Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

divider-img
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування алкоголізму в Тернополі

Лікування алкоголізму в ТернополіПрофесійне лікування алкозалежності націлене на боротьбу з однією із найпоширеніших проблем сучасного суспільства. Доступність спиртних напоїв, низький рівень культури, соціально-економічні, побутові та сімейні негаразди – головні чинники розвитку алкоголізму.

Це захворювання діагностується в хронічній фазі у понад 66% людей, які регулярно вживають спиртні напої.  Лікування від алкоголю дозволяє вчасно боротися з нездатністю людини контролювати свої думки, бажання, вчинки та фізичну слабкість. Всі дії алкозалежного спрямовані на якнайскоріше знаходження спиртного.  

За допомогою в 99 із 100 випадків звертаються ті, хто страждає найбільше – близькі родичі, подружжя чи просто небайдужі знайомі. Довірившись висококваліфікованим спеціалістам центру «Нове життя», вилікувати алкоголіка буде цілком можливо.  Суть терапії полягає у вивченні психологічних та фізіологічних аспектів залежності.

Наші спеціалісти підберуть максимально ефективний спосіб боротьби зі згубною звичкою індивідуально.  Так, 7% хворим допомагають кинути пити ліки від алкоголю, 15% – імпланти, 70-80% – кодування по методиці Довженка. Але головна мета співробітників центру «Нове Життя»  – пробудити бажання самого хворого позбутися алкозалежності.  Воно з’являється відразу ж як тільки наші психотерапевти виявлять причину, а потім зможуть донести до пацієнта ряд неприємних наслідків його шкідливої звички.  

Кодування від алкоголізму в Тернополі

Кодування алкоголю полягає у блокуванні бажання вживати спиртні напої. Воно буває психологічним, умовно-рефлекторним (використання струмів, штучна гіпертермія),  медикаментозним, лазерним (вплив спрямованого пучка випромінювання на ділянки мозку). Метод підбирається індивідуально, тому що одні залежні від спиртного на емоційному, а інші на фізичному рівні.

Перед тим, як закодуватися, потрібно переконатися у відсутності протипоказань:

 •         Недавня ЧМТ.
 •         Психічні захворювання.
 •         Вагітність та лактація.
 •         Наявність лихоманки.  
 •         Цукровий діабет.
 •         Тяжкі хвороби серця, печінки і нирок.
 •         Стареча деменція.

За 2 тижні до процедури пацієнт повинен зупинити споживання алкоголю. Наші спеціалісти кодують від алкоголю тільки після проведення аналізу сечі та крові. Їх результати повинні бути в межах норми.

Кодування по методу Довженка виконується за 2-3 години після проведення бесіди хворого з лікарем. Суть методу – навіяти пацієнту уві сні, що спиртне має смертельну небезпеку. Процедура має зворотний характер, а її результат зберігається на 1 рік.

Застосування гіпнозу також має на увазі і курсову терапію. Вона складається із 15 процедур, тривалістю 40 хвилин. Таке лікування залежності від алкоголю є найбільш безпечним і зручним для пацієнта. Сеанси проводяться як індивідуально, так і в групі.

 

Вивід із запою в Тернополі

Якщо людина із алкозалежністю протягом 2-3 днів і більше безперестанно вживала алкоголь, в її організми накопичились токсини, з котрими не справляється печінка і організм дуже отруюється. В такому разі хворого потрібно терміново вивести з запою. В особливо тяжких випадках звичайного промивання шлунку в домашніх умовах – недостатньо.   

Тому краще довірити виведення із запою в Тернополі професіоналам. В Центрі «Нове життя» фахівці зможуть якнайшвидше та найрезультативніше вжити дезінтоксикаційних заходів, в результаті котрих вдасться запобігти критичного погіршення стану.

Вихід із запою забезпечується індивідуально підібраними медикаментозним, фізіотерапевтичним та психоаналітичним методами. Все залежить від тривалості та перебігу стану безпробудного сп’яніння, ступеню отруєння і сили абстинентного синдрому.

Найбільш поширеним способом як вийти з запою, вважається інфузійний детокс. Він очищує кровотік та нормалізує електролітний баланс, необхідний для позбавлення від стану похмілля, поліпшення обміну речовин, відновлення режиму харчування і сну.

 

Ліки від алкоголізму

В боротьбі за здоров’я та свободу від згубної звички, важливе місце посідають ліки від алкоголізму. Вони класифікуються по трьом категоріям:

 1.      Блокатори залежності. Діють на подразники центру задоволення і допомагають відвикнути від відчуття ейфорії після вживання спиртних напоїв (Налтрексон, Пропротен-100, Балансин).
 2.      Провокатори відрази до спиртного (Колме, Еспераль, Тетлонг).
 3.      Детоксиканти (Неогемодез, Повидон, Фізіологічний розчин, Тіосульфат натрію, тіоцетам).

Таблетки від алкоголізму приймаються по схемі, розробленої лікарем індивідуально одразу після інфузорної очистки організму в умовах стаціонару. Починають курс відразу після детоксикації.

Краплі від алкоголізму як правило виготовляються із натуральних рослинних екстрактів.  Їх застосування згідно інструкції та рекомендацій нарколога допомагає відновити роботу клітин печінки, вивести токсичні метаболіти, поліпшити серцево-судинну функцію та процеси травлення.

 

Дізнатися вартість лікування

ЯК ВИЛІКУВАТИ АЛКОГОЛІЗМ?

 • Мотивація

  Мотивація

 • Медичний огляд

  Медичний огляд

 • Спостереження у стаціонарі

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Реабілітація

  Реабілітація

 • Ресоціалізація

  Ресоціалізація

 • Адаптаційна програма

  Адаптаційна
  програма

8Фактів про
зловживання
алкоголем
 • Близько 70% чоловіків, які зловживають алкоголем не доживають до 50 років.
 • Викликає виразку, захворювання серця, цироз печінки, поліневрити, порушення в роботі кори головного мозку.
 • Важке алкогольне отруєння - часта причина гибелі молодих людей.
 • Зловживання може викликати моментальну смерть через зупинку серця або аритмію.
 • Ризик травматизму вдома, на роботі і в транспортних засобах. Загроза для себе і оточуючих.
 • На третьому по смертності, після онкології і серцево-судинних захворювань.
 • До 50% вбивств скоєно в стані алкогольного сп'яніння.
 • У десятки разів підвищує схильність до суїциду.
Лікування алкоголізму в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю