Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

divider-img
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Якісне лікування алкоголізму в Житомирі

В сучасному світі багато людей має таку проблему, як алкоголізм, лікування та одужання при цьому може бути тривалим та складним для пацієнта. Саме тому краще звернутися за допомогою до справжніх професіоналів, які знайомі зі специфікою захворювання.

Реабілітаційний заклад «Нове життя» пропонує роботу саме з таким персоналом, ми використовуємо в своїй роботі різноманітні та сучасні терапевтичні методи. Лікування алкозалежності з нами в більшості випадків має тривалий та гарантований результат.

 

Вивід із запою в Житомирі

Першим кроком при позбавленні від тяги до спиртного вважається вихід із запою. Якщо даний стан був тривалим, то самостійно вийти з нього не вийде, навіть якщо обійтися без спеціальних препаратів, біль та страждання будуть сильними, а іноді і нестерпними, тому людина зривається знову.

Вивести з запою грамотно та якнайшвидше можуть лише лікарі – наркологи. В нашій клініці у місті Житомир проводиться якісна детоксикація, яка має такі етапи:

 

 • огляд хворого лікарем та визначення його стану здоров’я, ступеню отруєння;
 • встановлення остаточного діагнозу та призначення терапії;
 • пацієнту вводяться спеціальні ліки від алкоголю, які швидко нейтралізують його дію;
 • проводиться повне виведення токсинів, після чого пропонується проходження повного курсу реабілітації.

Якісне виведення із запою в Житомирі можливе тільки з дотриманням цих процедур, інакше воно не буде мати сенсу і людина швидко повернеться до своєї залежності. Подальша робота на психологічному рівні змінює світогляд та вчить хворого способам щасливого існування без використання алкогольних напоїв.

Перед тим як вийти з запою краще завчасно налаштувати залежного на позитивні зміни в його житті, тому персонал нашого центру допоможе знайти мотивацію для людини, вмовити її на проходження терапії м’якими та ненав’язливими методами.

 

Кодування від алкоголізму в Житомирі

В даний момент у місті Житомир є багато установ, що кодують від алкоголю різними методами. Якому із них довіритися – справа індивідуальна, але стійкий результат можливий тільки при використанні ефективних методів.

Світовий досвід визнає ефективне лікування алкоголізму тільки у присутності таких факторів:

 1. Бажання самого пацієнта вилікуватися;
 2. Застосування у терапевтичному процесі тільки м’яких і зрозумілих пацієнту методів;
 3. Адаптація в соціумі та навчання правильному спілкуванню перед завершенням реабілітаційного курсу.

Якщо хворий на алкозалежність сам хоче закодуватися, то 100% успіх лікування майже гарантований – навіть при зриві людина буде відчувати потребу в одужанні. Якщо ж алкоголік не бачить потреби проводити лікування від алкоголю, то краще в першу чергу провести психологічне налаштування, а вже потім діяти іншими методами.

Наша наркологічна клініка в Житомирі має необхідний інструментарій та компетентних спеціалістів для здійснення кодування алкоголю, причому воно буде діяти довгий час та не давати пацієнту знову почати вживати спиртне, навіть якщо він буде колись мати таке бажання.

 

Чи є ліки від алкоголізму?

Часто рідні намагаються вилікувати алкоголіка власними силами, нетрадиційними методами. Для цього в Житомирі використовується допомога ворожок, магів та біоенергетиків, які у більшості випадків виявляються шарлатанами.

Також часто можна почути запит «таблетки від алкоголізму», люди шукають швидкий і недорогий засіб для одужання, але, на жаль, цього недостатньо для стійкої ремісії. Крім цього, кожні препарати мають свою побічну дію та протипоказання, у випадку протиалкогольних ліків небезпеку становить швидке звикання і, як результат, таблетки від алкоголю провокують отримання нової залежності.

В якості медикаментозного самостійного лікування люди використовують:

 • краплі від алкоголізму – вони, як правило, додаються в їжу та напої без відома пацієнта та призводять іноді до страшних наслідків для здоров’я, адже неможливо індивідуально розрахувати необхідне дозування;
 • таблетки, які викликають нудоту та блювання – разом з позбавленням від алкоголізму можна отримати інші шлункові хвороби;
 • ліки від алкоголізму трав’яного походження – наркологи не рекомендують їх вживання, трави можуть викликати ще більшу інтоксикацію та навіть призвести до стану коми.

В місті Житомир позбутися алкозалежності краще традиційними способами – наш центр «Нове життя» допоможе у цьому, ми підбираємо правильну терапію та медикаменти навіть при складних випадках та гарантуємо безпечність всіх процедур для здоров’я.

Ціна лікування алкоголізму в нашому закладі залежить від ступеню захворювання, числа рецидивів та нагального стану здоров’я. Лікарі та психологи знайомі з правильними методами роботи при жіночому та чоловічому видах залежності.

 

Дізнатися вартість лікування
ЯК ВИЛІКУВАТИ АЛКОГОЛІЗМ?
 • Мотивація

  Мотивація

 • Медичний огляд

  Медичний огляд

 • Спостереження у стаціонарі

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Реабілітація

  Реабілітація

 • Ресоціалізація

  Ресоціалізація

 • Адаптаційна програма

  Адаптаційна
  програма

8Фактів про
зловживання
алкоголем
 • Близько 70% чоловіків, які зловживають алкоголем не доживають до 50 років.
 • Викликає виразку, захворювання серця, цироз печінки, поліневрити, порушення в роботі кори головного мозку.
 • Важке алкогольне отруєння - часта причина гибелі молодих людей.
 • Зловживання може викликати моментальну смерть через зупинку серця або аритмію.
 • Ризик травматизму вдома, на роботі і в транспортних засобах. Загроза для себе і оточуючих.
 • На третьому по смертності, після онкології і серцево-судинних захворювань.
 • До 50% вбивств скоєно в стані алкогольного сп'яніння.
 • У десятки разів підвищує схильність до суїциду.
Лікування алкоголізму в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю