Лікування алкоголізму народними методами

Лікування алкоголізму народними методами

Коли хвороба не очікувано приходить у дім, рідні та близькі люди ладні на все, аби врятувати свого родича, у тому числі, пробують лікування алкоголізму народними методами. Разом з алкоголізмом у двері стукають сварки, скандали, звільнення з роботи, проблеми у стосунках з оточуючими та погіршення психічного й фізичного стану. Тому зволікати у такій ситуації не треба. Зрозуміло, що кожному хочеться вірити у диво – молитви, магію, екстрасенсорику, тощо. Але, на жаль, за такими методиками ми дуже часто втрачаємо дорогоцінний час.

З кожним днем залежність прогресує, і доки рідні шукають способи вилікувати хворого вдома, або без його відома, він руйнує своє життя. Спочатку розвивається психологічна потреба у вживанні спиртних напоїв – для створення веселої атмосфери, розслаблення або легкого спілкування. На наступному етапі вона переходить до фізичної потреби – погане самопочуття, болі та депресія змушують випивати знову й знову. Спеціалісти радять відмовитися від самолікування, та звертатися до реабілітаційного центру якомога раніше.

Алкоголізм, як й будь-яку іншу хворобу, легше вилікувати на початковій стадії, не даючи їй затягнути пацієнта повністю. Професіонали клініки Нове Життя впевнені у результативності індивідуального підбору методики лікування – велика кількість пацієнтів, родичі яких вже опустили руки, змогли перебороти залежність, та повернутися до нормального життя. Які інші варіанти боротьби з тягою до спиртного шукають люди?

Лікування алкоголізму  – екстрасенси

Зараз екстрасенси рекламують свої вміння не тільки у газетах й журналах, але й виступають у різноманітних шоу та програмах. Звичайно, люди які стикаються з проблемою алкоголізму у родині ладні на все, аби повернути злагоду та спокій до свого дому. Тому вони вірять, що екстрасенс зможе допомогти й у цьому питанні.

Не можна казати, що всі, хто каже про свої надприродні здібності – обманюють народ. Можливо, існують справді талановиті люди, наділені певною силою, які володіють гіпнозом й можуть вплинути на свідомість, але їх дуже мало. Ймовірність того, що звичайна людина наткнеться на шахраїв, більш ніж 90%, а гроші доведеться сплатити не малі. Чому не варто лікувати алкоголіка за допомогою екстрасенсорики?

 • Навіть вплив на свідомість не допоможе визначити фізичний стан, лише професійний лікар зможе сказати, наскільки пошкоджене здоров’я хворого, та надати рекомендації для покращення фізичного стану.
 • Боротьба з залежністю – це справа не одного дня, пацієнт повинен знаходитися під пильним наглядом спеціалістів, а три години, проведені з екстрасенсом, навряд вирішать проблему.
 • Без допомоги кваліфікованого психолога повністю знищити коріння проблеми неможливо – вона повернеться знов, коли в житті у людини складеться певна ситуація – проблеми на роботі, у стосунках, у спілкуванні з оточуючими, тощо.

 

Лікування алкоголізму при монастирі

Ще одним способом позбавлення людини від алкогольної залежності вважається перебування у монастирі. На певний термін хворого відправлять до закритого монастиря, де він буде жити згідно з його умовами та правилами. Звичайно, жодних розваг та спиртного тут не буде, але й ніякого особливо підходу, окрім молитви, спокійного та розміреного життя, теж не вдасться отримати. Такі методи були досить дієвими раніше, коли майже всі люди вірили у їх силу, та на сучасному рівні  все відбувається інакше. Свідомість проходить декілька етапів:

 • Стадія очікування. Мозок сприймає, що йому доведеться відмовитися від звички на певний період, при тому розуміє, що це не назавжди, й займає позицію очікування. У реабілітаційному центрі на цьому етапі важливе спілкування з психотерапевтами та психологами, яки переналаштовують сприйняття оточуючого світу. У монастирі цього немає.
 • Адаптація. Поступово людина звикає до графіку та режиму, і починає потрохи забувати про те життя, яке було поза стінами монастиря. Організм адаптується до правильного харчування, раннього підйому, навіть до певної роботи.
 • Повернення до життя поза монастирем. Людина повертається у світ, де знову згадує свої інтереси, потреби. Мало в кого вистачить сили волі на те, щоб продовжувати жити за графіком монастирю. Багата кількість спокус, запрошення друзів, колишні розваги – все це оточує людину, яка зголодніла за спілкуванням та відпочинком.
 • Велика вірогідність зриву. На жаль навіть після декількох років, що алкоголік проведе у монастирі, вірогідність його зриву досягає 80%. Цей спосіб був актуальним у 60 або 70 роках, але не зараз.

 

Молитви при лікуванні алкоголізму

Раніше, коли ще не було реабілітаційних клінік та спеціалістів з боротьби із залежністю від спиртного, люди шукали альтернативні виходи з ситуацій. Молитви – один з таких варіантів, але він діє дуже рідко. Історія знає випадки, коли людина власноруч могла зцілити себе від залежності, адже людський організм та мозок зберігає у собі багато потаємних можливостей. Та на жаль досягти успіху вдавалося вкрай рідко. Для того, щоб молитва призвела до бажаного результату, потрібно:

 1. Щоб залежна особа сама визнала свою проблему й була налаштована на її вирішення. Як відомо, дуже малий відсоток людей, що страждають від шкідливих звичок, здатні це усвідомити.
 2. Мати дуже натреновану свідомість та залізну силу волі. Це дозволить не лише на деякий час відмовитись від спиртного, а й взагалі заборонити собі навіть мислити про вживання таких напоїв.
 3. Відрізнятися дуже дисциплінованим характером, завдяки якому може самостійно змінити спосіб життя та побудувати нові пріоритети.
 4. Повністю змінити коло спілкування та оточення. Раніше не було стільки спокус, як бари, ресторани, вечірки, на яких без алкоголю не обходиться, тому відмовитися від вживання було легше.

За допомогою молитви врятувати себе може тільки глибоко релігійна людина, яка багато часу приділяє тренуванню свідомості, самопізнанню та розвитку внутрішньої сили. В сучасних людей по більшості не має часу на це, тому цей спосіб боротьби з проблемою не дієвий. Він не дасть результатів так швидко. Як це можуть зробити професіонали з реабілітаційного центру, які нададуть комплексне лікування та догляд.

В наш час проводиться спеціалізоване лікування алкоголізму – народні методи залишилися в минулому, а лікарі довели, вони не лише не призводять ні до яких наслідків, але й можуть стати небезпечними для сучасної людини.