Кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму

Лікування алкоголізму є актуальною послугою на сьогодні. Алкоголізм – справжня біда сьогодення, з якою зіштовхнулося багато сімей у нашій країні. За потяг до спиртного, незалежно від того, річ йде про легкі чи важкі напої, алкоголіку дуже часто доводиться розплачуватися своїм здоров’ям, роботою, статусом у суспільстві, родинними відносинами. Зовсім не є рідкістю розпадання сімей, що не витримали цієї біди.

Кодування від алкоголізму являє собою доволі популярну послугу, на яку є велика надія як серед родичів людей, котрі потрапили в алкогольну залежність, так і серед самих алкоголіків, котрим довелося зіштовхнутися з достатньо серйозними проблемами зі здоров’ям. Якщо для Вас вагомою причиною для відмови від лікування є можливість розголосу, Ви можете бути абсолютно впевненими в конфіденційності. Наша клініка пропонує своїм пацієнтам цілком анонімне лікування від алкоголізму зі збереженням лікарської таємниці.

Усім клієнтам гарантована всебічна підтримка психолога на кожному етапі лікування. Методи лікування обираються спеціалістами, виходячи з результатів повного обстеження та показань. До кожного пацієнта використовується індивідуальний підхід.

Що собою являє кодування від алкогольної залежності

Кодування є стресовим методом, що націлений на створення умовного рефлексу, який проявляється у формі відрази у людини до напоїв, котрі мають у своєму складі алкоголь. Паралельно поєднують цю методику лікування з використанням препаратів. Тактики психологічного впливу на алкоголіків застосовувалися ще з давніх часів. У народній медицині використовували різні трави, які могли викликати відразу до спиртного. Існує дві основні тактики кодування від алкогольної залежності, котрі широко використовуються сьогодні:

  1. Фармакологічний метод – передбачає введення до організму пацієнта медикаментозних засобів із використанням уколів. Вони мають змогу визивати зворотну реакцію у п’яниць на алкогольні напої. Медикаменти можуть не тільки вводитися у вену, а ще й «вшиватися» в організм алкоголіка. Завдяки цьому у залежного діюча речовина буде знаходитися у крові протягом довгого часу. За рахунок концентрації медикаментів у біологічній рідині пригнічується вплив ферментів печінки. У результаті, коли людина захоче випити горілку, її організм буде активно протестувати цьому. Подібні засоби часто використовують для довготривалого кодування. Найчастіше до таких методів вдаються у важких ситуаціях.
  2. Тактики психологічного характеру – також доволі ефективні, адже вони відбивають бажання вживати алкогольні напої. Найбільш популярним є метод Довженка, що давно зарекомендував свою ефективність і використовується у нашій клініці. Дана методика має багато позитивних відгуків, адже не наносить шкоди а ні здоров’ю, а ні нервовій системі. Завдяки рефлекторній терапії вдається викликати у людини негативні емоції, які пов’язані зі вживанням алкоголю.
  3. При використанні терапії гіпнозу пацієнта спеціаліст вводить у стан трансу, під час якого він отримує наказ на зміну способу життя.
  4. Серед не медикаментозних способів найбільш дієвою була визнана реконструктивна маніпуляція. Вона здебільшого направлена на переосмислення цінностей самого пацієнта та звільнення його від депресії та потреби вживати алкогольні напої.

Позбавлення алкогольної залежності у клініці «Нове Життя»

Якщо у Вашій родині трапилась така біда, рекомендуємо Вам в найкоротший проміжок часу звернутися до спеціалістів, котрі на професійному рівні допоможуть врятувати вашу близьку людину. Лікування алкозалежності є одним із ключових напрямків діяльності працівників клініки «Нове Життя». З пацієнтами займаються висококваліфіковані наркологи та психотерапевти. Найкращим рішенням буде звернутися саме до нас з таких причин:

  • у своїй практиці наші спеціалісти використовують тільки методики, які зарекомендували свою ефективність;
  • у клініці практикуються не тільки традиційні способи лікування, а й сучасні;
  • у нашому штаті працюють виключно лікарі, котрі мають високий рівень кваліфікації та великий практичний досвід;
  • до лікування кожного окремого пацієнта ми завжди підходимо виключно в індивідуальному порядку.

Якщо у Вас з’явились питання стосовно особливостей лікування чи вартості, Ви можете зателефонувати за номером телефону нашої гарячої лінії, що представлений до вашої уваги на нашому офіційному сайті. Наші співробітники зможуть розповісти Вам всю необхідну інформацію стосовно кодування алкоголізму. Не дозвольте близьким та рідним людям занапастити себе – зверніться до професіоналів, котрі допоможуть їм отримати новий шанс на повноцінне життя.