Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

block-divider
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування наркоманії в Тернополі

Лікування наркоманії в ТернополіНаркоманія – найнебезпечніша залежність в історії людства, яка з кожним роком має тенденцію поширюватись зі швидкістю звуку.  Головною її мішенню є молодь, котра в пошуках гострих незабутніх вражень та надзвичайної радості готова на будь-який ризик. Прийом наркотичних речовин надає необхідну дозу ейфорії, приємної розслабленості, а тому людина швидко звикає і уже не уявляє свого існування без такого виду насолоди.

Самостійно позбутися наркозалежності доволі непросто. Чим більше людина вживає небезпечний сурогат щастя, тим сильніше уражається її психіка, порушуються мислення, частково зникає здоровий глузд та втрачається змога нормально взаємодіяти з соціумом.  

Лікування наркозалежності – необхідний порятунок життя на психоемоційному та фізіологічному рівні.  Своєчасне звернення до спеціалістів центру «Нове життя» в Тернополі дає більше шансів уникнути ускладнень (СНІД, Гепатит С, Д, сифіліс, котрі виникають через недотримання правил гігієни під час вживання ін’єкційних доз).

Наш реабілітаційний центр для наркозалежних надає допомогу з використанням сучасних інноваційних методик, які довели свою результативність в світовій практиці. Кожен клієнт обслуговується при повній анонімності.

Стадії наркотичної залежності

Розвиток наркотичної залежності по швидкості практично не відрізняється у представників обох статей. Тому і для чоловіків, і для жінок характерні 4 стадії захворювання.

 1.      Цікавість. На даному етапі обов’язково знайдеться той, хто привабить людину до отримання неймовірного кайфу і відчуття, що життя прекрасне. Бажання спробувати наркотики також є своєрідним способом втечі від проблем.
 2.      «Рожеві окуляри». Короткий період, впродовж якого наркозалежність ще не настає, тому деякі люди можуть легко відмовитись від чергової порції «задоволення». В гіршому випадку суміші для куріння, нюхання та ін’єкції набувають ролі найкращого засобу від стресу, комплексів та сексуальної невпевненості. Так, людина стає залежна від наркотиків.
 3.      Заперечення. Переломний етап, для котрого характерний гострий абстинентний синдром, неможливість отримати ейфорію від чергової дози, неконтрольована поведінка, спроби перейти на сильніші наркотики та навіть неусвідомлені крадіжки грошей з метою дістати «необхідні ліки».
 4.      «Дно». Потреба в наркотиках висувається на перший план. Все інше для людини неважливе. Висока вірогідність суїцидальних спроб і початок серйозних проблем зі здоров’ям. І якщо наркозалежний продовжує і далі вживати заборонені речовини –  помирає.

 

Методи лікування наркозалежності – нарколог Тернопіль

Фахівці центру «Нове життя» в Тернополі проводять ефективне лікування наркоманії, яке складається з комплексних заходів, котрі допомагають людині позбутися від цієї страшної хвороби. Завдяки професіональному поєднанню медикаментозної та психоаналітичної терапії ми повертаємо пацієнтам здоров’я, нормальну самооцінку та здатність повноцінно взаємодіяти з соціумом.

Для того, щоб заздалегідь вилікувати наркомана, наші спеціалісти застосовують різноманітні методи і програми, які складаються і підбираються, дивлячись на останні дані діагностики хворого.

В більшості випадків на початку лікування для наркоманів необхідне повне купірування абстиненції, що трапляється при відмові від психоактивних речовин. Далі проводиться детоксикація шляхом плазмаферезу та лазерного опромінення крові для очистки та захисту від токсичних окисників, котрі виробляються в організмі наркозалежних.

В центрі «Нове життя» також застосовують найбільш дієві фізіотерапевтичні методики:

 •         Інгаляції ксеноном;
 •         Електричний сон;
 •         Голковколювання;
 •         Масажі.

Всі вони дозволяють покращити стан організму та позбавитися від стресу, спричиненого відмовою від наркотичних засобів.

Для того, щоб пацієнт зміг на рівні підсвідомості змінити одне задоволення іншими, компетентні фахівці гіпнотерапії проводять кодування по методу Маршака. Він включає гіпноз та вправи йоги.  Препарати на основі рослинних алкалоїдів (Ібогаїн)

допомагають людині якнайскоріше позбутися тяги до наркотиків.

 

Психологічна допомога наркозалежним

Ефективна терапія та реабілітація наркозалежних неможлива без роботи психологів. Вони допомагають виробити правильний спосіб поведінки в соціумі, уявлення, як почати жити заново, позбавитися від відчуття тривоги, страху, провини та недовіри.

Наш центр лікування наркоманії проводить ряд аутотренінгів індивідуального та групового характеру. Таким чином, вдається розкрити потенціал, нові здібності, інтереси, що допоможуть людині найкращим чином влаштувати своє життя і більше ніколи не повертатися до страшної залежності.

 

Дізнатися вартість лікування
3 Рівні наркотичної залежності
Перший рівень

Наркоман втрачає захисні функції і реакції організму, у нього підвищується толерантність до наркотику. Наркоману потрібно постійно підвищувати дозу для досягнення ефекту ейфорії.

Другий рівень

Розвивається звикання до наркотику, життя наркомана все більше підпорядкована пошуку чергової дози, він рве зв'язки з друзями і рідними, може піти з дому і спілкуватися тільки з тими, хто розділяє його пристрасть до наркотику.

Третій рівень

Фізична залежність. У наркомана атрофуються почуття і інстинкти (голод, спрага і сексуальний потяг). Наркоман не може виконати сімейні функції, бути батьком або матір'ю сімейства, не може будувати кар'єру.

Як вилікувати наркоманію?

 • Як вилікувати наркоманію?

  Мотивація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Медичний огляд

 • Як вилікувати наркоманію?

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Як вилікувати наркоманію?

  Реабілітація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Ресоціалізація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Адаптаційна
  програма

Лікування наркоманії в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю