Лікування ігроманії в Рівному

Залежність від азартних ігор називають ігроманією або лудоманією. Важливо пам’ятати, що така хвороба не обійдеться без особливого лікування. Проблема залежності від ігор виникла в той самий час, коли з’явилась велика кількість азартних ігор. Зараз не обов’язково бути гравцем для того, щоб заробити гроші. Майже 90% ігроманів не мають уяви про те, наскільки шкідливими можуть бути такі розваги.

Цю хворобу можна вважати особливою, тому що виявити її досить складно. Приховане захворювання одразу непомітне, адже відсутні явні ознаки, наприклад, якщо порівняти його з алкогольною або наркотичною залежністю.

Та проблема така ж серйозна, як і наркоманія, і вона передбачає спеціальне лікування. Якщо пустити все на самоплив, наслідки неможливо буде передбачити.

Залежність від азартних ігор

Тож як розпізнати, що ви потребуєте лікування та які ознаки характерні для ігрової залежності? Розповсюдженими серед них вважаються наступні:

 • неконтрольований азарт. Якщо вам важко тримати себе під контролем і ви не маєте змоги в будь-який момент зупинитись, доки не витратили всі гроші та час, то це говорить про те, що підступна хвороба активно розвивається. В такому разі не обійтись без лікування;
 • хворий приховує те, як саме йому подобається проводити час. Якщо ігроману важко повернутись до життя після гри, то він вже стоїть на цій слизькій дорозі;
 • залежний від ігор продовжує знаходитись в своєму ігровому світі навіть тоді, коли не має грошей. Людина починає залазити в борги и ладна віддавати останні речі аби отримати можливість знову зіграти;
 • втрачається час, він спливає в нікуди. Хворий вважає, що він грає всього декілька хвилин, а насправді може бути декілька годин.

Всі ці ознаки говорять про те, що без лікування комп’ютерної залежності не обійтись. Але довірити його можна професіоналам – потрібно звернутись в реабілітаційний центр «Нове життя» до досвідчених фахівців.

Якщо бажання грати підкріплюється бажанням заробити гроші, то наслідком може бути повна їх втрата. Хвора людина сама того не помічаючи, бере гроші в борг та ладна продати все, аби продовжити гру.

Ігрова залежність в Рівному

Всього виділяють чотири основні стадії лудоманії:

 1. Людина періодично грає та сподівається заробити трохи грошей. Щоб позбавитись від такої залежності, потрібно мінімум часу.
 2. Людина, яка перебуває на другій стадії залежності, часто відчуває розпач, а тому, може в будь-який момент кинути друзів і сім’ю, забути про роботу і свої обов’язки. Якщо не звернутись за допомогою в короткий проміжок часу, наслідки неможливо буде не передбачити.
 3. На третій стадії не обійтись без допомоги фахівців, до того ж, лікування лудоманії може зайняти деякий час.
 4. Четверта стадія супроводжується відчуттям повної безнадійності, а в деяких випадках хворого починає переслідувати думка про закінчення життя самогубством. На такій стадії лікування повинно бути терміновим і чим раніше звернутись за допомогою, тим більше шансів допомогти людині.

Лікування лудоманії в Рівному

На початковій стадії дуже цінною вважається допомога психолога. Лікування включає в себе повернення хворого залежного до нормального життя, де є місце для родини, роботи, відпочинку. Коли ситуація складна, допоможе психотерапевт.

Якщо ви вирішили звернутись за допомогою в приватну клініку, то серед переваг сервісу слід відмітити наступне:

 • допомогу надають досвідчені професіонали, які знають, що треба робити в складних ситуаціях;
 • індивідуальний підхід до вашої проблеми гарантований;
 • лікування залежності від ігрових автоматів та реабілітація хворих проводиться анонімно, а отже, не має жодних причин для того, щоб відкладати візит у клініку;
 • шанс вилікувати залежність від комп’ютерних ігор та повернутись до нормального життя є у кожного пацієнта – головне не втрачати надію та сподіватись на те, що професіонали забезпечать повноцінну підтримку.

Якщо ви бажаєте отримати швидкий результат та позбавитись від лудоманії раз і назавжди, зверніться в приватну клініку «Нове життя». Лікування ігроманії в нашій клініці проводиться індивідуально, залежно від стадії та особливостей поведінки хворого.

Вартість лікування залежить в першу чергу від тривалості курсу, кількості спеціалістів, які будуть задіяні для отримання гарного ефекту, а також від ліків, що будуть використані впродовж всієї терапії. У будь-якому разі, якщо ви потребуєте допомоги або близька вам людина втратила смак життя через свою залежність – не гайте часу, зверніться до професіоналів!

Дізнатися вартість лікування
9Ознак
ігромана
 1. Кожна думка людини пов'язана з азартною грою
 2. Постійні обговорення минулих ігор, аналіз і складання сценарію майбутніх
 3. Постійний пошук грошей
 4. Нав'язлива ідея відігратися
 5. Дратівливість і злість при неможливості зіграти
 6. Постійні невдалі спроби покінчити з грою
 7. Приховування суми програшу від близьких людей
 8. Таємні походи в гральні заклади
 9. Звільнення з роботи, розбрат з рідними, втрата сім'ї і друзів
100% ПЕРЕМОГА НАД ІГРОВОЮ ЗАЛЕЖНІСТЮ
arrow
100% ПЕРЕМОГА НАД ІГРОВОЮ ЗАЛЕЖНІСТЮ
ЗВ’ЯЗОК

Ви телефонуєте нам або
залишаєте заявку на сайті

arrow
100% ПЕРЕМОГА НАД ІГРОВОЮ ЗАЛЕЖНІСТЮ
консультація

Наш спеціаліст відповість
на Ваші запитання, і надасть безкоштовну консультацію

100% ПЕРЕМОГА НАД ІГРОВОЮ ЗАЛЕЖНІСТЮ
ДОГОВІР

Підписання договору,та розміщення
пацієнта в стаціонарі.

Лікування ігроманії в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю