Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

divider-img
 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування алкоголізму у Чернігові

Як часто кожен з нас знаходить привід випити? Як правило, таке бажання закономірно з’являється на всенародні свята, родинні події, з нагоди зустрічі старих друзів тощо. А є люди, яким приводу шукати не треба. «Зелений змій» цілком і повністю володіє їхнім тілом і душею. Алкозалежні, як і наркомани, часто не розуміють своєї проблеми. Хвороба повільно, але вбивчо впливає на їх організм. Проте вилікувати алкоголіка можна.

Ефективне лікування алкозалежності

Існують три складові лікування алкозалежності, кожна з яких однаково важлива:

 1. Детоксикація.

Після тривалого вживання спиртних напоїв у хворого виникає абстинентний синдром, або «ломка» в народі. Вивід токсинів – перший крок до нормалізації обмінних процесів, покращення сну та настрою. Ліки від алкоголю вводяться за допомогою крапельниць у стаціонарі. Детоксикація в середньому триває 3-5 днів. За потреби застосовують прискорені інтенсивні програми (плазмаферез і гемосорбція), які дозволяють людині повернутися в адекватний стан вже за 1-2 дні.

 1. Реабілітація.

Полегшивши фізіологічний стан хворого, зупинятися в жодному разі не можна, необхідно подолати його психологічний потяг до оковитої. Це завдання вирішується за допомогою амбулаторних, стаціонарних реабілітаційних програм у спеціалізованих центрах і клініці. Наприклад, таких, як наркологічний центр «Нове Життя» в місті Рівне. Тут застосовують перевірені роками когнітивно-поведінкові методи лікування пацієнтів суміжно з медикаментозною підтримкою. Психологічну підтримку отримує не тільки сам залежний, але і його родичі. Реабілітаційний період триває в середньому 6-12 місяців.

 1. Постреабілітаційна підтримка.

Важкою хворобою є алкоголізм, лікування якого вимагає терпіння і часу. Але яке б ефективне лікування алкоголізму не проводилося, завжди є загроза зриву. Аби це попередити, по завершенню лікування хворому варто відвідувати спеціальні корекційні заняття в групах, де навчають стримувати свій емоційний стан навіть у стресових ситуаціях.

Виведення із запою в Рівному

У багатьох випадках хворі на алкозалежність безвідповідально ставляться до своєї хвороби, якщо навіть добровільно приймають лікування в стаціонарі. З метою попередження цієї проблеми наркоцентр в Рівному застосовує низку процедур:

 1. Психотерапевтичні. За допомогою психотерапії створюються нові здорові звички. Як результат, змінюється відношення до спиртних напоїв і їхньої ролі у житті, людина розуміє необхідність тверезості, вчиться долати патологічний потяг до випивки, ставити перед собою тривалі перспективи на подальше життя. Серед методів, які вважаються найбільш ефективними, виділяють:
 • когнітивно-поведінкову терапію (КПТ);
 • емоційно-раціонально-поведінкову терапію;
 • десенсибілізацію і переробку рухом очей (EMDR, англ.);
 • групи взаємодопомоги.
 1. Медикаментозні процедури.

За допомогою лікарських засобів створюються умови, за якими випитий спирт не дарує людині насолоду, а призводить до стрімкого погіршення фізично-тілесного стану. Розуміння ситуації стримує хворого від подальших спроб. Таке лікування від алкоголю припустиме тільки по завершенню детоксикації і огляду стану здоров’я. Останньою новинкою є застосування блокаторів опіатних рецепторів.

 1. Ін’єкції.

Дисульфірам. Препарати на його основі вводяться внутрішньовенно, накопичуючись в організмі і ніяк не впливають на стан здоров’я. Але перше потрапляння оковитої всередину активує медпрепарат – частішає серцебиття або навіть зупиняється дихання. Пом’якшені ліки з налтрексоном блокують приємне відчуття сп’яніння без загрози життю.

4. Комбіновані процедури.Подвійний ефект спостерігається від комбінації психогенних і медикаментозних способів. Під гіпнозом пацієнту навіюється несумісність алкоголю і лікарського засобу. Однак і винятково такими методами позбутися алкозалежності не вийде. Завдання хворого і його найближчого оточення – почати життя знову і самому вирішити проблему назавжди.

Анонімне кодування від алкоголізму, Рівне

«Відворот» на пиття горілки можна «навести» кодуванням чи гіпнозом. Навіяна підсвідомо програма «показує» хворому наслідки порушення заборони на спиртне. Але тут дуже важливо, щоб алкоголік був схильний до навіювання і сам хотів вилікуватися. Альтернативою гіпнозу є кодування за методом лікаря А. Довженка. Пацієнта переконують, що він важко сприймає алкоголь, підкріплюють слова відповідними маніпуляціями. Дані методи можна застосовувати анонімно за бажанням пацієнта або його сім’ї. Ціна лікування алкоголізму у наркологічному центрі «Нове Життя» залежить від стану пацієнта і ступеня його залежності. У будь-якому випадку пам’ятайте, що не варто опускати руки, а треба терміново звертатися до фахівців!

Дізнатися вартість лікування
ЯК ВИЛІКУВАТИ АЛКОГОЛІЗМ?
 • Мотивація

  Мотивація

 • Медичний огляд

  Медичний огляд

 • Спостереження у стаціонарі

  Спостереження у
  стаціонарі

 • Реабілітація

  Реабілітація

 • Ресоціалізація

  Ресоціалізація

 • Адаптаційна програма

  Адаптаційна
  програма

8Фактів про
зловживання
алкоголем
 • Близько 70% чоловіків, які зловживають алкоголем не доживають до 50 років.
 • Викликає виразку, захворювання серця, цироз печінки, поліневрити, порушення в роботі кори головного мозку.
 • Важке алкогольне отруєння - часта причина гибелі молодих людей.
 • Зловживання може викликати моментальну смерть через зупинку серця або аритмію.
 • Ризик травматизму вдома, на роботі і в транспортних засобах. Загроза для себе і оточуючих.
 • На третьому по смертності, після онкології і серцево-судинних захворювань.
 • До 50% вбивств скоєно в стані алкогольного сп'яніння.
 • У десятки разів підвищує схильність до суїциду.
Лікування алкоголізму в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?
Що входить в програму лікування?
Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Що входить в програму лікування?
Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Що входить в програму лікування?
Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Що входить в програму лікування?
Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Що входить в програму лікування?
Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Що входить в програму лікування?
Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Що входить в програму лікування?
Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Що входить в програму лікування?
Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря
консультація лікаря


Наші статті
Блокада або підшивка від алкозалежності - “Нове Життя” Чернівці.
Блокада або підшивка від алкозалежності

Лікування алкоголізму в Чернівцях проходить в кілька етапів, кожен з яких дозволяє наблизитися до остаточної відмови від вживання спиртних напоїв. [...]

Читати статтю
Созависимость при наркомании: симптомы, причины, лечение - “Новая Жизнь” Львов.
Співзалежність при наркоманії: симптоми, причини, лікування

Життєво важливим є лікування для наркоманів Львів, але допомоги фахівців потребують також і їх родичі. Вони настільки сильно занурюються в [...]

Читати статтю