Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

block-divider
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування наркоманії у Хмельницькому

Лечение наркоманииНаркоманія – це проблема, яка поширена в усьому світі. Давно відомо, що саме наркотики стають однією з причин швидкого розповсюдження небезпечних для життя хвороб, призводять до проблем з власним здоров’ям в наркозалежних та руйнують усе життя. Але це не зупиняє людей знову й знову прикладатися до небезпечних речовин. Причини, з яких виникає бажання спробувати той чи інший препарат, може бути безліч. В людей різного віку вони відрізняються між собою:

 • Підлітки та молодь частіше за все починають використовувати наркотичні речовини задля розваги, тому що це «модно», або щоб довести своїм друзям та знайомим свою дорослість. Іноді причина полягає й у нервовому зриві, родинних проблемах та складнощах у спілкуванні з однолітками;
 • Люди середнього віку – від 25 до 40 років знаходять у наркотиках вирішення побутових та робочих проблем. Невдача у бізнесі, розлучення, втрата близьких або матеріальні труднощі – це головні причини, що можуть підштовхнути на слизький шлях;
 • Дорослі люди старше 40 років теж можуть отримати наркозалежність. Тут головною причиною стає вікова криза. Чоловіки втрачають свою силу та починають відчувати, що життя закінчується, а вони не встигли щось зробити, чогось досягти, тощо. Жінки стають вже не такими красивими, як десять років тому, втрачають привабливість, відчувають себе непотрібними. Цей момент – найбільш ризикований. Якщо людина пройде його самостійно, без зривів та препаратів, далі все нормалізується, але це вдається не усім. Позбутися наркозалежності з віком все важче.

 

Наркотична залежність: ознаки

Іноді ми можемо жити поруч з людиною, яка потребує допомоги, але просто не помічати того. Залежна від наркотиків людина вдало приховує свою проблему, намагаючись поводитися так, наче нічого не змінилося, але є ціла купа ознак, які приховати досить складно:

 1. Рухова активність змінюється – з’являється підвищена жестикуляція, постійна рухливість, людина не може знаходитися на одному місці. Або вимальовується протилежна ситуація – сонливість, мінімальна кількість рухів, прагнення до спокою у будь-якій ситуації.
 2. Зовнішній вигляд та поведінка чимось нагадує сп’яніння, але запаху алкоголю немає, тобто свідомість змінюється, сприйняття світу зовсім інакше.
 3. Колір шкіри блідий, але верхня частина тіла, обличчя червоніють, очі блищать.
 4. Зміна настрою – відчуття щастя та веселий настрій без певних причин, бажання сміятися, розмовляти, або навпаки, агресивність, прояви злоби, які не відповідають ситуації.
 5. Зміна слиновиділення: сідає голос, у роті сухість, губи пересихають, у деяких випадках навпаки слиновиділення занадто рясне.
 6. Ще одна ознака наркотичної залежності – звужені або розширені зіниці, відсутність реакції на світло.
 7. Мова під дією препаратів прискорюється або навпаки стає дуже повільною, з чіткою виразністю або натомість незрозумілою.
 8. Координація рухів стає швидкою, різкою, неточною, порушується почерк, а ходьба стає невпевненою.

Для того, щоб позбавитися наркотичною залежності, потрібно терміново звертатися у реабілітаційний центр для наркозалежних. Не намагайтеся власноруч вилікувати людину, це може призвести до погіршення стану, отруєння, психологічних та фізичних розладів, та навіть до смерті. Вилікувати наркомана можна, тільки за допомогою чітких, професійних дій зі сторони лікарів.

 

Лікування наркозалежних: методи

Сучасне лікування наркозалежності (Хмельницький) пропонується проводити тільки у спеціалізованих закладах, аби уникнути страшних наслідків. Методологія лікування складається з багатьох етапів та заходів, які дієві лише при використанні їх у певній послідовності. Ефективне лікування наркоманії базується на наступних принципах:

 • Фізична активність – ранкова зарядка, плавання, групові тренування та спортивні ігри, йога, відвідування сауни та індивідуальних занять;
 • Навчання – різноманітні фахові курси, які дадуть змогу хворому навчитися основам тієї чи іншої справи, яка йому цікава;
 • Праця – мова не йде про важкі роботи, але такі заняття, як прибирання за собою, готування їжі, побутова робота спонукають людину відчувати себе потрібною та ставитися відповідально до того, що її оточує;
 • Психологія – регулярні розмови з фахівцем допомагають усвідомити своє ставлення до життя, соціуму та свого місця у світі;
 • Творчість – невід’ємна складова лікування для наркоманів, яка допомагає знайти гармонію із собою та оточуючим світом;

Окрім того, є певні індивідуальні методики, необхідність застосування яких визначає нарколог. Їх вибір залежить від загального стану, стадії залежності, віку людини, тощо.

 

Наркологічна допомога залежним

Якщо людина перебуває у стані наркотичного сп’яніння, й поводить себе неадекватно – потрібен нарколог, Хмельницький надає можливість викликати фахівця додому, та прийняти перші необхідні заходи. Але після цього реабілітація наркозалежних має продовжуватися у спеціалізованому закладі.

Центр лікування наркоманії Нове Життя є відомим закладом, у якому працюють справжні професіонали. Вони мають власні розробки та методологію по боротьбі з залежностями. Клініка пропонує лікування наркоманії у Хмельницькому за доступними цінами, високий рівень сервісу та гарантію одужання.

 

Дізнатися вартість лікування
3 Рівні наркотичної залежності
Перший рівень

Наркоман втрачає захисні функції і реакції організму, у нього підвищується толерантність до наркотику. Наркоману потрібно постійно підвищувати дозу для досягнення ефекту ейфорії.

Другий рівень

Розвивається звикання до наркотику, життя наркомана все більше підпорядкована пошуку чергової дози, він рве зв'язки з друзями і рідними, може піти з дому і спілкуватися тільки з тими, хто розділяє його пристрасть до наркотику.

Третій рівень

Фізична залежність. У наркомана атрофуються почуття і інстинкти (голод, спрага і сексуальний потяг). Наркоман не може виконати сімейні функції, бути батьком або матір'ю сімейства, не може будувати кар'єру.

Як вилікувати наркоманію?
 • Як вилікувати наркоманію?

  Мотивація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Медичний огляд

 • Як вилікувати наркоманію?

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Як вилікувати наркоманію?

  Реабілітація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Ресоціалізація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Адаптаційна
  програма

Лікування наркоманії в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю