У чому ефективність підшивки від алкоголю

У чому ефективність підшивки від алкоголю

Багато з тих, хто проходить лікування від алкоголю Львів у центрі «Нове Життя», цікавляться можливістю закодуватися. Одним із найбільш популярних способів є підшивка, при якій в тіло пацієнта поміщають речовину-блокатор, що викликає відразу до алкоголю. Процедура має свої протипоказання і особливості, про які пацієнтам слід дізнатися заздалегідь, щоб прийняти зважене рішення і, в кінцевому рахунку, отримати очікуваний позитивний ефект.

Що таке підшивка (кодування) від алкоголізму

Підшивка є мініоперацію по введенню в організм алкозалежного препарату, здатного пригнічувати вироблення ферментів, що розщеплюють спирт. Якщо після процедури людина вип’є навіть невелику кількість спиртного, йому загрожує найсильніша інтоксикація, що супроводжується нудотою, блювотою, слабкістю, підвищенням температури, тахікардією, болями в м’язах і суглобах, мігренню і втратою свідомості. Завдяки вшиванню ризик повернення до небезпечної звички мінімізується, особливо якщо лікар для демонстрації ефекту проводить провокацію. Цей момент завжди обговорюють з пацієнтом заздалегідь, як і інші деталі, такі як вибір препарату, розрахунок дозування, тривалість дії блокатора і т.д.

Серед переваг підшивки від алкоголізму можна відзначити:

 • практично моментальний ефект;
 • можливість комбінування з іншими методиками лікування;
 • регулювання термінів дії ліків.

Кодування показано, перш за все, пацієнтам з неодноразовими зривами і тривалим періодом вживання спиртного, а також тим, у кого є ризик критичного погіршення здоров’я при продовженні прийому алкоголю.

Вшивання передбачає хірургічне втручання, тому проводиться виключно в операційній досвідченим лікарем, який акуратно розрізає шкіру, вводить алкоблокатор і зашиває рану, після чого накладає стерильну пов’язку. Протягом тижня потрібно кілька разів приходити на перев’язку. Переважно для розміщення капсули вибирають зону сідниць або підлопаткову зону, тобто важкодоступні місця.

Потрібно розуміти, що кодування алкоголізму Львів, проведене нашими фахівцями, є тільки частиною курсу терапії і реабілітації, дозволяючи людині:

 • перестати постійно думати про вживання спиртних напоїв;
 • легше пережити період до остаточного одужання і позбавлення психічної залежності;
 • відмовитися від спілкування з несприятливим оточенням – коли не виходить пити в компанії, то поступово приходить усвідомлення, що контактувати з приятелями, які  зловживають алкоголем, немає сенсу;
 • сконцентруватися на відновленні душевного та емоційного стану, виявленні причин патологічної тяги і звільненні від них;
 • налагодити відносини з родичами;
 • уникнути несприятливих наслідків, якими загрожує повернення до небезпечної пристрасті;
 • сформувати стійке негативне ставлення до алкоголю і всього, що з ним пов’язано, щоб почати нове життя.

Протипоказання при кодуванні алкоблокатором

Важливою умовою безпечної підшивки є попередня діагностика і підготовка пацієнта. Кодування можливе тільки після комплексної детоксикації організму і відсутності спиртного в організмі протягом 5-7 днів перед вшиванням. Крім того, пацієнт повинен бути поінформований про хід і результати процедури, а також повинен дати свою згоду на процедуру в письмовому вигляді.

Введення хімічного блокатора не проводиться, якщо:

 1. у хворого недавно стався інсульт або інфаркт;
 2. виявлені алергічні реакції на препарати, що вводяться;
 3. є важкі хронічні патології серця і судин, печінки, нирок, ендокринної та нервової системи (цукровий діабет, епілепсія);
 4. діагностована вагітність на будь-якому триместрі;
 5. є психічні розлади або ознаки онкологічного захворювання.

Якщо закодуватися підшивкою не можна, лікар обов’язково підбере альтернативні способи лікування.

Тривалість ефекту після введення алкоблокатора

Тривалість блокування залежить від виду і дозування препарату. Нарколог на підставі огляду, аналізів і вивчення анамнезу може порекомендувати оптимальний термін, ліки (еспераль, тетлонг, торпедо, вівітрол) і розрахувати необхідну кількість алкоблокатора. При первинному зверненні кодування роблять на 1 рік, але є ліки, що дозволяють отримати  ефект на 3-5 років.

Пройти виведення із запою Львів і закодуватися шляхом введення капсули з хімічним блокатором можна в нашому наркологічному центрі, де працюють досвідчені лікарі і застосовуються сертифіковані препарати. Ми гарантуємо конфіденційність, високу якість медичного обслуговування та індивідуальний розрахунок дозування ліків для досягнення потрібного результату.