Пивний алкоголізм: як кинути пити пиво

Пивний алкоголізм: як кинути пити пиво

Одним з популярних напоїв у всьому світі є пиво. Популярність пива активно підтримується рекламними роликами, в яких виробники цього пінного напою стверджують, що це єдиний засіб, здатний втамувати спрагу, допомогти в налагодженні контактів з оточенням. Однак про шкоду пива виробники часто замовчують.

Цей напій став загальнодоступним, його можна знайти на прилавках магазинів, у невеликих кіосках, тому не дивно зустріти в парку людей, що прогулюються з пляшкою пива в руці. При цьому в оточуючих це не викликає обурення. Однак важливо розуміти, що пивний алкоголізм став справжньою проблемою сучасного світу. Доступність призвела до того, що з напоєм підлітки знайомляться в ранньому віці, і допомога кваліфікованого персоналу наркоцентру «Нове життя» необхідна вже в двадцятирічному віці.

Пивний запій: симптоми

Визначити, що людині необхідна допомога досить важко, особливо на початкових стадіях. Причина в тому, що багато хто не вважає, що цей слабоалкогольний напій пити регулярно шкідливо, і вживає його щодня. Як результат, зловживання призводить до розвитку стійкої залежності. Вилікувати алкоголіка Вінниця можна, тільки звернувшись в наркологічний центр, де працюють кваліфіковані спеціалісти.

До числа ранніх симптомів залежності від пінного напою відносять:

  • вживання пива кілька разів протягом одного тижня: на цій стадії людина не шукає приводу випити одну, дві пляшки, повернувшись увечері з роботи або спілкуючись в колі друзів;
  • поступове збільшення щоденної дози: тепер, щоб отримати задоволення від напою, потрібна не одна пляшка, а три-чотири, випитих протягом вечора;
  • бажання випити пива виникає спонтанно.

Якщо на цій стадії не приділити уваги здоров’ю, з часом проблема прогресує та її рішенням стане кодування від алкоголізму в Вінниці.

Класичними ознаками хронічного пивного алкоголізму є:

  • постійне і непереборне бажання випити;
  • в організмі алкоголіка розвивається толерантність (навіть від великої дози спиртного сп’яніння не настає);
  • небажання і неможливість зупинитися: випивши трохи, людина вже не може зупинитися, їй вже необхідна допомога нарколога, який зможе допомогти і здійснити виведення із запою Вінниця;
  • розвивається алкогольна амнезія, коли через провали в пам’яті людина не пам’ятає про ті події, які відбулися під час і після закінчення застілля.

Синдром пивного серця

У людей, що зловживають спиртними напоями, поступово розвивається синдром «пивного серця», коли серцевий м’яз втрачає пружність, стає в’ялим, що заважає качати кров. Справа в тому, що в пінний напій як стабілізатор виробники додають кобальт, норма якого перевищує в кілька разів допустиму норму. Ця речовина стимулює роботу серця, воно працює на межі можливості, що поступово призводить до відмирання клітин, збільшення розмірів серця.

На жаль, багато хто вживає пиво не з метою сп’яніти, а, щоб відпочити, спілкуючись із друзями, після важкого робочого дня. Масова пропаганда зробила цей напій ледь не надбанням нашої країни. Виробники пропонують його, як нешкідливий продукт, часто замовчуючи про ту шкоду і ту небезпеку, яку він становить для здоров’я.

Крім синдрому «пивного серця», коли серцевий м’яз збільшується в розмірах, вживання хмільного напою впливає на гормональний фон людини. Симптомами пивного алкоголізму є жирові відкладення, що накопичуються навколо талії, збільшення розміру молочних залоз у чоловіків. Вживання пива жінками має зворотну дію. Штучні аналоги естрогенів, що входять до складу напою, підсилюють вироблення чоловічих гормонів. У представниць прекрасної статі грубіє голос, з’являється волосся над верхньою губою.

Регулярне вживання пива призводить до загибелі клітин головного мозку, як наслідок – розвиток недоумства, деградації.

Лікування пивного алкоголізму в наркоцентрі «Нове життя» в м. Вінниці

Впоратися з проблемою, вилікувати алкоголізм допоможуть спеціалісти наркологічного центру «Нове життя» у Вінниці. Запропонована методика включає наступні етапи надання допомоги:

  • детоксикація або виведення з організму токсинів;
  • становлення ремісії: на цьому етапі з пацієнтом проводиться робота психологів, в результаті людина усвідомлює проблему, у неї з’являється мотивація;
  • підтримуюча терапія, закріплює досягнутий результат.

Небезпека пивного алкоголізму в тому, що захворювання прогресує непомітно, але стрімко. Якщо ви зіткнулися з проблемою, не тягніть, звертайтеся до спеціалістів наркологічного центру «Нове життя».