Лікування ігроманії у Хмельницькому

Професійний медичний заклад «Нове Життя» надає послуги з лікування ігроманії у Хмельницькому протягом багатьох років. Перевірені та надійні спеціалісти, які працюють з пацієнтами, паралельно займаються розвитком різних методологій та підходів у боротьбі з лудоманією. Вони приймають участь у наукових конференціях, проводять дослідження та отримують нагороди за свої досягнення.

Персонал клініки відверто переймається проблемою зростання залежних від ігор громадян й намагається максимально допомогти вплинути на ситуацію. Ігроманія – залежність, яку треба визначити на початковій стадії, тоді позбутися її буде значно легше. Але багато людей особисто не бачать свого захворювання, вважаючи, що гостре бажання повернутися до гри – то просто потреба у відпочинку та розвагах. Але на певному етапі розваги отримають діагноз – ігроманія, лікування якої потребує комплексного підходу та доручення фахівців.

 

Ігрова залежність – лудоманія

Інша назва хвороби – лудоманія, вона більш характеризує залежність від тих ігор, які потребують матеріальних ресурсів. Немає значення, яким чином гравець приймає участь у процесі – відвідує казино, грає на телефоні або комп’ютері, розвиток тяги відбувається однаково. Що може призвести до лудоманії  в дорослої людини:

 1. Незадоволення власним життям або собою.
 2. Наявність іншої паралельної залежності.
 3. Самотність.
 4. Схильність до психічних розладів та хвороб.
 5. Бажання отримати легкі гроші, нічого не роблячи для цього.

Визначення залежності від азартних ігор – це доволі складна річ, адже людина може сидіти за власним комп’ютером на роботі або вдома, й ніхто не помітить, чим вона займається. Сучасні технології дозволяють приймати участь у різноманітних азартних розвагах, підключившись до будь-якої інтернет мережі. Тому при наявності перших підозр потрібно пильно стежити за станом людини, її поведінкою, тощо.

Як і всі інші захворювання, лудоманія має певні стадії розвитку:

 • Стадія виграшу – початковий етап. Декілька разів отримавши виграш людина починає мріяти про мільйони, розробляти ігрові стратегії, думки наповнюються планами щодо того, як буде витрачено великий куш. Саме на цьому етапі потрібно починати лікування залежності від ігрових автоматів, тому що гравець ще не почав грати регулярно, та ставити великі гроші, але вже знаходиться у групі ризику;
 • Стадія програшу – друга стадія, коли людина намагається поставити більше, внаслідок чого й витрачає більше. Хвороба змушує звертатися до банку за кредитом, займати гроші у родичів, залазити у борги, аби відігратися. Багато людей на цьому етапі втрачають роботу;
 • Стадія зневіри – гравець припиняє спілкуватися з родичами, втрачає родину, друзів, роботу, кається у своїх вчинках, але зупинитися вже не може. Часто це призводить до втягнення хворого у кримінальні схеми з метою здобуття грошей;
 • Стадія втрати надії – якщо терміново не почати лікування лудоманії, можуть розвитися сторонні залежності – наркоманія та алкоголізм, окрім того, деякі люди намагаються покінчити з життя через повну втрату адаптації у соціумі.

 

Залежність від ігор у дітей та підлітків

Усі діти нашого часу грають у комп’ютерні ігри, на жаль, це не можна виключити з їхнього життя через масове розповсюдження інтернету, комп’ютерів, та інших пристроїв. Саме такий відпочинок обирають підлітки. Важко зрозуміти, у кого відбувається розвиток залежності від комп’ютерних ігор, а хто просто намагається позмагатися з друзями. Підвищена імпульсивність та вразливість характерна для підлітків у віці від 12 до 17 років. Такі діти ще не мають чіткого та сформованого психо-емоційного фону, тому потрапляють у групу ризику. Як виявити залежність від комп’ютера у дитину та коли слід прибігати до лікування комп’ютерної залежності – перші прояви.

 1. Дитина не хоче відповідати на питання про те, у що вона грає та приховує, що робить сидячи за комп’ютером.
 2. При відсутності доступу до гри з’являються істерики, скандали, відсутність бажання займатися чимось іншим.
 3. Оцінки в школі стають гірші, навчання не цікавить, проблеми у школі.
 4. Перехід від реального спілкування до віртуального.
 5. Погіршення апетиту, небажання проводити час за їжею без телефону або смартфону.
 6. Відмова виконувати свої хатні обов’язки в обмін на гру за комп’ютером.

 

Наслідки ігроманії

Ігрова залежність призводить до серйозних проблем, які на початковому етапі гравці не бачать та не визнають. До наслідків можна віднести:

 • Втрату роботу;
 • Труднощі у спілкуванні з оточуючими;
 • Порушення закону;
 • Формування додаткових залежностей;
 • Банкрутство, матеріальні труднощі;
 • Втрата майна та житла;
 • Самогубство.

Позбавитися ігрової залежності допоможе професійне лікування ігроманії у Хмельницькому центрі реабілітації Нове Життя – не залишайте проблему без уваги, доки вона не призвела до біди!

 

Дізнатися вартість лікування
9Ознак
ігромана
 1. Кожна думка людини пов'язана з азартною грою
 2. Постійні обговорення минулих ігор, аналіз і складання сценарію майбутніх
 3. Постійний пошук грошей
 4. Нав'язлива ідея відігратися
 5. Дратівливість і злість при неможливості зіграти
 6. Постійні невдалі спроби покінчити з грою
 7. Приховування суми програшу від близьких людей
 8. Таємні походи в гральні заклади
 9. Звільнення з роботи, розбрат з рідними, втрата сім'ї і друзів
100% ПЕРЕМОГА НАД ІГРОВОЮ ЗАЛЕЖНІСТЮ
arrow
100% ПЕРЕМОГА НАД ІГРОВОЮ ЗАЛЕЖНІСТЮ
ЗВ’ЯЗОК

Ви телефонуєте нам або
залишаєте заявку на сайті

arrow
100% ПЕРЕМОГА НАД ІГРОВОЮ ЗАЛЕЖНІСТЮ
консультація

Наш спеціаліст відповість
на Ваші запитання, і надасть безкоштовну консультацію

100% ПЕРЕМОГА НАД ІГРОВОЮ ЗАЛЕЖНІСТЮ
ДОГОВІР

Підписання договору,та розміщення
пацієнта в стаціонарі.

Лікування ігроманії в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю