Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

block-divider
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування наркоманії в Рівному

Наркоманія постала як гостра соціальна проблема для всіх верств населення нашої країни. Залежність від наркотичних речовин протягом останніх десятиліть перетворилася на біду для всього людства. Від неї страждають люди, різні за статтю, віком, соціальною приналежністю. Лікування наркозалежності являє собою вагому проблему через специфічне формування хвороби.

Але труднощі не означають, що позбутися від звички несила. Будь-який наркоман піддається терапевтичним заходам, що базуються на обґрунтованих наукою методах. Лікування хвороби — тривалий процес, запорукою успіху якого є поетапна допомога пацієнту. Консультація психолога завжди передує терапії, оскільки, перш за все, з’ясовується серйозність намірів залежного позбутися згубної пристрасті.

Стадії наркотичної залежності

Тривале вживання наркотичних речовин призводить до регресу особистості, руйнує її фізичне та психічне здоров’я, врешті-решт є причиною ранньої смерті. Таким розвитком подій закінчується хвороба, якщо вчасно не вилікувати наркомана. Наркоманію поділяють на три стадії, які протікають в чотири етапи:

 • перше знайомство з наркотиками;
 • вживання засобів;
 • тривалий етап вживання;
 • стійка залежність.

Перша стадія характеризується цікавістю, що особливо властива юним персонам. У них є бажання спробувати наркотики, про які так багато чуток, і пережити раніше ейфорію. Після першого вживання забороненого засобу можуть бути два результати: або людина відмовляється від наркотику, або продовжує його вживання, наражаючи себе на розвиток залежності.На другій стадії відбувається зростання дози, оскільки організм потребує більше для отримання насолоди, релаксу. Серед наркотично залежних формується своя компанія, для якої характерні ті чи інші речовини, поведінка, культура мовлення, музика тощо. Звикання до вживання препаратів поступово переростає в хворобу, а саме – в залежність. Це пояснюється законом дози: приймаючи токсичні речовини, людина завжди переходить з менших порцій на більші. На другій стадії ще легко позбутися наркозалежності, адже організм повністю не наситився токсичними речовинами. Якщо вчасно звернутися за допомогою у спеціалізований центр, такий, як «Нове життя» у Рівному, то можна припинити розвиток хвороби.На третій стадії в організмі наркозалежного відбуваються незворотні фізіологічні зміни. Мозок без речовин вже не може самотужки утримувати хімічний баланс, сталість середовища, сприймати навколишній світ. Всі наркомани, які дійшли до цього етапу, помирають від передозування наркотиків або від так званої ломки. Реабілітаційний центр береться за лікування залежності, незважаючи на особливості пацієнтів.

Методи лікування від наркотиків, Рівне

При надходженні хворого в центр лікування наркоманії психолог надає консультацію, щоб допомогти пацієнту визначитися з намірами. Після згоди на процедури хворий проходить лабораторне і об’єктивне обстеження.

Після отримання результатів огляду за справу беруться професіонали загального профілю. Залежного індивідуально обстежує терапевт, але при необхідності запрошують наркологів, ЛОР-лікарів, кардіологів. Вони проводять оцінку фізичного здоров’я пацієнта, роблять висновки щодо пристосування організму у нових умовах.Ще один етап лікування залежності — детоксикація. Розробляється індивідуальний план щодо медикаментозного втручання, який складається з раціональних способів дезінтоксикації, підтримки функціонування органів і блокування абстиненції.Для полегшення стану пацієнта при відмові від наркотиків застосовують не тільки лікарські засоби, а також процедури, неординарні методики (лімфодренаж, мануальну терапію).

Що відбувається на фінальному етапі лікування

Завершенням терапії є застосування сироваток, які викликають несприйняття наркотиків. Коли фізична залежність подолана, то спеціалісти допомагають відновити стабільний емоційний фон. Ефективне лікування наркоманії передбачає допомогу психологів, психіатрів, які застосовують прогресивні методи. Лікарі можуть запропонувати гіпноз, групові заняття, вивчення техніки контролю емоцій, йогу та багато інших заходів.

Ціна лікування від наркотичної залежності

Ціна позбавлення від наркоманії в місті Рівне залежить від багатьох факторів:1.   Повного лабораторного та інструментального обстеження хворого.2.   Медикаментозного лікування з застосуванням провідних розробок і новітніх технологій.3.   Харчування, проживання пацієнта та іншого.На вартість лікування для наркоманів впливають також інші види залежності та супутні захворювання. Про цінову політику медичного центру «Нове життя» ви можете дізнатися на сайті компанії або за телефоном.

Дізнатися вартість лікування
3 Рівні наркотичної залежності
Перший рівень

Наркоман втрачає захисні функції і реакції організму, у нього підвищується толерантність до наркотику. Наркоману потрібно постійно підвищувати дозу для досягнення ефекту ейфорії.

Другий рівень

Розвивається звикання до наркотику, життя наркомана все більше підпорядкована пошуку чергової дози, він рве зв'язки з друзями і рідними, може піти з дому і спілкуватися тільки з тими, хто розділяє його пристрасть до наркотику.

Третій рівень

Фізична залежність. У наркомана атрофуються почуття і інстинкти (голод, спрага і сексуальний потяг). Наркоман не може виконати сімейні функції, бути батьком або матір'ю сімейства, не може будувати кар'єру.

Як вилікувати наркоманію?
 • Як вилікувати наркоманію?

  Мотивація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Медичний огляд

 • Як вилікувати наркоманію?

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Як вилікувати наркоманію?

  Реабілітація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Ресоціалізація

 • Як вилікувати наркоманію?

  Адаптаційна
  програма

Лікування наркоманії в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю