Наркологічний центр Нове життя
Це:
icon-success

13 років успішної роботи

icon-success

анонімне лікування

icon-success

результат гарантовано

divider-img

Зробіть крок до нового життя

Зараз
Наші послуги

Наркологічний центр «Нове життя» в Житомирі

Науковий підхід

Науковий підхід

Комфортні умови проживання

Комфортні умови проживання

Інтенсивне лікування

Інтенсивне лікування

Якщо ви або ваші близькі зіткнулися з такою проблемою, як нездоровий потяг до алкоголю, наркотиків або ігроманії, не треба гаяти часу. Звернувшись до професіоналів в реабілітаційний центр «Нове життя» в місті Житомир, можна стати здоровою та щасливою людиною.

 

Анонімне лікування залежностей в Житомирі

Наш наркологічний центр в Житомирі пропонує сучасну, недорогу та високоефективну терапію залежностей, направлену не тільки на зняття симптомів, але й на формування позитивної мотивації до здорового життя. Лікарі та психотерапевти готові прийняти людину навіть при найважчій стадії захворювання та надати їй адекватну медикаментозну і терапевтичну допомогу.

Програми лікування, як правило, підбираються індивідуально, але завжди мають такі необхідні для одужання стадії:

  1. Детоксикація організму – повне виведення шкідливих речовин, які залишаються після довгого вживання наркотиків або алкоголю;
  2. Робота з психологом – важливо виявити причину залежності та опрацювати її, відпустити. Реабілітаційний центр сприяє зміненню психологічного настрою людини;
  3. Соціальна реабілітація – допомога в адаптації в суспільстві, налагодження стосунків з рідними.

Такі методи лікування в сукупності дають нам можливість гарантувати стійку ремісію і швидке одужання пацієнта, тому можна розраховувати на 100% результат.

 

Наркологічний центр: лікування алкоголізму в Житомирі

При виникненні такої згубної звички, як алкоголізм, важливо не тільки нейтралізувати вплив алкоголю на організм, але й навчити людину мислити позитивно, радіти простим речам та не використовувати при цьому допоміжні способи на кшталт спиртних напоїв.

Лікування алкозалежності Житомир пропонує в різних клініках, але наш заклад є найбільш сучасним і використовує досвід європейських та інших зарубіжних країн, постійно користуючись найпрогресивнішими методиками у своїй практиці.

Штат працівників складається тільки з досвідчених лікарів та психологів, знайомих зі специфікою роботи з людьми, які мають стійку залежність від спиртного. Лікування алкоголізму можливе за різними схемами, при надходженні пацієнта до клініки обов’язково враховується вік та стан здоров’я у конкретний момент.

З клінікою «Нове життя» позбутися залежності від алкоголю можна не тільки за короткий проміжок часу, але й назавжди!

 

Наркологічний центр: лікування наркозалежності в Житомирі

Про швидкий негативний вплив наркотиків на тіло людини та руйнування всіх внутрішніх органів, життя пацієнта в цілому вже давно відомо, тому не варто відкладати терапію, яка в більшості випадків буває довгою та виснажливою для пацієнта.

Якісне лікування наркоманії Житомир надає не тільки в державних закладах, але й у приватних центрах. В другому випадку терапія буде більш уважною та індивідуальною, тому у складних випадках краще одразу звернутись до справжніх експертів, які працюють в нашому закладі.

Ми проводимо лікування наркозалежності навіть у таких ситуаціях:

  • невизнання пацієнтом своєї проблеми (є можливість переконання людини розпочати лікування);
  • позбавлення від пристрасті до легких, аптечних наркотиків;
  • важкі стадії залежності з загальним ослабленням організму.

Щоб гарантовано позбутися цієї страшної хвороби, варто якомога швидше звернутися за допомогою.

