Лікування алкоголізму при цукровому діабеті

Лікування алкоголізму при цукровому діабеті

При систематичному вживанні напоїв з підвищеним вмістом спирту протягом достатньо довгого періоду часу спостерігається сильне ураження всіх життєво важливих органів, саме тому дуже важливо вчасно почати лікування алкоголізму. Одне із захворювань, яке є наслідком алкогольної залежності – цукровий діабет. В першу чергу, алкоголь несприятливо впливає на печінку і підшлункову залозу. Звертаючись до наркологічного центру під назвою «Нове життя», ви зможете отримати необхідну консультацію, а також пройти лікування під наглядом висококваліфікованих фахівців.

Детальна інформація про лікування алкогольної залежності при діабеті: метод кодування

Лікування алкогольної залежності з використанням різних методів (наприклад, кодування) для хворих на цукровий діабет є життєвою необхідністю. Симптоми, які відчувають діабетики під час зниження рівня глюкози в крові, подібні до спиртового отруєння. Мається на увазі млявість, розлад координації, постійна сонливість, сильне запаморочення. При виникненні такої клінічної картини не виключається летальний наслідок. Саме тому дуже важливо якомога швидше надати допомогу людині, яка потребує лікування від алкогольної залежності.

Якщо хворому поставили діагноз під назвою «Цукровий діабет», то тривалість його життя безпосередньо залежить від того, з якою відповідальністю він ставиться до власного здоров’я. Перш за все, варто виключити споживання напоїв, в складі яких присутній спирт, однак якщо людина потрапила в залежність, то тут потрібна допомога висококваліфікованих фахівців. Найпопулярнішим способом лікування є кодування хворого.

Кодування від алкоголю: основні методики

Для того, щоб розібратися в питанні, чи можна закодуватися людям, які страждають на цукровий діабет, слід вивчити всі існуючі методики виконання даної процедури. Кодування від алкоголізму підрозділяється на кілька варіантів:

  • медикаментозний;
  • психотерапевтичний;
  • комбінований.

Порівняльна характеристика методів кодування базується на наступному:

  • медикаментозне лікування доцільне у тому випадку, коли хворий не має змоги довгий період часу утримуватися від вживання алкоголю;
  • строк ефективної дії медикаментозного кодування значно менший від психотерапевтичного;
  • ціна на застосування медикаментів менша, ніж за психотерапевтичні сеанси.

Варто зазначити, що вибір способу кодування безпосередньо залежить від того, який стан здоров’я хворого, наскільки він готовий на психологічному рівні до проходження терапії, а також чи зможе він подолати фінансову сторону тривалого лікування.

Медикаментозне кодування

Відлучити алкоголіка від шкідливих звичок шляхом кодування можна, завдяки використанню кількох лікарських препаратів. Одним з них є «Налрексон». Його основна дія – блокування опіоїдних рецепторів, за рахунок чого залежний позбавляється чутливості до прийому алкоголю.

Всі інші лікарські препарати, які активно застосовуються в наркологічному центрі, вводять у організм з метою порушення процесу розщеплення, обміну спиртів. Елементи розпаду провокують виникнення токсичної реакції з подальшим формуванням стійкої відрази до вживання алкоголю.

Психотерапевтичне кодування

Даний спосіб ґрунтується на введенні залежного в стан трансу, під час якого йому вселяється відмова від прийому речовин, що мають у складі спирт. Такий варіант впливу відрізняється високим рівнем ефективності, проте використовувати його можна тільки за умови, що хворий буде тривалий період часу утримуватися від вживання перед початком сеансів.

Найпоширенішим методом є варіант, запропонований доктором наук на прізвище Довженко. Він активно застосується під час проведення групового, індивідуального сеансу. У цей момент відбувається процес програмування психіки на повну відмову від алкоголю з відновленням порушених пріоритетів.

Комбіноване кодування

Метод полягає в тому, що спочатку вводять ліки, а після цього проводиться психотерапевтичний сеанс. Вважається самим оптимальним, ефективним способом, так як при використанні тільки одного виду терапії існує високий ризик до зриву і початку вживання спиртовмісних речовин. Комбіноване кодування підходить тим людям, які самостійно вирішили вилікуватися, але поодинці їм важко впоратися зі спокусою.

Підведення підсумків

На сьогоднішній день, питання про те, щоб допомогти рідним і близьким позбутися алкогольної залежності, повернувшись при цьому до повноцінного життя, стоїть досить гостро. Оптимальним рішенням буде скористатися допомогою висококваліфікованих фахівців.

У наркологічному центрі під назвою «Нове життя» допоможуть вилікувати алкоголіка, шляхом застосування індивідуального підходу, використання інноваційних методик, які гарантують швидке одужання.