Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

divider-img
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування алкоголізму у Харкові

Лікування алкоголізму в ХарковіЦентр «Нове Життя» пропонує повний спектр послуг лікування алкогольної залежності, включаючи виведення із запою в Харкові, проведення кодування і реабілітацію в стаціонарі. Довіряючи нашим фахівцям, ви можете не сумніватися в анонімності та результативності терапії. Прогресивні методики, великий досвід порятунку пацієнтів з різними стадіями хвороби, індивідуальне складання програм відновлення, доступні ціни – все це робить нас ідеальним місцем для охочих перемогти згубну пристрасть і почати нове тверезе життя.

Серйозною проблемою для багатьох сімей, де є алкоголіки, є небажання хворого визнавати факт залежності від спиртного. У подібній ситуації важливо знайти аргументи для переконання, адже без кваліфікованого лікування є ризик відмови печінки або нирок, інфаркту, інсульту, отруєння неякісним алкоголем і смерті. Якщо самостійно впоратися не виходить, звертайтеся до нас для виклику мотиваційної бригади. Досвідчені психологи приїдуть в будь-який час доби і отримають добровільну згоду на госпіталізацію, пояснивши ризики згубної пристрасті, позбавивши від страхів, пов’язаних з перебуванням в стаціонарі.

 

Сучасні підходи до лікування алкозалежності в центрі “Нове Життя”

Подолати алкоголізм можна шляхом планомірного позбавлення від потреби в спиртному на рівні фізіології і психіки. В наркологічному центрі “Нове Життя” в Харкові терапія проходить в кілька етапів за індивідуально складеними програмами:

 1. Діагностика передбачає здачу біохімічних аналізів, ультразвукове обстеження внутрішніх органів, ЕКГ, консультацію нарколога, психолога.
 2. Виведення із запою здійснюється, якщо залежний безконтрольно приймає спиртні напої протягом 1-2 днів і довше. Детоксикація здійснюється в стаціонарі (переважно) або на дому за допомогою якісних препаратів: заспокійливих, анальгетиків, вітамінів, ноотропів, кардіопротекторів, діуретиків, гепатопротекторів в персонально розрахованому дозуванні. Нарколог знаходиться поруч з пацієнтом до стійкого поліпшення самопочуття.
 3. Закріпити ефект наркологічного лікування дозволяє кодування за допомогою гіпнозу, підшивки або вливання.
 4. Курс психокорекції – обов’язковий етап відновлення, що дозволяє виявити та усунути тригери хвороби, змінити світогляд, стимулювати хворого завжди дотримуватися тверезості, відмовитися від спілкування з колишніми друзями і поставити собі нові життєві цілі. Реабілітація базується на програмі 12 кроків, принципах терапевтичної спільноти з додаванням прийомів гештальт-терапії, арт-терапії, психоаналізу, психодрами тощо.
 5. Ресоціалізація, під час якої колишні алкоголіки вчаться нормам міжособистісного спілкування, тренують стійкість до стресів, знаходять безпечні хобі, відновлюють навички, які допоможуть знайти роботу і не відчувати себе ізгоєм в суспільстві.

 

Анонімне кодування від алкоголізму

У нашому центрі в Харкові можна закодуватися від алкоголю на термін від 1-3 місяців до 3-5 років, не сумніваючись в конфіденційності обслуговування і успішності процедури. Кодування проводиться після перевірки на відсутність протипоказань за допомогою наступних методик:

 • підшивання;
 • вливання;
 • гіпноз.

У перших двох випадках в організм пацієнта вводяться ліки (еспераль, вівітрол, торпедо, тетлонг), що блокують розщеплення етилового спирту і викликають інтоксикацію при вживанні спиртного. Гіпнотерапія передбачає вплив на підсвідомість і формування заборони на вживання алкоголю.

 

Вартість лікування алкоголізму в Харкові

Коли необхідне лікування алкоголізму, ціна для хворих та їхніх близьких має значення. У нашому центрі в Харкові є можливість пройти відновний курс без захмарних фінансових витрат, причому вартість включає всі необхідні послуги:

 • розміщення в комфортабельних номерах;
 • допомога психологів і наркологів в режимі 24/7;
 • виведення із запою, стабілізація стану;
 • кодування індивідуально підібраним методом;
 • індивідуальні, групові, сімейні тренінги з психотерапевтом;
 • збалансоване п’ятиразове харчування;
 • доступ в спортивний зал, заняття медитацією, йогою;
 • зустрічі з консультантами, які змогли вилікуватися від алкогольної залежності.

Остаточна сума розраховується з урахуванням тривалості та стадії захворювання, фізичного і психічного стану, необхідності в кодуванні від алкоголю, персональних побажань щодо умов розміщення.

 

Ефективна допомога при алкоголізмі в Харкові

Підтримувати репутацію центру, де дійсно допомагають вилікуватися від алкогольної залежності, нам допомагають такі особливості роботи:

 1. Розробка плану лікування з урахуванням стажу, стадії алкоголізму, темпераменту і характеру пацієнтів, а також першопричин захворювання.
 2. Використання комплексного підходу (наркологічне + психотерапевтичне лікування).
 3. Надання допомоги в цілодобовому режимі – ви можете зателефонувати нам і розповісти про проблему в будь-який час.
 4. Надання послуг сімейної психотерапії і позбавлення від співзалежності для родичів.
 5. Кваліфікований персонал – у нас працюють лікарі з багаторічним стажем, знайомі з усіма тонкощами боротьби з алкоголізмом.

Без кваліфікованої допомоги нарколога і психотерапевта остаточно вилікувати алкоголіка в Харкові неможливо, тому, якщо хочете впоратися з хворобою або врятувати родича, телефонуйте в наш центр за номерами (099) 427-93-03, (098) 904-73-73 для запису на консультацію!

Дізнатися вартість лікування
ЯК ВИЛІКУВАТИ АЛКОГОЛІЗМ?
 • Мотивація

  Мотивація

 • Медичний огляд

  Медичний огляд

 • Спостереження у стаціонарі

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Реабілітація

  Реабілітація

 • Ресоціалізація

  Ресоціалізація

 • Адаптаційна програма

  Адаптаційна
  програма

8Фактів про
зловживання
алкоголем
 • Близько 70% чоловіків, які зловживають алкоголем не доживають до 50 років.
 • Викликає виразку, захворювання серця, цироз печінки, поліневрити, порушення в роботі кори головного мозку.
 • Важке алкогольне отруєння - часта причина гибелі молодих людей.
 • Зловживання може викликати моментальну смерть через зупинку серця або аритмію.
 • Ризик травматизму вдома, на роботі і в транспортних засобах. Загроза для себе і оточуючих.
 • На третьому по смертності, після онкології і серцево-судинних захворювань.
 • До 50% вбивств скоєно в стані алкогольного сп'яніння.
 • У десятки разів підвищує схильність до суїциду.
Лікування алкоголізму в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю