Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

block-divider
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування наркоманії у Чернігові

Яким би маленьким не був термін вживання психостимуляторів, людині потрібна детоксикація в Чернігові та подальша реабілітація в умовах стаціонару. Кращим місцем для фізичного та психоемоційного відновлення стане центр «Нове Життя», де вже понад 13 років рятують пацієнтів, що пристрастилися до героїну, амфетаміну, солі, спайсу, метадону, кокаїну та інших заборонених речовин. Ми забезпечуємо хворим комплексну медичну та психотерапевтичну допомогу, гарантуючи безпеку, уважність персоналу і результативність програми.

 

Як проходить лікування від наркотиків в наркологічному центрі “Нове Життя”

Консультація нарколога в ЧерніговіЩоб позбутися від патологічної тяги до ПАР, наркоману необхідно:

 1. Пройти ретельне обстеження, побувати на консультації у нарколога і психотерапевта.
 2. Очистити організм від токсинів і відновити роботу внутрішніх органів. Детоксикація може проводитися в звичайному (від 2-3 до 7 днів) або ультрашвидкому (6-8 годин) варіанті за допомогою крапельниць та додаткових процедур, спрямованих на виведення небезпечних речовин.
 3. Поміняти світосприйняття, позбутися від першопричин хвороби і стабілізувати психоемоційний фон в рамках реабілітаційного курсу. Психологи і психотерапевти складають індивідуальний план лікування із застосуванням елементів програми 12 кроків, системи наставництва, когнітивно-біхевіоральної та гештальт-терапії, групової та індивідуальної терапії та інших методик.
 4. Підготуватися до повернення до нормального життя. Соціальна адаптація передбачає відновлення професійних, комунікативних навичок, інтелектуальних здібностей і вироблення ефективних, безпечних механізмів виходу з стресових ситуацій.

Ми пропонуємо пацієнтам лікування наркоманії, ціна якого включає повний спектр послуг лікування, харчування, проживання і розраховується з урахуванням сукупності факторів:

 • стажу і стадії залежності;
 • виду і дозування прийнятих наркотиків (це впливає на тривалість перебування в наркологічному стаціонарі);
 • умов розміщення;
 • способу зняття наркотичної ломки;
 • потреби в залученні вузьких фахівців (кардіолога, гастроентеролога, ендокринолога і т.д.);
 • попереднього досвіду боротьби з хворобою – тим, хто раніше здійснював невдалі спроби вилікуватися, як правило, необхідно більше часу на відновлення.

 

Стадії наркозалежності: чому потрібна консультація нарколога

Наркоманія відноситься до найбільш небезпечних захворювань, оскільки в рівній мірі зачіпає психіку і фізичний стан організму. Залежно від типу психостимулятора залежність може розвинутися після 1-2 доз або через кілька тижнів або місяців вживання. Кожен з етапів хвороби має свої особливості:

 1. Спочатку людина вживає наркотики з цікавості, заради задоволення або як протест, отримуючи задоволення і не усвідомлюючи небезпеку заборонених речовин.
 2. Перша стадія характеризується усвідомленим прагненням приймати психоактивні препарати, пошуком внутрішніх виправдань своїм діям, формуванням асоціації наркотиків з позитивними емоціями.
 3. На другій стадії з’являється фізіологічна залежність – без чергової дози розвивається ломка. Поступово зростає доза і зменшується проміжок між прийомами амфетаміну, героїну, солі і т.д. Хворий втрачає соціальні навички, інтелектуально деградує, стикається з проблемами в роботі внутрішніх органів.
 4. При запущеній наркозалежності відбуваються незворотні зміни в серці, печінці, нирках, нервовій системі, стирається грань між реальністю і галюцинаціями, виникає ризик здійснення суїциду, передозування і наркотичної коми.

Без своєчасної наркологічної допомоги стан наркомана буде стрімко погіршуватися, аж до відмови внутрішніх органів, розвитку психічних розладів і летального результату. Кваліфікований нарколог в Чернігові необхідний кожному, хто приймає психостимулятори, щоб:

 • оцінити тяжкість фізичного і психічного стану;
 • визначити стадію і вид наркоманії;
 • призначити додаткові обстеження;
 • розробити персональну програму терапії, включаючи підбір ліків та їх дозування з урахуванням віку, хронічних захворювань, ваги та інших факторів;
 • відслідковувати динаміку стану в період зняття наркотичної ломки;
 • підтвердити очищення організму, щоб наркоман міг почати курс психокорекції.

 

Анонімна наркологічна допомога в Чернігові

Зіткнувшись з такою проблемою, як наркоманія, людина і його рідні зацікавлені в тому, щоб лікування було ефективним і конфіденційним. У нас можна пройти медикаментозну терапію і реабілітацію без сумнівів в поширенні інформації про діагноз і час відновлення. Ми серйозно підходимо до питання забезпечення анонімності:

 • наймаємо професійних співробітників, які дотримуються норм медичної етики;
 • забезпечуємо охорону території для профілактики проникнення сторонніх;
 • піклуємося про цифровий захист інформації;
 • повідомляємо відомості про хід терапії близьким родичам після узгодження з пацієнтом.

Наш наркологічний центр в Чернігові працює в цілодобовому режимі і має все необхідне для організації лікування пацієнтів з будь-якою стадією залежності – телефонуйте для консультації, запису на прийом або виклику лікаря додому за номером (099) 427-93-03 або (098) 904- 73-73!

Дізнатися вартість лікування
3 Рівні наркотичної залежності
Перший рівень

Наркоман втрачає захисні функції і реакції організму, у нього підвищується толерантність до наркотику. Наркоману потрібно постійно підвищувати дозу для досягнення ефекту ейфорії.

Другий рівень

Розвивається звикання до наркотику, життя наркомана все більше підпорядкована пошуку чергової дози, він рве зв'язки з друзями і рідними, може піти з дому і спілкуватися тільки з тими, хто розділяє його пристрасть до наркотику.

Третій рівень

Фізична залежність. У наркомана атрофуються почуття і інстинкти (голод, спрага і сексуальний потяг). Наркоман не може виконати сімейні функції, бути батьком або матір'ю сімейства, не може будувати кар'єру.

Як вилікувати наркоманію?
 • Як вилікувати наркоманію?

  Мотивація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Медичний огляд

 • Як вилікувати наркоманію?

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Як вилікувати наркоманію?

  Реабілітація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Ресоціалізація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Адаптаційна
  програма

Лікування наркоманії в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю