Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

divider-img
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування алкоголізму в Чернівцях

З точки зору медицини алкогольна залежність є важким захворюванням. Щороку від неї помирає близько 50 тисяч людей. Багато хто вже пробував безуспішно вилікувати алкоголіка таблеткою, та позбавлення від цієї недуги не таке вже й просте.

Як вивести людину з запою

На сьогодні існує безліч методів щодо лікування алкоголізму, які направлені як на фізичну, так і на психологічну стабілізацію. Але насамперед необхідно правильно виявити причину та вирішити, який підхід до проблеми буде найбільш ефективним.

Алкогольна залежність з боку медицини характеризується психічним порушенням фізичних, поведінкових і психічних станів. Тому модель лікування цієї недуги має відбуватися у взаємодії з психікою хворої людини, зняттям фізичних симптомів алкоголізму і корекції поведінки. Останнім є соціум, в якому, у свою чергу, є духовні морально-етичні норми та принципи.

Реабілітація алкозалежних у Чернівцях в наркологічному центрі «Нове Життя» не передбачає якихось глобальних змін їхнього мислення. Це відновлення тих внутрішніх моментів особи на психологічному рівні, які були у неї до початку формування залежності. Саме це є найбільш дієві ліки від алкоголю.

За статистикою у Чернівцях понад 98% хворих, які вийшли з детоксикації, але продовжують пиячити. Це відбувається тому, що по-іншому жити вони просто не вміють. Залежні й далі добре відносяться до алкоголю і не бачать в цьому особливих проблем.

Методи лікування алкоголю в Чернівцях

Вживання спиртного є одним з симптомів залежності. Позбутися пияцтва цілком реально, лише потрібне непереборне бажання дійти до мети. Методів лікування є кілька.

 1. Класичний вид кодування дуже поширений в Чернівцях, але в такому випадку варто пам’ятати, що з підсвідомістю та психікою хворого ніхто не працював. Тому чекати чогось позитивного від такого методу не варто. Це працює місяць-два, або ж у кращому випадку півроку. Потім ситуація повторюється знову, і про термін «стійка ремісія» мова просто йти не може.
 2. Варто згадати й про гіпнотерапію, яка є досить спірним методом лікування алкозалежності. Спроба позитивної взаємодії на залежну людину з точки зору фізики в медицині вважається абсурдним впливом на підсвідомість. По-перше, не всі люди схильні до гіпнотичного стану, а по-друге, навіть у такому випадку працювати з підсвідомістю занадто складно.

Якісний метод лікування від алкоголю направлений на біологічні, психічні, соціальні та духовні аспекти людини. Це реальна робота з внутрішніми проблемами хворого, які й виникли через спиртне. Дуже важливо, щоб після довготривалого стаціонарного лікування ексзалежний міг вийти в соціум, і всі результати роботи, які були проведені, закріпилися.

Людина може адаптуватися у соціальному аспекті – це робота, сім’я, друзі, дім, різноманітні свята, дні народження, весілля, але їй має бути зручно в цьому стані. Інакше говорити про щасливе й тверезе життя просто немає сенсу.

Важливо розуміти, соціум має свої зовнішні подразники. До прикладу, це реклама алкогольних напоїв, якої в м. Чернівці досить багато, також може бути вживання спиртного на різних заходах. Коли людина після курсу детоксикації потрапляє в компанію алкозалежних, то вони провокують випити першу чарку, котра згодом переростає в регулярне вживання спиртного, або ж в запої тривалістю в деяких випадках більше як місяць. Це знову ж таки призводить до конкретних негативних наслідків.

Ціна лікування алкоголізму

Ефективне лікування алкоголізму повинно бути злагодженим і відшліфованим до дрібниць. Важливо розуміти, для того щоб плідно працювати зі свідомістю алкозалежного, він обов’язково має перебувати у закритому мікросоціумі. Бажано, щоб хворий ніс ще хоч якесь терапевтичне навантаження. Ці всі моменти можливо реалізувати лише в стаціонарі в м. Чернівці.

З результатів психологічного та фізичного діагностування необхідно визначити наступне:

 • причину пияцтва залежної людини;
 • психічний стан алкоголіка.

Отримані результати мають проаналізувати кілька спеціалістів наркологічного центру «Нове Життя». Це не може бути 1 нарколог і 1 психіатр. Це має бути консиліум. Лікарі мають спільно обговорити та знайти індивідуальну програму зцілення, яку і реалізовуватимуть. Це чітка злагоджена і дуже кропітка робота, яка дає свій результат.

Лише після цього є можливість домогтися відновлення свідомості, мислення й моделі поведінки в соціумі. Тоді можна починати активну фізичну реабілітацію, спортивні навантаження, тобто вже більш цілісно лікувати алкозалежну людину.

Надзвичайно багато роботи має бути зроблено як індивідуальної, так і колективної, результатом якої є стабільність, впевненість і нормальна реакція на все, що відбувається навкруги, тому що головна проблема хворої людини не залежить від віку та статі, знаходиться лише в ній самій.

Є конкретні психічні моменти, які провокують бажання випити спиртного. Але, якщо їх правильно скорегувати, і залежний навчиться контролювати їх, тоді може йти мова про його адаптацію в соціумі та про життєву ремісію. Це і є найвища ціна лікування алкоголізму.

Дізнатися вартість лікування
ЯК ВИЛІКУВАТИ АЛКОГОЛІЗМ?
 • Мотивація

  Мотивація

 • Медичний огляд

  Медичний огляд

 • Спостереження у стаціонарі

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Реабілітація

  Реабілітація

 • Ресоціалізація

  Ресоціалізація

 • Адаптаційна програма

  Адаптаційна
  програма

8Фактів про
зловживання
алкоголем
 • Близько 70% чоловіків, які зловживають алкоголем не доживають до 50 років.
 • Викликає виразку, захворювання серця, цироз печінки, поліневрити, порушення в роботі кори головного мозку.
 • Важке алкогольне отруєння - часта причина гибелі молодих людей.
 • Зловживання може викликати моментальну смерть через зупинку серця або аритмію.
 • Ризик травматизму вдома, на роботі і в транспортних засобах. Загроза для себе і оточуючих.
 • На третьому по смертності, після онкології і серцево-судинних захворювань.
 • До 50% вбивств скоєно в стані алкогольного сп'яніння.
 • У десятки разів підвищує схильність до суїциду.
Лікування алкоголізму в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю