лікар-хірург вищої категорії

Наші Спеціалісти

Шепеленко Аліна Вадимівна


Лікар-психолог

Наші Спеціалісти

Коркін Андрій Володимирович


Лікар-невролог, психотерапевт

Наркологічний центр «Нове життя» це:

  • Великий спектр послуг. Надання реальної допомоги наркоманам, алкоголікам і ігроманам на різних стадіях захворювання. Допомога в боротьбі з депресіями, станами агресії і підвищеної тривожності, а також іншими психічними розладами. Консультації рідних та друзів хворого.
  • Комфортні умови перебування. Стаціонари центру обладнані відповідно до сучасних вимог і обставлені зручними меблями. Всі спеціалізовані кабінети, процедурні, оздоровчі приміщення - оснащені необхідними інноваційними пристроями.
  • Унікальні методики і комплексний підхід до лікування. Ми досягли високої результативності позбавлення від залежностей завдяки сучасним і різнобічним методам лікування, індивідуальній роботі з кожним пацієнтом і різним видам терапії.
  • Професіоналізм лікарів, різнобічний досвід і тепле ставлення до пацієнтів. Використання блокаторів, кодування, препаратів і фізіотерапевтичних процедур лежать в основі лікування, на ряду з соціальною та психологічною реабілітацією і груповими програмами.

Лікування наркоманії в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Наші статті

Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.

Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.

Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю