Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

divider-img
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування алкоголізму в Чернівцях

З точки зору медицини алкогольна залежність є важким захворюванням. Щороку від неї помирає близько 50 тисяч людей. Багато хто вже пробував безуспішно вилікувати алкоголіка таблеткою, та позбавлення від цієї недуги не таке вже й просте.

Як вивести людину з запою

На сьогодні існує безліч методів щодо лікування алкоголізму, які направлені як на фізичну, так і на психологічну стабілізацію. Але насамперед необхідно правильно виявити причину та вирішити, який підхід до проблеми буде найбільш ефективним.

Алкогольна залежність з боку медицини характеризується психічним порушенням фізичних, поведінкових і психічних станів. Тому модель лікування цієї недуги має відбуватися у взаємодії з психікою хворої людини, зняттям фізичних симптомів алкоголізму і корекції поведінки. Останнім є соціум, в якому, у свою чергу, є духовні морально-етичні норми та принципи.

Реабілітація алкозалежних у Чернівцях в наркологічному центрі «Нове Життя» не передбачає якихось глобальних змін їхнього мислення. Це відновлення тих внутрішніх моментів особи на психологічному рівні, які були у неї до початку формування залежності. Саме це є найбільш дієві ліки від алкоголю.

За статистикою у Чернівцях понад 98% хворих, які вийшли з детоксикації, але продовжують пиячити. Це відбувається тому, що по-іншому жити вони просто не вміють. Залежні й далі добре відносяться до алкоголю і не бачать в цьому особливих проблем.

Методи лікування алкоголю в Чернівцях

Вживання спиртного є одним з симптомів залежності. Позбутися пияцтва цілком реально, лише потрібне непереборне бажання дійти до мети. Методів лікування є кілька.

 1. Класичний вид кодування дуже поширений в Чернівцях, але в такому випадку варто пам’ятати, що з підсвідомістю та психікою хворого ніхто не працював. Тому чекати чогось позитивного від такого методу не варто. Це працює місяць-два, або ж у кращому випадку півроку. Потім ситуація повторюється знову, і про термін «стійка ремісія» мова просто йти не може.
 2. Варто згадати й про гіпнотерапію, яка є досить спірним методом лікування алкозалежності. Спроба позитивної взаємодії на залежну людину з точки зору фізики в медицині вважається абсурдним впливом на підсвідомість. По-перше, не всі люди схильні до гіпнотичного стану, а по-друге, навіть у такому випадку працювати з підсвідомістю занадто складно.

Якісний метод лікування від алкоголю направлений на біологічні, психічні, соціальні та духовні аспекти людини. Це реальна робота з внутрішніми проблемами хворого, які й виникли через спиртне. Дуже важливо, щоб після довготривалого стаціонарного лікування ексзалежний міг вийти в соціум, і всі результати роботи, які були проведені, закріпилися.

Людина може адаптуватися у соціальному аспекті – це робота, сім’я, друзі, дім, різноманітні свята, дні народження, весілля, але їй має бути зручно в цьому стані. Інакше говорити про щасливе й тверезе життя просто немає сенсу.

Важливо розуміти, соціум має свої зовнішні подразники. До прикладу, це реклама алкогольних напоїв, якої в м. Чернівці досить багато, також може бути вживання спиртного на різних заходах. Коли людина після курсу детоксикації потрапляє в компанію алкозалежних, то вони провокують випити першу чарку, котра згодом переростає в регулярне вживання спиртного, або ж в запої тривалістю в деяких випадках більше як місяць. Це знову ж таки призводить до конкретних негативних наслідків.

Ціна лікування алкоголізму

Ефективне лікування алкоголізму повинно бути злагодженим і відшліфованим до дрібниць. Важливо розуміти, для того щоб плідно працювати зі свідомістю алкозалежного, він обов’язково має перебувати у закритому мікросоціумі. Бажано, щоб хворий ніс ще хоч якесь терапевтичне навантаження. Ці всі моменти можливо реалізувати лише в стаціонарі в м. Чернівці.

З результатів психологічного та фізичного діагностування необхідно визначити наступне:

 • причину пияцтва залежної людини;
 • психічний стан алкоголіка.

Отримані результати мають проаналізувати кілька спеціалістів наркологічного центру «Нове Життя». Це не може бути 1 нарколог і 1 психіатр. Це має бути консиліум. Лікарі мають спільно обговорити та знайти індивідуальну програму зцілення, яку і реалізовуватимуть. Це чітка злагоджена і дуже кропітка робота, яка дає свій результат.

Лише після цього є можливість домогтися відновлення свідомості, мислення й моделі поведінки в соціумі. Тоді можна починати активну фізичну реабілітацію, спортивні навантаження, тобто вже більш цілісно лікувати алкозалежну людину.

Надзвичайно багато роботи має бути зроблено як індивідуальної, так і колективної, результатом якої є стабільність, впевненість і нормальна реакція на все, що відбувається навкруги, тому що головна проблема хворої людини не залежить від віку та статі, знаходиться лише в ній самій.

Є конкретні психічні моменти, які провокують бажання випити спиртного. Але, якщо їх правильно скорегувати, і залежний навчиться контролювати їх, тоді може йти мова про його адаптацію в соціумі та про життєву ремісію. Це і є найвища ціна лікування алкоголізму.

Дізнатися вартість лікування

ЯК ВИЛІКУВАТИ АЛКОГОЛІЗМ?

 • Мотивація

  Мотивація

 • Медичний огляд

  Медичний огляд

 • Спостереження у стаціонарі

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Реабілітація

  Реабілітація

 • Ресоціалізація

  Ресоціалізація

 • Адаптаційна програма

  Адаптаційна
  програма

8Фактів про
зловживання
алкоголем

 • Близько 70% чоловіків, які зловживають алкоголем не доживають до 50 років.
 • Викликає виразку, захворювання серця, цироз печінки, поліневрити, порушення в роботі кори головного мозку.
 • Важке алкогольне отруєння - часта причина гибелі молодих людей.
 • Зловживання може викликати моментальну смерть через зупинку серця або аритмію.
 • Ризик травматизму вдома, на роботі і в транспортних засобах. Загроза для себе і оточуючих.
 • На третьому по смертності, після онкології і серцево-судинних захворювань.
 • До 50% вбивств скоєно в стані алкогольного сп'яніння.
 • У десятки разів підвищує схильність до суїциду.

Лікування алкоголізму в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?

Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря

консультація лікаря


Наші статті

симптомы тайного алкоголизма

Симптоми скритого алкоголізму

Залежність до алкоголю може сильно порушити життя людини, але не завжди легко виявити, коли у коханої людини є проблеми. Багато [...]

Читати статтю
Влияние ЛСД на здоровье человека

Дія наркотику ЛСД на організм людини

Діетиламід лізергінової кислоти, широко відомий як ЛСД, кислота, марки, є незаконним препаратом, який впливає на органи чуття та викликає галюцинації. [...]

Читати статтю