Як за 5 простих кроків позбутись алкозалежності

Як за 5 простих кроків позбутись алкозалежності

Реабілітаційний центр Рівне надає якісну допомогу хворим на алкогольну залежність. Лікування потребують люди не тільки старшого покоління, а й молоді та середнього віку. Ця недуга може спіткати заможних і бідних, чоловіків, жінок, підлітків. Залежність з’являється швидко. Часто людина навіть не усвідомлює, що стала рабом алкоголю. Продовжує пити, втрачаючи сім’ю, роботу, повагу до себе.

Негативні наслідки алкоголізму

Алкоголізм руйнує життя, приводить до деградації мозку, захворювання внутрішніх органів, штовхає людей до криміналу. Хворий втрачає контроль над своєю поведінкою та емоціями. В багатьох випадках закінчується смертю. Боротися з хворобою потрібно негайно. Не треба затягувати. Бо чим більша залежність, тим важче її позбутись.

Заняття спортом в боротьбі з алкоголізмом

Якщо у залежного є сила волі і бажання покинути пити, варто спробувати всі варіанти для боротьби зі шкідливою звичкою. В цьому допоможуть заняття спортом. Потрібно навчитись отримувати задоволення від здорового способу життя. Фізична активність гарно впливає на психічний стан, покращує здоров’я. Це чудовий засіб для зняття стресу. Заняття спортом та активний відпочинок приносять радість і прилив енергії. Фізична культура тренує не тільки м’язи, а й силу волі.

Можна записатись до спортзалу або почати бігати на стадіоні. В інтернет-магазинах є великий вибір домашніх тренажерів за доступними цінами.

Психотерапія при алкогольній залежності

Алкоголізм ‒ це фізична і психологічна залежність. Фізичну залежність лікують за допомогою медичних препаратів. Психологічної залежності можна позбутись за допомогою психотерапії. В даному випадку потрібна консультація психолога і супроводження на всіх етапах лікування. Найкращого результату вдається досягти, коли хворий сам розуміє серйозність ситуації і добровільно виявляє бажання позбутись шкідливої звички.

Мета психотерапії ‒ повернути алкоголіка до повноцінного тверезого життя, допомогти соціалізації, навчити отримувати радість і задоволення без наявності алкоголю. Є групові сеанси та індивідуальні.

Існує метод кодування алкоголізму (Рівне). За допомогою гіпнозу в підсвідомість хворого навіюється повна відмова від шкідливої звички. Є також спосіб кодування медичними препаратами. У людини з’являється відраза до спиртного на визначений термін, а часом і на все життя.

Народні засоби від алкоголізму

Алкоголізму можна позбутися за допомогою народних засобів і рецептів, якими здавна користувались наші предки.

  1. Відвар квіток календули з вівсом допомагає кинути пити і курити.
  2. Лавровий лист викликає почуття огиди до алкоголю. Не рекомендується людям із хворим шлунком, може викликати розлади.
  3. Настій чебрецю допомагає на будь-якій стадії.
  4. Коріння копитняку застосовується при пивному алкоголізмі та тязі до слабоалкогольних напоїв.
  5. Звіробій має антидепресантні властивості та заспокоює психічний стан хворого. Зменшує бажання пиячити, відновлює ослаблений організм.
  6. Корінь щавлю чудово діє при запої.
  7. Лимонний сік викликає відразу до спиртного.

Духовні методи лікування алкоголізму

Алкогольна залежність ‒ це хвороба тіла, розуму і душі. Духовна терапія також є дієвим методом лікування. На Україні є храми, де священники проводять бесіди із хворими на алкоголізм, допомагають усвідомити призначення людини в цьому світі, мотивують відмовитись від шкідливих звичок.

Лікування алкозалежності в реабілітаційному центрі

Реабілітаційний центр «Нове життя» надає допомогу людям, які хворі на алкогольну залежність. Гарантує пацієнтам повну анонімність та конфіденційність. Використовує сучасні та ефективні методики, які підбираються для кожного випадку індивідуально. Залежать від стану хворого та стадії залежності.

Комплексний підхід до лікування. Комфортні умови проживання. Пацієнтам надається можливість для зустрічі з родичами у відведений для цього час. Лінія довіри реабілітаційного центру працює цілодобово.

Хворому легше побороти залежність, знаходячись у реабілітаційному центрі, подалі від звичного середовища, де кожного дня хтось пропонує випити. Спеціалісти будуть контролювати фізичний та емоційний стан пацієнта. В такий період психіка дуже вразлива і нестабільна.

Ціна лікування в реабілітаційному центрі

В реабілітації хворих беруть участь профільні спеціалісти:

  • терапевт;
  • нарколог;
  • психолог.

Послуги кожного з них повинні оплачуватись. Ціна курсу лікування залежить від багатьох факторів, та в будь-якому випадку є доступною для більшості людей із середнім достатком.

Якщо ви або ваші родичі потребують кваліфікованої допомоги, звертайтесь для лікування алкозалежності Рівне, до реабілітаційного центру «Нове життя».