 

Наркологічний центр: лікування ігроманії в Житомирі

У місті Житомир все частіше стає розповсюдженою така шкідлива звичка, як залежність від ігор. Це можуть бути ставки на спорт, ігрові автомати або ж гра у карти. Підступність її полягає у тому, що хворий до кінця не бачить проблеми, аж поки не зіткнеться з негативними наслідками – втрата сім’ї, погіршення стосунків з рідними, переслідування кредиторами та працівниками банків.

Ігроманія – хвороба, яка може зруйнувати все, тому якщо ви бачите страждання свого друга, близької чи рідної людини, зверніться до спеціалізованого закладу.

Ми можемо запропонувати швидке та своєчасне лікування ігроманії, при цьому основна мета – змінити поведінкову стратегію пацієнта, навчити його отримувати задоволення від інших дій, котрі будуть корисні для нього самого. Ігрова залежність буде подолана з гарантією позитивного результату.

 

Скільки коштує лікування в наркологічному центрі

Багато людей в Житомирі відмовляється від звернення до наркологічної клініки, їх лякає можлива вартість лікування, яку їм заплатити не під силу. Клініка «Нове життя» розраховує терапевтичну схему та її ціну індивідуально, тому у нас немає переплат.

Ціна лікування залежності залежить від його тривалості та складності, але в кожному випадку вона окупається ефективністю та прекрасним результатом терапії, поверненням людини до нормального життя та гарантованим одужанням.

Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Відгуки про наркологічну клініку
Часто задавані питання
Часто задавані питання
Стаціонари центру «Нове життя» охоплюють західну частину України, маючи філії у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.
Реабілітація - процес із залученням профільних фахівців (психолог, нарколог, терапевт та інші). Послуги кожного з них оплачуються. Чіткої вартості реабілітації немає, ціна визначається після спілкування з хворим по ряду факторів, в тому числі терміну вживання і виду речовини
Пацієнти бачаться з рідними у відведений для цього час, іноді проводяться спільні заняття. Список відвідувачів визначається в момент укладення договору. Візитери проходять огляд перед входом на територію.
Реабілітаційний термін повністю залежить від особливостей пацієнта: чи є прагнення побороти згубну пристрасть, стан здоров'я, тривалість захворювання та інше.
Наш центр приймає на лікування як чоловіків, так і жінок. Звісно, проживають вони окремо, але ходять на спільні заняття. Будь-які стосунки під час проходження реабілітації заборонені і суворо присікаються.
Одна лише детоксикація не допоможе позбутися від хвороби, тільки нормалізує стан, що нічим не завадить повернутися до вживання. До лікування хімічних залежностей ми підходимо комплексно, зачіпаючи всі життєві сфери пацієнта.
Головна причина - ізоляція людини з середовища вживання. Залишаючись в звичних умовах, залежний може зірватися, просто зустрівши товариша або не впоратися з тягою до предмету залежності. Також потрібно стежити за психологічним станом, в такий період людина ранима і нестабільна.
Багато залежних не хочуть отримувати лікування, головні причини в невизнанні факту хвороби, страху і не впевненості в результаті. В такому випадку, родичі можуть скласти заяву і викликати мотиваційну групу.
Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю
Медицинское кодирование наркомании - “Новая Жизнь” Черновцы.
Медичне кодування наркоманії

Навіть на ранній стадії залежності від психоактивних речовин людині необхідно звернутися в наркологічний центр, щоб пройти комплексне лікування. Процес позбавлення [...]

Читати статтю
Наші статті
Як переконати наркомана лікуватися ?
Як переконати наркомана лікуватися ?

Змусити залежну від наркотичних речовин людину виконати якісь дії спрямовані на повну відмову від вживання – вкрай складно. Зазвичай наркоман заперечує сам факт існування проблеми, звісно зустрічаються випадки самостійного усвідомлення наявності хвороби – але це скоріше виключення. Людина потребує допомоги сама того не розуміючи і як би не було важко – їй потрібно допомогти.

Читати далі