Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

block-divider
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування наркоманії у Житомирі

Лечение наркоманииОднією з найбільш поширених та складних проблем сучасності є наркотична залежність, щороку вона призводить у нашій країні до тисяч смертей. Лікування наркозалежності Житомир пропонує в державних реабілітаційних установах та приватних клініках.

Звертаючись у центр «Нове життя», можна розраховувати не тільки на доступні ціни, але й на гарантований результат, який стане можливим при сумісній роботі пацієнта, його близьких та нашого персоналу.

 

Основні етапи лікування наркозалежності в Житомирі

Щоб врятувати та вилікувати наркомана, треба не затягувати час та якомога швидше звернутися за допомогою в спеціалізовані заклади. Якщо цього не зробити, людина може отримати незворотні наслідки для свого організму, кожен день є небезпека зараження такими захворюваннями, як СНІД, гепатит, адже імунна система хворого слабша та вразливіша, ніж у звичайної людини, схильна до інфікування навіть незначними вірусами. Назавжди позбутися наркозалежності у місті Житомир допоможе наша клініка. Ми використовуємо терапевтичний всебічний процес, що складається зі стадій:

 • повна детоксикація – за допомогою медикаментозних препаратів з організму виводяться всі шкідливі речовини та продукти розпаду наркотику;
 • індивідуальний підбір схеми терапії – залежить від особливостей здоров’я, характеру та поведінки пацієнта;
 • психологічна робота – включає індивідуальні та групові заняття, в процесі яких визначається причина початку вживання та її корекція;
 • соціальна адаптація – ефективне лікування наркоманії не може проходити без цього етапу, адже відновлення стосунків з сім’єю, рідними та близькими дає колишньому наркоману сили жити та стримує його, не даючи повернутись до вживання.

Психологічна допомога доступна пацієнту навіть після закінчення терапевтичного курсу – в кризовий момент він завжди може зв’язатися з психологом по телефону або організувати термінову особисту зустріч.

Наш центр лікування наркоманії «Нове життя» в Житомирі пропонує не тільки терапію, але й зміну способу життя людини, його сприйняття навколишнього світу. Досвідчені лікарі можуть гарантувати позитивний результат, якщо пацієнт бажає працювати та змінюватися.

 

Альтернативні методи лікування наркоманії в Житомирі

Часто людина не хоче звертатися в реабілітаційний центр та намагається врятуватися своїми силами, використовуючи різні способи боротьби з наркотичною пристрастю. Найрозповсюдженішими із них в місті Житомир можна назвати:

 1. Перехід на так звані «легкі наркотики» – це можуть бути суміші для куріння або таблетки, що можна купити в аптеці без рецепту. Цей спосіб у всіх випадках призводить лиш до формування іншої залежності, не даючи результату.
 2. Вживання замісної метадонової терапії – використовується у багатьох наркологічних установах як лікування для наркоманів, але якщо використовувати його довго, то така терапія не дасть жодного результату.
 3. Звертання до людей зі надприродними можливостями – це різноманітні маги та ворожки, більшість з яких зовсім не розбирається в специфіці захворювання. Як правило, таке лікування – це марно витрачені гроші, воно завжди закінчується швидким рецидивом.

Кожний нарколог Житомира або іншого міста України підтвердить абсурдність та марність всіх цих засобів, єдиним способом вилікуватися буде всебічна робота лікаря та психолога.

Тільки надання професіональної допомоги дає гарантовані результати, адже вона не тільки виводить наркотичну речовину, а й міняє мислення, світогляд людини, дозволяючи їй радіти життю без застосування допоміжних речовин.

 

Яка вартість лікування від наркозалежності?

Якісне лікування наркозалежності Житомир пропонує в багатьох клініках, але не кожна із них підійде людині по причині високих цін на послуги. В багатьох випадках сім’я залежного знаходиться на грані бідності, адже це захворювання характеризується виносом хворим із дому всіх цінних речей і грошей заради покупки нової дози.

Рідні намагаються вилікувати наркомана, витрачаючи усі кошти, які є в наявності, та не завжди досягають хорошого результату, тож бюджет на реабілітацію, як правило, невеликий. В нашому центрі, що знаходиться в Житомирі, розуміють ці труднощі, тому при розрахунку вартості ми орієнтуємося на такі фактори:

 • швидкість одужання – якщо стадія захворювання легка або середня, лікарі не будуть понаднормово тримати здорову людину у клініці;
 • вік та стан здоров’я – позбутися наркозалежності в молодому віці можна легше та швидше, ніж в старшому;
 • бажання пацієнта працювати – сумісна робота хворого з лікарем забезпечує оперативне одужання і менш низьку ціну на лікування.

З нашою допомогою можна отримати ефективне лікування наркоманії , тому що ми користуємося тільки перевіреними та потрібними методами, а це дозволяє не завищувати вартість послуг.

 

Дізнатися вартість лікування
3 Рівні наркотичної залежності
Перший рівень

Наркоман втрачає захисні функції і реакції організму, у нього підвищується толерантність до наркотику. Наркоману потрібно постійно підвищувати дозу для досягнення ефекту ейфорії.

Другий рівень

Розвивається звикання до наркотику, життя наркомана все більше підпорядкована пошуку чергової дози, він рве зв'язки з друзями і рідними, може піти з дому і спілкуватися тільки з тими, хто розділяє його пристрасть до наркотику.

Третій рівень

Фізична залежність. У наркомана атрофуються почуття і інстинкти (голод, спрага і сексуальний потяг). Наркоман не може виконати сімейні функції, бути батьком або матір'ю сімейства, не може будувати кар'єру.

Як вилікувати наркоманію?
 • Як вилікувати наркоманію?

  Мотивація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Медичний огляд

 • Як вилікувати наркоманію?

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Як вилікувати наркоманію?

  Реабілітація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Ресоціалізація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Адаптаційна
  програма

Лікування наркоманії в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю