Як кинути пити раз і назавжди

Як кинути пити раз і назавжди

Проходячи лікування алкоголізму Львів, більшість залежних вірить в те, що в майбутньому вони будуть вільні від тяги до спиртних напоїв. Але статистика говорить про високий відсоток рецидивів, причому вони можуть траплятися через різні часові проміжки. Одні повертаються до небезпечної пристрасті через 1-2 тижні, інші перестають вести тверезий спосіб життя через пів року, а хтось зривається через 2-3 роки. Чому терапія виявляється неефективною? Як допомогти собі або родичу остаточно перемогти хворобу? Відповіді ви знайдете в нашій статті.

Причини зривів після лікування алкоголізму

Спровокувати повернення до згубної пристрасті здатні:

 1. Несприятливе оточення. Спілкування з колишньою компанією колись приведе до того, що колишній алкоголік почне пити.
 2. Стресові фактори – розрив відносин, звільнення з роботи, конфлікти вдома, фінансові складності.
 3. Непроходження або часткове проходження реабілітаційного курсу.
 4. Відсутність підтримки сім’ї, друзів.
 5. Не усунені причини захворювання.
 6. Відсутність повсякденних справ. Якщо нічого не робити – не працювати, не допомагати по дому, то шанс знову запити від нудьги надзвичайно високий.
 7. Внутрішнє невдоволення собою, переоцінка своїх можливостей. Людина намагається боротися з патологічними бажаннями, не звертаючись за професійною допомогою, і зривається.

Формування сильної мотивації до одужання

Щоб терапія від алкозалежності була ефективною, недостатньо провести виведення із запою Львів, потрібно дати хворому стимул вилікуватися. Саме відсутність внутрішнього бажання не дає алкоголікам остаточно кинути пити. Лише одиниці самостійно приходять до розуміння необхідності лікуватися, іншим для цього потрібне спілкування з наркологом і психологом. Лікарі знаходять правильні слова, щоб допомогти пацієнтові:

 • перестати ігнорувати проблему, визнати себе залежним;
 • усвідомити тяжкість наслідків зловживання алкоголем;
 • побачити перспективи, що відкриваються при дотриманні тверезого способу життя;
 • позбутися страхів, пов’язаних з лікувальним процесом;
 • знайти готовність боротися за власне здоров’я, довголіття.

Родичам складно взаємодіяти з алкоголіком, найчастіше розмова закінчується скандалом, тому запросити лікаря додому або організувати спілкування в нашому центрі – найкраще рішення. Результатом бесіди стане усвідомлена згода проходити терапію та готовність хворого змінюватися заради світлого майбутнього. Подібний підхід мінімізує ймовірність рецидивів надалі, оскільки людина робить те, в чому сама бачить необхідність, і розуміє, якою хоче стати.

Медичне кодування алкозалежності – перший етап боротьби

Залежність від спиртного розвивається на кількох рівнях, і почати з нею боротися слід з усунення фізичної потреби. Мова йде не тільки про детоксикацію, але також про формування негативного сприйняття алкоголю за допомогою кодування. Є два варіанти, як закодуватися – вливання (внутрішньовенне введення препарату) і підшивка (операція з розміщення капсули з ліками в тілі пацієнта). Процедура практично безболісна, швидка і дозволяє на певний термін позбавити людину від захоплення спиртним. Введений препарат блокує здатність організму нейтралізувати спирт, тому при вживанні навіть малої кількості випивки розвивається сильна інтоксикація.

Медикаментозне кодування формує базу для психологічного відновлення, допомагаючи перестати думати про алкоголь і сконцентруватися на позбавленні від залежності «в голові».

Реабілітація та соціалізація алкозалежних

Домогтися остаточного одужання при алкоголізмі, особливо на пізніх стадіях, допоможе тільки комплексний підхід до корекції психіки та відновлення соціальних навичок. У нашому центрі хворі отримують цілодобову психологічну допомогу, відвідують індивідуальні та групові тренінги, займаються самоаналізом і творчістю, а також повертають втрачену здатність до спілкування. Курс базується на програмі 12 кроків, що довела свою ефективність в усьому світі, при цьому кожному пацієнтові підбирається особливий підхід. Додому повертається абсолютно оновлена ​​особистість, з чіткими планами на майбутнє, стабільним психоемоційним фоном і установкою на дотримання тверезості.

Щоб залежність перестала отруювати життя алкоголіка і його рідних, необхідно зробити перший крок, звернувшись за допомогою фахівців. Наркологічний центр «Нове життя» пропонує пацієнтам анонімну та професійну допомогу на кожному етапі одужання. Телефонуйте нам, якщо хочете пройти кодування алкоголізму Львів і стати учасником реабілітаційної програми, яка дасть можливість залишити пияцтво в минулому!