Знижка

15%

На лікування наркоманії та алкоголізму залишилось

 • Дні
 • Години
 • Хвилин
 • Секунд

Лікування наркоманії

Наркоманія - небезпечне важке захворювання, яке прогресує під впливом на людину психотропних речовин.

Для початку лікування потрібне повне усвідомлення пацієнтом наявності проблеми. Наркомани схильні обіцяти собі і рідним, що «зав'яжуть» і будуть вести нормальний спосіб життя, але найчастіше це не заважає продовжувати вживання речовин. Причина полягає у навмисній брехні, без почуття необхідності покінчити з наркоманією. Момент усвідомлення безпорадності - перший крок на шляху до одужання.

Лікування наркозалежності проходить під постійним наглядом. Хворого оточують турботою, допомогою медперсоналу і необхідними медикаментами. Наркологічний центр «Нове життя» має в своєму розпорядженні новітні методики лікування і штат досвідчених лікарів. Наші фахівці щодня проводять серйозну роботу з пацієнтами, в результаті якої залежний усвідомлює помилки і прагне до їх виправлення. З нашою допомогою наркомани повертаються зі світу ілюзій в реальність, отримують «нове життя».

Курс складається з ряду етапів, які переслідують одну мету - повернення до нормального життя. Також людина заново набуває давно втрачені навички і взаєморозуміння з близькими. Завдяки груповій терапії полегшується повернення в соціум, що неминуче слідує після проходження курсу.

Дізнатися вартість лікування

3 Рівні наркотичної залежності

Перший рівень

Наркоман втрачає захисні функції і реакції організму, у нього підвищується толерантність до наркотику. Наркоману потрібно постійно підвищувати дозу для досягнення ефекту ейфорії.

Другий рівень

Розвивається звикання до наркотику, життя наркомана все більше підпорядкована пошуку чергової дози, він рве зв'язки з друзями і рідними, може піти з дому і спілкуватися тільки з тими, хто розділяє його пристрасть до наркотику.

Третій рівень

Фізична залежність. У наркомана атрофуються почуття і інстинкти (голод, спрага і сексуальний потяг). Наркоман не може виконати сімейні функції, бути батьком або матір'ю сімейства, не може будувати кар'єру.

Як вилікувати наркоманію?

 • Мотивація

 • Медичний огляд

 • Спостереження у
  стаціонарі

 • Реабілітація

 • Ресоціалізація

 • Адаптаційна
  програма

Лікування наркоманії в Україні! Телефонуйте зараз!

Фахівці центру виїдуть в будь-який з населених пунктів України, щоб провести мотиваційну бесіду з залежним. Наші стаціонари розташовані у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Що входить в програму лікування?

Активний

Щоденна зарядка, відвідування внутрішніх сауни та басейну, а також групові заняття на свіжому повітрі, футбол, волейбол, розтяжка та інше.

Навчальний

Отримання нової інформації, яка дає свободу і знання.

Благодійний

Кожен учасник бере участь в благодійних заходах, постановках, виступах і акціях.

Психологічний

Кожен день - наближення до осмисленості і свідомого життя

Трудовий

Самостійний догляд за собою і своїм місцем проживання: прибирання, приготування їжі, дрібні і великі побутові роботи.

Творчий

Арт-терапія. Робота зі страхами і закомплексованістю. Усвідомлення і прийняття справжнього себе. Життя в гармонії з собою і оточенням.

Співзалежність

Консультування в індивідуальному порядку. Групи почуттів і підтримки. Поділ на жіночі і чоловічі підгрупи. Групи по етапах проходження реабілітації. Батьківські групи.

Педагогічний

Повернення в нормальне розмірене життя. Звикання до розкладу, правил і відповідальності за власні дії. Робота над помилками.

Безкоштовна
консультація лікаря


Наші статті

Opioid_Overdose_And_Death_Are_A_Real_Threat_For_Teens_Experimenting_With_Drugs

Як зрозуміти, що дитина почала вживати наркотики ?

Дитина почала відводити очі, поводиться нервово, намагається уникати спілкування і перестала бачитися з друзями. Ці моменти змушують батьків турбуватися і [...]

Читати статтю

Психічна залежність при вживанні наркотичних речовин

Психологічна залежність – стан, що супроводжується постійно зростаючим відчуттям дискомфорту в разі припинення надходжень наркотичної речовини в організм. Задоволення і [...]

Читати статтю