Що робити при білій гарячці

Що робити при білій гарячці

Задумались, що робити при білій гарячці? Це питання давно турбує населення планети. З’являється «білочка» у чоловіків і жінок, пристрасних шанувальників міцних напоїв. Всі проблеми допоможе вирішити лікування алкоголізму, Рівне є одним із міст, які мають наркологічну клініку.

Симптоми білої гарячки

Алкогольний психоз – дуже поширене захворювання серед хронічних алкоголіків. З’являється після тривалого запою в період абстиненції (специфічний стан, утворюваний внаслідок раптового припинення прийняття спиртного). В більшості випадків симптоми формуються на 2-4 день після пияцтва. Часто приступу передують безсоння, загальне нездужання, головні болі. Психоз стрімко розвивається, досягаючи піку протягом декількох годин. Симптоми посилюються ввечері, вдень слабшають.

  1. Тремор кінцівок, який поступово посилюється.
  2. Підвищується артеріальний тиск, піднімається температура до 38,5.
  3. Розширюються зіниці, прискорюється пульс.
  4. Червоніє шкіра, особливо обличчя.
  5. Людина збуджена, не сидить на місці, постійно розмовляє і жестикулює.
  6. Сон короткочасний з кошмарами, переходить в безсоння.

Виникають характерні ознаки зорових, слухових і тактильних галюцинацій. Пацієнту ввижаються різні істоти (павуки, гризуни, змії) і нереальні образи (чорти, чудовиська), вчуваються голосові погрози, шипіння, шарудіння. Мова стає уривчаста, складається з окремих викриків і ведеться з вигаданим співрозмовником. Повністю змінюється поведінка хворого, на обличчі відбиваються гримаси жаху, переляку, злості.

Перша допомога людині з білою гарячкою в Рівному

Захворювання відноситься до невідкладного стану і вимагає негайної медичної допомоги. Ідеальним рішенням для хворого буде транспортування в спеціалізовану клініку. Наркологічний центр Рівне надає своїм пацієнтам терапевтичну допомогу в комфортних умовах психіатричного стаціонару. Досвідчені спеціалісти фармакологічними засобами зразу знімуть симптоми й убезпечать від травмування та інших негативних наслідків.

Потрібно знати, що лікування хворого вдома неможливе, наслідком таких спроб може стати летальний результат. До надання кваліфікованої допомоги потрібно провести кілька невідкладних заходів, які допоможуть врятувати життя людини. Якщо стан хворого дозволяє прийняти холодний душ. Коли дуже буйний, положити й утримувати до приїзду медпрацівника (при необхідності зв’язати). Для зняття інтоксикації давати багато пити.

Біла гарячка: наслідки

«Білочка» серед народу здавна є приводом для жартів. Але насправді все виглядає зовсім не смішно. Ігнорування призводить до плачевних наслідків. Захворювання таїть безліч загроз, летальність досягає 25 %. Тому важливо вживати профілактичні заходи для попередження приступів, бажано повністю відмовитись від вживання спиртного.

Хворі схильні до нападів агресії, стають небезпечними. Їх настрій постійно змінюється, безпечність переходить в тривогу, злість або депресивний стан. Поріг чутливості знижений. Людина схильна до суїциду, бажаючи позбутись нав’язливих видінь чи голосу, який переслідує його. Для цього стану характерна дезорієнтація в часі та просторі, не впізнає рідних. Власну особистість сприймає правильно, знає своє прізвище та ім’я.

Амбулаторне лікування білої гарячки в Рівному

Алкогольна залежність – страшна хвороба, яка руйнує особистість людини, ламає життя йому і членам родини. Якщо виникло питання виведення із запою, Рівне має філію відомого наркологічного центру «БРІК». Клініка надає фахові послуги, допомагає розв’язувати проблеми алкогольної і наркотичної залежності. Завдяки професійному підходу до зцілення не тільки усуваємо симптоми захворювання, а також добиваємось повного позбавлення залежності.

Основними завданнями є зняття збудження та інтоксикації, запобігання виникненню судом, боротьба з безсонням і супутніми ускладненнями. Надається допомога, що дозволяє працювати з постраждалими на будь-якій стадії хвороби та включає:

  • очищення організму від токсичних продуктів розпаду алкоголю;
  • медикаментозне та апаратне лікування;
  • індивідуальну і групову психологічну терапію;
  • звільнення від алкогольного рабства на психологічному та фізичному рівні.

Фахівці різних напрямків підбирають індивідуальні програми комплексного зцілення для кожного пацієнта. Ми з повагою відносимось до клієнта. Переконані, що кожен може подолати проблему і готові вам в цьому допомогти. Завдяки професійному підходу, створеним комфортним умовам, багаторічному досвіду лікарів можемо впевнено сказати, що залежність виліковна.

Пам’ятайте, якщо не надати допомогу, то хворий може померти. Отримуйте радість від здорового, повноцінного життя. Наркологічний центр Рівне бажає, щоб у вас ніколи не поставало питання – що робити при білій гарячці?