Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

divider-img
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування алкоголізму у Хмельницькому

Спеціалізована клініка «Нове Життя» пропонує професійне лікування алкоголізму у Хмельницькому та інших містах України. Вона має прекрасну репутацію серед колишніх пацієнтів, колег та науковців, що займається розробкою методик з вирішення проблеми залежності від алкоголю. На даному етапі серйозною проблемою для нашої держави є алкоголізм, лікування Хмельницький центр надає усім хто потребує цього у одному з найкращих в Україні реабілітаційних центрів. Ми приймаємо пацієнтів з будь-якого міста, надаємо їм комфортні умови проживання та повністю контролюємо фізичний та моральний стан.

Незважаючи на те, що ціна лікування алкоголізму зараз досить висока, у нашому медичному закладі діють доступні розцінки. Головною метою є позбавити населення від зростаючої проблеми залежності. Вилікувати алкоголіка можна, навіть якщо стадія хвороба досить запущена. На це знадобиться багато часу, зусиль та бажання самого пацієнту досягти успіху. Ефективне лікування алкоголізму базується на розумінні, підтримці та повазі, тільки таким чином вдасться позбутися алкозалежності назавжди, а не на деякий час.

Наші методи не включають у себе тиску на особистість, намагань присоромити чи звинуватити людину, або примусово нав’язати їй свою думку. Ми впевнені, лікування алкозалежності має будуватися на взаємному розумінні між пацієнтом та лікарем, на засадах психологічної підтримки та поваги.

 

Виведення із запою в Хмельницькому

Вивести із запою людину, яка навіть не розуміє, що вона робить та поводиться неадекватно, досить складно самостійно. Але професіонали знають, як треба вчинити у такій ситуації, тому можуть надати кваліфіковані послуги. Варто розуміти, що вихід із запою, то справа не одного дня. Психіка хворого знаходиться під впливом отрути, бували випадки, коли таку людину примусово ізолювали від спиртного, без будь-якої підтримки або лікарських заходів, що призводило до психологічних порушень.

Спеціалісти пояснюють, є певна послідовність, як вийти із запою без нанесення шкоди мозку та організму.

 1. Виведення спирту з організму. Починати процедуру треба тільки після того, як людина вийде зі стану сп’яніння. Перед чим варто забезпечити організм великою кількістю рідини – соків, морсів, звичайної води. Після цього лікарі встановлюють капельницю, склад якої формує спеціаліст, базуючись на клінічній картині.
 2. Позбавлення від симптомів після вживання спиртного. Медикаментозний підхід потрібен для того, щоб привести хворого до ладу. Ліки обирають в залежності від стану – знеболюючі, седативні, препарати від кашлю або для зниження тиску.
 3. Медично-соціальна реабілітація. Якщо не позбавити хворого бажання знову повернутися до пляшки, процедура не призведе ні до яких покращень. Пацієнт повернеться додому, та за кілька днів знову почне пити. Після того, як буде завершено вивід із запою, Хмельницький центр пропонує залишити хворого у клініці для проходження усіх необхідних заходів. Головна мета викликати в людини відразу до алкогольних напоїв, та надати альтернативний варіант проведення часу.

 

Кодування алкозалежних у Хмельницькому

До кодування алкоголю часто прибігають родичі хворих, які не можуть самостійно кинути пити. Важливо розуміти, аби метод приніс бажані результати хоча б на якийсь час, пацієнт має виключити спиртне взагалі на два, або навіть три тижня. Для людини з залежністю це майже неможливо, що дуже ускладнює ймовірність використання даного методу для людей на другий або третій стадії залежності.

Кодування від алкоголізму (Хмельницький) рекомендується робити тим людям, які ще тільки ступили на слизький шлях та мають силу волі й підтримку близьких. Також треба розуміти, що ця процедура має свої недоліки:

 • Коли людину кодують від алкоголю, її психіка потрапляє під важкий тиск, що може призвести до неочікуваних наслідків. У 45% випадків це впливає на певні особисті якості та поведінку, наприклад, активна раніше особа стає безініціативною, а спокійний хлопець або дівчина починають проявляти агресію. Це говорить про ставлення людини до кодування, як до відбування строку у тюрмі. Тобто вона лише чекає коли той строк закінчиться, аби повернутися до колишньої звички;
 • Статистика каже про дуже велику ймовірність того, що після закінчення терміну кодування хворий повертається до пляшки та йде у довгий запій, а в душі має образу на всіх, хто змушував його закодуватися;
 • Цей варіант боротьби з тягою до пляшки тимчасовий, він не лікує, а лише утримує на деякий час.

 

Таблетки від алкоголізму в Хмельницькому

Всі, хто вже хоча б раз намагався вживати таблетки від алкоголізму, на власному досвіді впевнилися, що якщо людина хоче пити, ніякі ліки від алкоголю її не зупинять. Проблема лежить у психологічній картині, фізичні хвороби – це  наслідки вживання спиртного, тяга до якого розвивається у голові. Найкращі ліки від алкоголізму, це седативні засоби, спілкування з психологами, вітаміни та мінерали, які було знищено спиртовмісний напоями.

У світі відсутні краплі від алкоголізму, які за декілька тижнів переформують психіку людини, знайдуть їй місце у соціумі та позбавлять проблем. Таблетки від алкоголю коштують дорого, але сподіватися на їх ефективність не варто. Достатньо пройти лікування алкоголізму у Хмельницькому центрі «Нове Життя», аби позбутися неприємної звички назавжди.

 

Дізнатися вартість лікування
ЯК ВИЛІКУВАТИ АЛКОГОЛІЗМ?
 • Мотивація

  Мотивація

 • Медичний огляд

  Медичний огляд

 • Спостереження у стаціонарі

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Реабілітація

  Реабілітація

 • Ресоціалізація

  Ресоціалізація

 • Адаптаційна програма

  Адаптаційна
  програма

8Фактів про
зловживання
алкоголем
 • Близько 70% чоловіків, які зловживають алкоголем не доживають до 50 років.
 • Викликає виразку, захворювання серця, цироз печінки, поліневрити, порушення в роботі кори головного мозку.
 • Важке алкогольне отруєння - часта причина гибелі молодих людей.
 • Зловживання може викликати моментальну смерть через зупинку серця або аритмію.
 • Ризик травматизму вдома, на роботі і в транспортних засобах. Загроза для себе і оточуючих.
 • На третьому по смертності, після онкології і серцево-судинних захворювань.
 • До 50% вбивств скоєно в стані алкогольного сп'яніння.
 • У десятки разів підвищує схильність до суїциду.
Лікування алкоголізму в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю